تصمیمات داجرز در دور پنجم نتیجه خوبی در باخت NLCS بازی 2 نداشتDodgers سه بازی هفت بازی را در یک نقطه دنبال می کند. در بررسی آناتومی انفجار منطق زیادی وجود ندارد.

اما از نظر داگرها ، این شکست یکبار مصرف ، چیزی خارق العاده دردناک دارد ، و این فقط به خاطر این نیست که Atlanta Braves در نیمه راه قهرمانی جهان قرار دارد.

باخت 8–7 داجرز در دومین مسابقه از سری لیگ های ملی نیاز به موشکافی دقیق برای مرحله پنجم داشت. در یک مسابقه آنها بهبود یافتند و در نهایت با یک راند شکست خوردند ، این دوشی بود که در میان یک سری تصمیمات سوال برانگیز به چهار تسلیم شدند.

تونی گانسولین ، اصلی ترین تیرانداز داجرز ، در 17 روز اولین بازی خود را انجام داد. به نظر می رسید داجرها با از دست دادن رهبری ، به آرامی واکنش نشان می دهند.

بیشتر بخوان:  با آرامش Galaxy در خانه ، LAFC دوباره به جاده برخورد می کند

او در سه راند اول ، نه بالا ، نه پایین ، در 28 پرتاب پیش رفت. او برای فرار از حمله چهارم به 33 میدان احتیاج داشت ، دو رها کردن ، راه رفتن و دو حمله را رها كرد – از جمله دویدن فردی فریمن در خانه – تا داجرها را در حفره 2-0 قرار دهد.

داجرها امیدوار بودند که گونسولین بتواند در دور دیگری ، رو به پایین تیم Braves ، به دور دیگری ادامه دهد.

آستین رایلی موفق شد ، اما بر اساس شمارش کامل. نیک مارکاکیس 10 استادیوم را پیاده روی کرده است و دوربین های تلویزیونی نشان دادند که بلیک تراینین وفادار برای آماده سازی عجله دارد. کریستین پچ در گوشه سمت چپ یک ضربه سرعتی تمام عیار را به ثمر رساند و مارککیس به برتری 3-0 رسید.

بیشتر بخوان:  فینال های NBA: کی روز یکشنبه ششمین بازی لیکرز-هیت برگزار می شود؟

گونسولین گفت خستگی شروع نشده است ، اما وضوح لغزنده و فاصله را از دست داده است.

او گفت: “من کمی سعی کردم آن را خیلی بد کنم.”

در آن زمان ، گونسولین 22 شوت به سه بازیکن داد که سه توپ همه آنها را شمارش می کرد. تیم Braves به اوج رسیده است و داجرها در این فصل احتیاط کرده اند تا از استفاده از Gonsolin برای سفر سوم در طول تیم جلوگیری کنند.

رابرتز گفت که ممکن است Trainin را عقب مانده 2-0 خوانده باشد. با کسری 3-0 ، او این کار را نکرد.

بیشتر بخوان:  اگر درو بریز این فصل گذشته را بازنشسته می کرد ، تام بردی برنامه پشتیبان نیو اورلئان مقدس بود.

رابرتز گفت: “اینکه به فکر بیاورید یکی از بزرگترین بافرهای اهرم خود را در بازی پنجم ، در یک بازی سه معلولیت ، منطقی نیست.”

او از غریبه گونسولین نخواست که با رونالد آکونا روبرو شود. گونسولین یک ضربه و سپس چهار توپ پشت سر هم انداخت ، یکی از محوطه ضربه چپ برگشت و دیگری در خارج از محوطه سمت چپ قایقرانی کرد. آکونا خفاش سمت راست.

همین امر باعث شد تا فریمن ، بهترین بازیکن برانگیز Braves ، با دو اجرای خانگی در شش خفاش اول خود در این سری بازی کند. موقعیت آدام کولارک ، متخصص امداد Left Dodgers را التماس کرد. حتی اگر کولارک در حال گرم شدن بود ، داجرها به پدرو بائز راست دست تبدیل شدند.

بیشتر بخوان:  Le'Veon Bell منتشر شد: در اینجا دلیل عقاب بودن بیشترین عقاب را به عنوان تیم پشتیبان بعدی نشان می دهد

اگر دو تیم به جای یک تیم وجود داشت ، داجرها ممکن بود کولارک را احضار می کردند ، امیدوار بودند که فریمن برای پایان دادن به نیمه بازنشسته شود و سپس از بیز برای شروع ششم استفاده کند. با این حال ، قانون جدید سه ضربتی کولارک را مجبور می کند تا مقابل فریمن و ضربه بعدی ، دست راست مارسل اوزونا قرار گیرد.

رابرتز گفت: “شما با قانون سه اعتصاب در موقعیت سختی قرار دارید.”

بیز که یکی را رها کرده بود ، با دو واکر و یک مگس فداکار آمد. در آن زمان ، تیم داجرز 6-0 عقب افتاد. پس از آنکه کولارک در یک دور در Deising Round واگذار کرد ، آنها در نهایت با یک دور شکست خوردند.

بیشتر بخوان:  Mariners ، بازی A از طریق مه مهار آتش ، کیفیت پایین هوا در سیاتل ؛ پارچ اوکلند تصمیم را صدا می زند

این س theال را ایجاد می کند که چرا کولاراک در وهله اول در این لیست بوده است؟

داجرها حداقل در سه مسابقه اول لیگ برتر مقابل واشینگتن ملی پوشان ، در اکتبر گذشته در لیست خود عالی بودند. کولارک یک هدف داشت: خنثی کردن خوان سوتو ، بهترین ضربه گیر برای شهروندان ، که چپ دست می زند.

در بازی 1 ، کولاریک سوتو را زد. در بازی 2 ، کولاریک او را اخراج کرد. در بازی 3 ، کولارک دوباره به او ضربه زد.

کلارک با راکت دیگری روبرو نشده است. با این حال ، در مسابقه سرنوشت ساز 5 ، داجرز دو بار بر او غلبه کرد: در بازی هشتم برای کلیتون کرشاو ، که یک بازی خانگی مساوی با سوتو را واگذار کرد. و در جایگاه دهم جو کلی قرار دارد که بالاتر از هوتو کندیک در گرند اسلم از سوتو عبور کرد.

بیشتر بخوان:  جمال موری چیزی فراتر از یک ستاره تیراندازی است: او یک رهبر است

اگر همه داگرها واقعاً می توانند به كولارك اعتماد كنند كه این كار را در ماه اكتبر انجام دهد ، بازنشسته شدن از ضربه چپ برای سومین بار است ، این كاملاً لوكس است ، حتی با وجود یك تیم 15 نفره. و اگرچه یوگی بررا اصطلاح “نفوذ زیاد” را نشنیده است ، اما او می داند که چگونه آن را به داگرها منتقل کند: خیلی دیر است.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6aok7fm
is.gd/282Lgz
shrtco.de/rFeTs
clck.ru/RNzXh
u.nu/r95o7
ulvis.net/iouY

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هال اشتاینبرنر از هواداران نیویورک یانکیز به دلیل خروج زودهنگام از بازی پلی آف عذرخواهی کرد

چ اکتبر 14 , 2020
نیویورک – مالک نیویورک یانکی ها ، هال اشتاینبرنر ، به دلیل ناکامی های بعد از فصل خود ، از هواداران عذرخواهی کرد ، درست مثل پدرش 39 سال پیش. یانکی ها با شکست 2-1 مقابل Tampa Bay Rise در روز جمعه حذف شدند و در سری MLS 3-2 شکست […]