تست بکهام منفی بود و به او اجازه داده شد تا در این مسابقه به براون بپیوندد


به طور گسترده ای اودل بکهام جونیور دومین تست COVID-19 منفی خود را در عرض 24 ساعت انجام داد و به او امکان داد به هم تیمی های خود بپیوندد و در بازی روز یکشنبه در پیتسبورگ بازی کند.

بکهام بعد از احساس بیماری در روز پنجشنبه و آوردن به خانه ، از مرکز کلیولند برداشته شد و دو روز تمرین نکرد. مطابق با پروتکل ویروس کرونا ویروس NFL ، او مجبور شد قبل از اجازه بازگشت ، دو بار تست منفی انجام دهد.

این انجمن به تیم ها دستور داده است که هر کسی علائمی مشابه COVID-19 را نشان دهد ، حتی اگر ناشی از سرماخوردگی یا آنفولانزا باشد ، از بین برد.

بیشتر بخوان:  تیم های ویژه ، دفاع بدون شکست Spark Liberty ، 40-7

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

براون برای رویارویی با شکست ناپذیر استیلرز (4-0) در هاینز فیلد ، بکهام را مشکوک ارزیابی کرد. در حالی که تمرین نمی کرد ، پرو بولر سه بار در جلسات تیم از راه دور شرکت کرد.

کوین استفانسکی مربی قهوه ای روز جمعه گفت که بکهام حال بهتری دارد و تیم امیدوار است که بتواند بازی کند و احتمالاً به کلیولند کمک کند تا اولین پیروزی خود را در پیتسبورگ از سال 2003 بدست آورد.

بکهام در فصل دوم خود با براون ، که در یک معامله موفق با غول های نیویورک ستاره را جذب کرده بود ، شروع قدرتمندی داشت. او 21 پاس برای 294 یارد و سه تاچ داون دارد. بکهام در دالاس نیز 50 یارد پیروزی TD کسب کرد.

بیشتر بخوان:  پیش بینی NFL هفته 1: انتخاب های ما در برابر گسترش


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxd8ezsn
is.gd/4yknDe
shrtco.de/9Kc4
clck.ru/RSnkn
u.nu/yxbfw
ulvis.net/g3Hv

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نیک صبان ، چند روز پس از آزمایش مثبت وی برای ویروس کرونا ، برای آموزش آلاباما آزاد شد

ش اکتبر 17 , 2020
دانشگاه گفت نیک سبان ، مربی آلاباما که روز چهارشنبه آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کرد ، “برای دریافت هدایت دانه دوم Crimson Tide در مسابقه شنبه شب برابر جورجیا شماره 3” مجوز پزشکی گرفت “. طبق پروتکل های بهداشتی کنفرانس جنوب شرقی ، صبان خیلی زودتر از آنچه […]