تساوی اسپنسر هایوود مسیر را به سمت عنوان لیکرز سوق داد


فصل NBA باید به این ترتیب پایان می یافت – با پیروزی لیکرز در مسابقات ، با هدایت GOAT. یک زمان بی سابقه چالشهای عظیمی فراتر از مرزهای دادگاه به وجود آورد. اما باید اینگونه بود. از این گذشته ، قهرمانان از طاقت فرسا ترین سفرها شکل می گیرند و مسیر لیکرز به این مسابقات بیشتر از 16 دوره قبلی خسته کننده تر است.

با این حال ، شروع به بازگویی داستان این فصل با حباب یک اشتباه است ، حتی اگر او یک شخصیت اصلی است. قدرت ذهنی بازیکنان و مربیان برای مدیریت احساس انزوا و ترس از ابتلا به ویروس کشنده قابل اغماض نیست.

به همین ترتیب ، شروع این ماجرا در 26 ژانویه ، روزی که قلب ما با کشته شدن کوبه ، جیانا برایانت و هفت نفر دیگر در یک سقوط هلی کوپتر خرد شد ، ناقص خواهد بود ، اگرچه مطمئناً همه مراحل آنها بود.

همچنین ، 9 آوریل 2019 بهترین نقطه برای ثبت این داستان عالی است. این روزی بود که مجیک جانسون به طور ناگهانی از سمت سرپرستی تیم استعفا داد و جنی باس را به تمسخر و همچنین تماس برای فروش تیم باز گذاشت.

بیشتر بخوان:  شانس تیتان ها در مقابل صورتحساب ، سلسله مراتب ، و گسترش: انتخاب هفته 5 ، پیش بینی های سه شنبه NFL از فرم در 103-69 رول

داستان پیروزی لیکرز در مسابقات قهرمانی NBA 2020 را نمی توان بدون پیش زمینه جنبش عدالت اجتماعی که به همان اندازه پیگیری عنوان ، دلیل وجود حباب بود ، بیان کرد. و این داستان از روزی که اسپنسر هیوود در سال 1964 زندانی شد آغاز می شود.

هایوود ، كودكی از اهالی جنوب و استخدام تالار مشاهیر سال 2015 ، گفت كه تنها هدفی كه بزرگ شده این است كه بهترین جمع كننده پنبه در تمام می سی سی پی باشد. این احساس ، فقر شدید جوانی وی و همچنین انگیزه او برای داشتن بهترین ، فارغ از شرایطش را نشان می دهد.

وقتی هیوود 13 ساله بود ، وی نان آور اصلی خانواده اش بود و برای انتخاب 200 پوند پنبه روزانه 4 دلار درآمد داشت. سال بعد ، او کار خود را در یک باشگاه روستایی آغاز کرد ، جایی که یک مرد سفید پوست هیوود را متهم کرد که قبل از سیلی زدن یک چهارم او را سرقت کرده است. این منجر به مشاجره و دستگیری هایوود شد.

بیشتر بخوان:  NLCS: داجرها از شانس بازی با Braves با طرفداران در ذهن لذت می برند

مارک اسپیرز و گری واشبرن این داستان را به زیبایی در کتاب اخیرشان با عنوان “قانون اسپنسر هیوود” روایت می کنند. هایوود در کتاب می گوید: “یکی از کارهایی که کشاورزان در جنوب انجام دادند گردن من در خارج از جنگل است” ، “اگر شما بزرگ و قوی شوید ، آنها به نوعی شما را خراب می کنند تا جایی که می توانید به شما حمله شود و شما برای دو یا سه ماه به زندان می روید و سپس به آنجا اخراج می شوید. آن مزرعه. این بردگی برای همیشه است. “

اسپنسر هیوود از سیاتل در طی یک مسابقه در 7 اکتبر 1972 بر روی سیدنی ویکس پورتلند دریبل زد.

