تماشا کنید: آرچ منینگ ، برادرزاده بتون و الی منینگ ، در بازی دبیرستان رونق اسلحه های کامیونی را از بین می برد


247 ورزش

علیرغم اشتراک نام خانوادگی با عموها و مدافع اصلی سابق NFL ، پیتون و الی منینگ ، آرچ منینگ واقعاً خودش را در خانواده متمایز می کند با این کار که خودش را با حلقه برجسته دبیرستانش ساخته است. او نه تنها به عنوان دانشجوی سال اول تحصیل در دانشگاه ایسادور نیومن در نیواورلئان شروع به کار کرد – کاری که عموهای برنده سوپر بول او هرگز انجام ندادند – بلکه می توانست با استفاده از بدن خود مدافعان را طوری فرار کند که نه بیتون و نه الی نتوانستند.

بیشتر بخوان:  دو نمایش شگفت انگیز و خارق العاده ، هیت را به پیروزی در بازی 1 سوق داد

این کامیون نمادین جمعه در یک مسابقه با روز کشور (Metairie ، La.) در اواخر سه ماهه اول آمد. پس از عقب کشیدن برای عبور از مسابقه اول ، منینگ شروع به تقلا کردن زمین در جستجوی یک گیرنده باز کرد. سپس او تصمیم گرفت در سمت راست خود عقب نشینی کند و در آنجا با یک دفاع دفاعی تنها که آماده دخالت است ملاقات کرد. مدافع در جای خود ایستاد ، اما منینگ به حرکت خود ادامه داد ، شانه خود را پایین آورد و روی حریف خود پرتاب کرد. نیازی به گفتن نیست که خط جانبی منینگ بسیار خوشحال بود.

بیشتر بخوان:  انتظار می رود کم نیوتن از میهن پرستان روز پنجشنبه به تمرینات خود برگردد و در هفته شش مقابل Broncos قرار گیرد

منینگ ، پنجمین در رده بندی استخدام 247 کلاس ورزشی 2423 ، قبلا ثابت کرده است که حداقل در نظر خانواده منینگ و نیواورلئان ، هافبک دبیرستان بهتر از هر دایی در این مرحله از زندگی حرفه ای خود است. افسانه مقدسین ، آرچی. او امسال با ویژگی هایی از این قبیل از تعریف و تمجیدهای بزرگ در زمین پشتیبانی می کند و همچنین دو هفته پیش در اولین فصل حضور در سال دو ، شش بازی آزاد به دست آورده است.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3a4xxl2
is.gd/QgfX9E
shrtco.de/3sKSN
clck.ru/RL2jV
u.nu/ymvq2
ulvis.net/1oYk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اریک اسپولسترا از یکی از نامه های مورد علاقه لبرون جیمز استفاده کرده است

ی اکتبر 11 , 2020
بخشی از سخنرانی تئودور روزولت وجود دارد که واقعاً در لبرون جیمز طنین انداز است. در آن ، روزولت ، بیست و ششمین رئیس جمهور ایالات متحده ، در مورد “مردی که در این زمینه مشغول به کار است” صحبت کرد ، کسی که کار را انجام می دهد ، […]