تماس مک کارتی در چهارم پایین در اولین Cowboys موشکافی شد


اینگلوود ، کالیفرنیا (AP) – اولین تصمیم بزرگ مایک مک کارتی در اولین حضور خود به عنوان مربی دالاس کابویز برای مدتی حدس زده می شود.

به جای گل تساوی در جاده مقابل رمس لس آنجلس در سه ماهه چهارم ، مک کارتی تصمیم گرفت که در راند 11 و 3 از رم 11 برای آن استفاده کند. داک پرسکوت یک پاس کوتاه به CeeDee Lamb روی یک گذرگاه انداخت مسیر ، اما انتخاب دور اول در محوطه ای کوتاه با یک تکل خوب در میدان باز توسط تازه نفس رامز جوردن فولر متوقف شد ، و مجبور به کاهش قیمت شد.

بیشتر بخوان:  اگر حباب ایمنی زیستی برگردد من از تواریخ کناره گیری می کنم

این آخرین ، بهترین موقعیت گلزنی دالاس بود زیرا تصمیم 20-17 را در بازی افتتاحیه در استادیوم سافی لس آنجلس کنار گذاشت.

“” من فکر می کنم این یک تماس خوب بازی بود. Ezekiel Elliott ، که 127 یارد کل داشت و دو تاچ داون داشت ، گفت: “من فکر می کنم ما یک شانس پایین داشتیم.” “ما در نهایت کوتاه آمدیم ، و این فقط یکی از آن بازی هایی است که باید در آن بازی کنید. این برای ما هزینه بازی را به همراه داشت. “

در اولین مسابقه NFL ، بره با پنج پذیرایی 59 یاردی به پایان رسید. او گفت که او در ابتدا در مارکر بود و به اندازه کافی برای اولین بار به زمین بود اما مجبور شد برای توپ برگردد.

بیشتر بخوان:  هی هو

” قطعاً این یکی از نمایشنامه هایی است که آرزو می کنم دوباره برگردم ، اما زندگی کن و یاد بگیر. او گفت: “این واقعاً یک اشتباه تازه کار نیست ، اما قطعاً یک اشتباه یک تازه کار است.”

مک کارتی از تصمیمی که او و کلن مور ، هماهنگ کننده تهاجمی اتخاذ کردند ، دفاع کرد و گفت که هنوز زمان زیادی باقی مانده است و او در تلاش است جنبش بیشتری ایجاد کند. در عوض ، در نهایت یک شکننده بود.

“Analytics ساختار خوبی به شما می دهد و به شما می گوید که به دنبال آن باشید. اما شما باید به متغیرها نگاه کنید و به بازیکنان خود اعتماد کنید. ” “من می خواهم که مردان هجومی ما کاملاً باز بازی کنند. واضح است که ما در محدوده اهداف میدانی قرار داشتیم و این بازی سه امتیازی بود. بازی محافظه کارانه این است که هدف زمین را لگد بزنم ، اما من از نحوه حرکت خود احساس خوبی داشتم. “

بیشتر بخوان:  زندگی جدیدی در شبح خانم ویلموت وجود دارد

پرسکات ، که 25 از 39 مورد 266 متری بود و یک تماس جدی داشت ، اظهار داشت که McCarthy در هفته 1 پرخاشگرانه است باید با وجود عدم تغییر در روز یکشنبه ، باقیمانده باقیمانده فصل را در شرایط اصلی به واحد اعتماد کند. یکشنبه هفته آینده دالاس میزبان آتلانتا است.

“این یکی از چیزهای خوبی است که می توانید از آن خارج کنید. او قرار است آن را به دست ما بگذارد و نمایشنامه بسازد. باید قدر آن را بدانید. او گفت: “ما باید بهتر بازی کنیم.”

بیشتر بخوان:  Marreese Speights پس از اینکه Meme Shading "بچه ها" را به خاطر چهار عنوان قهرمانی در ده تلاش جشن گرفت ، انتقاد کرد

دالاس دو بار دیگر صاحب توپ شد. در درایو آخر ، به نظر می رسید که Prescott 47 مایارد اتصال به مایکل گالوپ به 19 قوچ را دارد ، اما به دلیل تداخل پاس تهاجمی ، تماس گرفته شد.

مک کارتی با این تصمیم موافقت نکرد و گفت: گالوپ و جالن رمزی ، کرنر رمس ، هر دو در جناح چپ با هم مبارزه می کردند.

“من متعجب شدم که از هر طرف تماس گرفته شده است. بدیهی است که من از تماس بسیار ناامید شده ام ، به ویژه آن اواخر. مک کارتی گفت: “این را در یک قسمت مهم از بازی نمی بینید.”

بیشتر بخوان:  Chase Young بالاترین درجه درجه یک تازه وارد NFL در هفته 1 بود

دفاع دالاس اجازه 422 یارد داد ، اما آلدون اسمیت ، بازیکن خط اصلی ، در اولین بازی خود از نوامبر 2015 اخراج شد. اسمیت در چهار فصل گذشته به دلیل محرومیت و مسائل خارج از زمین بازی نکرد. 11 تکل به او اعتبار داده شد که باعث شد جیلون اسمیت ، بازیکن خط خط هم تیمش ، تیم بالایی باشد.

گونی اسمیت در سه ماهه چهارم سوم شد و باعث شد قوچ ها پچ بزنند.

من هیجان زده شدم من نمی دانستم که بلافاصله گونی به دستم رسید ، زیرا راهی که آنها گاهی اوقات توپ را بیرون می کشیدند ، ممکن است شما برگردید و به کوارتر حمله کنید و توپ از بین برود. “

بیشتر بخوان:  Melvin Gordon از Broncos RB برای تحریک بخشیدن به میهن پرستان به NFL رای داد

AP بیشتر NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP-NFL
منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پیش نمایش هفته 9 بیس بال فانتزی: رتبه بندی پارچ دو شروع استفاده از Corbin Burnes ، Marco Gonzales را توصیه می کند

د سپتامبر 14 , 2020
تقابل های بد بهانه ای برای نشستن کلیتون کرشاو یا تونی گونسولین نیست. منبع: حافظ استدیو بیشتر بخوان:  زندگی جدیدی در شبح خانم ویلموت وجود دارد