(هارولد فلان / آسوشیتدپرس)

مادرش از ترس امنیت او روز بعد پسرش را از زندان بیرون آورد و خانواده برای بلیط اتوبوس اسپنسر خریدند تا با برادرش در شیکاگو زندگی کند. او همچنین به عنوان یک بسکتبالیست رشد کرد ، و بدنامی خود را نیز بدست آورد و به یکی از اعضای اصلی تیم المپیک 1968 تبدیل شد که مدال طلا را از آن خود کرد.

البته 1968 اولین سال در تاریخ این ورزشکار سیاه پوست است و سالی که گفتگو و مبارزه امسال بیشترین الهام را از آن می گیرد. لئو آلساندور این بازی ها را به دلیل نحوه برخورد سیاه پوستان در ایالات متحده بایكوت كرد ، درست همانطور كه ​​بازیکنان امروز بازیهای بعد از فصل را در سال جاری متوقف كردند ، زیرا ژاكوب بلیك بی سلاح چندین بار توسط پلیس در كنوشا ، ویسكسین از پشت شلیك شد. دکتر مارتین لوتر کینگ این مسئله برای ورزشکاران سیاه پوست در آن زمان با استفاده از سکوی اعتراض آنها سنگین بود و رئیس جمهور سابق اوباما اکنون آنها را سنگین می کرد. همه نوبت من است. متاسفانه

بیشتر بخوان:  لین جانسون می گوید که او برای عقاب ها در هفته 2 در مقابل رامز بازی خواهد کرد ، فیلادلفیا برای عمق محافظ کهنه کار امضا می کند

هایوود در دهکده المپیک مشغول تماشای تلویزیون بود که تامی اسمیت و جان کارلوس را دید که مشت های گره کرده و دستانشان را بالا گرفته اند روی سکو ایستاده اند. او از نزدیک دید که پس از آن با آنها چگونه رفتار شد.

هایوود در این کتاب گفت: “این خیلی وحشتناک بود.” “با آنها مثل یک برش یک s رفتار شد. خیلی وحشتناک بود – این سن و سال من را خیلی یادآوری می کند وقتی که من 13 و 14 ساله در می سی سی پی بودم. همینطور بود -.

بیشتر بخوان:  2020 Safeway Open: پخش جریانی مستقیم ، تماشای آنلاین ، کانال تلویزیونی ، زمان شروع ، پوشش ، برنامه

بله ، همه چیز تغییر کرده است و همه چیز تغییر نکرده است. می توانید از زمانی که اسپنسر هیوود 13 ساله در مزارع می سی سی پی پنبه جمع می کرد تا جیمز که در حال گرفتن پرتره های مختلف از جایزه لاری اوبراین بود ، همان موانع سیستماتیک کیفیت و عدالت را ترسیم کنید. جامعه سیاهپوستان با حاشیه های ناخوشایند اقتصادی و اقتصادی بالا همچنان به دنبال همتای سفیدپوست خود است. آمار جمعیتی زندان ها نسبتاً بی تأثیر است. COVID-19 شکافی در بهداشت و درمان را نشان داده است که زندگی سیاه و قهوه ای را به میزان قابل توجهی در معرض خطر قرار می دهد.

به همین دلیل بازیکنان اصلی لیکرز مانند دویت هوارد و اوری بردلی آشکارا این سedال را مطرح کرده اند که آیا بازگشت به بازی در این تابستان ، در میان اعتراضات به عدالت نژادی ، عاقلانه است؟ آنها نمی خواستند ورزش دائمی باشد – حواس پرتی است. آنها نمی خواستند نام های جورج فلوید ، احمد آربری و بریونا تیلور از برجسته ترین مسابقات بسکتبال از شبکه ها خارج شود. و به لطف شیوه بازی های NBA ، اینطور نبود.

اسپنسر هیوود ، دوم از چپ در ردیف پایین ، در کنار عکس صاحب دکتر جری رئیس در ماشین گروهی من از سال 1980-80 لیکرز نشسته است.

