تغییرات میزبان Super Bowl: نیواورلئان از سال 2024 به 2025 به دلیل Mardi Gras نقل مکان کرد ، و وگاس گزارش می دهد که یک نمایش ’24


© کربی لی USA Today Sports

شهر نیواورلئان باید یک سال دیگر صبر کند تا میزبان Super Bowl بعدی باشد. در ابتدا قرار بود میزبان Super Bowl LVIII در سال 2024 باشد ، NFL و صاحبان آن به اتفاق آرا تصمیم گرفتند که جایزه Super Bowl LIX را در سال 2025 به آنها اهدا کنند ، و دلیل آن را دلیل خوبی اعلام کردند. این لیگ تصمیم گرفته است که نمی خواهد با جشن عظیم Mardi Gras در کرسنت سیتی روبرو شود ، زیرا این دو رویداد اکنون در یک دوره برخورد قرار دارند زیرا NFL در یک دوره 17 بازی در آینده نزدیک قرار می گیرد.

بیشتر بخوان:  بازوی سفت؟ تیتان ها فرار می کنند درک هنری با بیرون انداختن جاش نورمن از لایحه ها

این بازی جایزه Super Bowl را یک هفته به عقب راند و یک درگیری رو در رو با زمان بندی ماردی گراس در سال 2024 ایجاد می کند ، اما نه در سال 2025 – که مهمانی در سراسر شهر قرار نیست تا 4 مارس برگزار شود.

این یک جای خالی برای میزبانی بازی بزرگ در سال 2024 باقی می گذارد ، و طبق گزارش وینسنت بونسیونور از لاس وگاس کلاه خود را در حلقه انداخته است. بررسی مجله لاس وگاس – اگر این شهر بتواند لیگ را متقاعد کند که کدام یک از آنها را تکان می دهد ، این به شهر گسترش Trifecta می دهد. لاس وگاس در حال حاضر از فصل آغازین خود با Raiders لذت می برد ، قبلاً Pro Bowl بعدی به او اهدا شده است و به دلیل لغو رویداد NFL Draft 2020 به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 ، برای سال 2022 به آنها تقویت می شود.

بیشتر بخوان:  دنی گرین از لس آنجلس لیکرز پس از دست دادن تیراندازی در بازی 5 فینال NBA تهدید به مرگ شد

با این سال با تشکر از همه گیری مشابهی که برای لاس وگاس هزینه پیش نویس امسال را در پی داشت – آنها در عوض میزبان Pro Bowl در سال 2022 ، یعنی کمتر از سه ماه قبل از پیش نویس ، خواهند بود. تاکنون لیگ به طور درخشان لاس وگاس را به عنوان شهر NFL معرفی کرده است و این احتمال وجود دارد که پس از دو سال میزبانی از دو رویداد بزرگ فوتبال ، آنها بتوانند خانه خانواده والدین تمام مسابقات ورزشی باشند.

برای نیواورلئان ، مهمانی در سال 2024 و Super Bowl LIX در سال بعد برگزار می شود.

بیشتر بخوان:  مقدماتی MLB 2020 - آسیب دیدگی کمر کلیتون کرشاو برای لس آنجلس داجرز در NLCS Game 2 and Beyond به چه معناست؟
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5zawtkm
is.gd/tXvT70
shrtco.de/chlc
clck.ru/RPrm2
u.nu/0ir9x
ulvis.net/2Qq1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آدام گاز در نیویورک جتس در صورت سوused استفاده ، LeVeon Bell را آزاد کرد

چ اکتبر 14 , 2020
فلورهام پارک ، نیویورک – یک روز پس از تصمیم حیرت انگیز برای آزادی لوون بل ، آدام گاس ، مربی نیویورک جتز علاقه ای به توضیح منطق این اقدام جنجالی نشان نداد. او از کتاب قانون بیل بلیشیک وام گرفت و روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت: “این همان چیزی […]