اسپنسر هیوود ، دوم از چپ در ردیف پایین ، در کنار عکس صاحب دکتر جری رئیس در ماشین گروهی من از سال 1980-80 لیکرز نشسته است.

(لس آنجلس تایمز)

بله ، این تورنمنت لیکرز در یک حباب به پیروزی رسید ، اما در خلا didn’t این اتفاق نیفتاد. این عنوان بخشی از ادامه امتیازات لیکرز است که به جورج میکان برمی گردد و همچنین میراث ساخته شده توسط مردانی چون کارلوس ، اسمیت ، الساندور ، محمد علی و هایوود.

بیشتر بخوان:  طبق گزارشات ، USC و UCLA از شهرستان خوب می شوند زیرا تلاش های Pac-12 برای سال 2020 تا اواخر اکتبر بازگشت

وقتی NBA به دلیل “قاعده چهار ساله” خودسرانه ای که برای جلوگیری از سیاه شدن بیش از حد لیگ طراحی شده بود ، سعی کرد آن را از لیگ بیرون کند ، هایوود ساکت نماند و کنار رفت. طرح یک دادخواست ضد انحصاری علیه NBA ، مانند پرونده علی پیش از او ، راهی دیوان عالی کشور شد و موفقیت آمیز بود. از قضا ، مهمترین حریف هیوود در NBA جک کنت کوک ، مالک لیکرز بود که طبق گفته های وود ، نگران بود که این کشور از لیگ تحت سلطه مردان سیاه حمایت نکند.

بیشتر بخوان:  جیمز کانر در پیروزی برابر غول پیکر مچ پا را پیچ می زند ، اما استیلرز برای بازگشت به موقع خوشبین است ، در هر گزارش

همه این وقایع ، آن لحظات به ظاهر گسسته در تاریخ آمریکا ، در فرهنگ عامه لیکرز بافته شده است – جادوی کوبه متولد شده که لبرون را به دنیا آورد. و همه مسابقات و جشنهایی که آنها نمایندگی می کنند در بخش کوچکی برای اسپنسر هایوود امکان پذیر است. پس از غم و اندوهی که کوک به او داده بود – که فقط یک سال زودتر حق رای دادن را فروخته بود – صرفاً بخاطر تلاش برای ایجاد زندگی بهتر خود و خانواده اش ، چقدر دوست داشت که یک حلقه را به عنوان عضوی از جری باس لیکرز بدست آورد.

و اینگونه است که من قصد دارم داستان نوه هایم را از قهرمانان NBA 2020 بگویم. نه تنها با فاجعه ژانویه یا قفل مارس ، بلکه همچنین نگاهی جامع به این تیم شگفت انگیز که مربوط به یک پسر سیاه پوست 13 ساله است که می خواست بهترین انتخاب کننده باشد. پنبه در می سی سی پی. بازیکنان نه تنها از ضررهای روحی و جسمی برای شروع مجدد یک فصل دور از خانواده ، دوستان و هواداران دریغ نکرده اند ، بلکه آنها از سیستم عامل خود برای ادامه کار آغاز شده توسط غول هایی که روی شانه های خود ایستاده اند نیز استفاده کرده اند.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2jwbx44
is.gd/8eYnW6
shrtco.de/SCISu
clck.ru/RNpZB


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.“>


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.
ulvis.net/oLTz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پخش مستقیم را تماشا کنید: نبرد بدون شکست چون بیل ها تیتان ها را به چالش می کشد

س اکتبر 13 , 2020
هیچ چیزی منبع: حافظ استدیو لینک ها کوتاه شده tinyurl.com/y2oa496his.gd/RLvMhlshrtco.de/Vp6mxclck.ru/RNpeLu.nu/m6gwtulvis.net/xY0F بیشتر بخوان:  طبق گزارشات ، USC و UCLA از شهرستان خوب می شوند زیرا تلاش های Pac-12 برای سال 2020 تا اواخر اکتبر بازگشت