تماشا کنید: آرچ منینگ ، برادرزاده بتون و الی منینگ ، در بازی دبیرستان رونق اسلحه های کامیونی را از بین می برد


247 ورزش

علیرغم اشتراک نام خانوادگی با عموها و مدافع اصلی سابق NFL ، پیتون و الی منینگ ، آرچ منینگ واقعاً خودش را در خانواده متمایز می کند با این کار که خودش را با حلقه برجسته دبیرستانش ساخته است. او نه تنها به عنوان دانشجوی سال اول تحصیل در دانشگاه ایسادور نیومن در نیواورلئان شروع به کار کرد – کاری که عموهای برنده سوپر بول او هرگز انجام ندادند – بلکه می توانست با استفاده از بدن خود مدافعان را طوری فرار کند که نه بیتون و نه الی نتوانستند.

بیشتر بخوان:  Dodgers vs Braves: پخش زنده زنده NLCS 1 ، پیش بینی ، شانس ، کانال تلویزیونی ، تماشای آنلاین مقدماتی MLB

این کامیون نمادین جمعه در یک مسابقه با روز کشور (Metairie ، La.) در اواخر سه ماهه اول آمد. پس از عقب کشیدن برای عبور از مسابقه اول ، منینگ شروع به تقلا کردن زمین در جستجوی یک گیرنده باز کرد. سپس او تصمیم گرفت در سمت راست خود عقب نشینی کند و در آنجا با یک دفاع دفاعی تنها که آماده دخالت است ملاقات کرد. مدافع در جای خود ایستاد ، اما منینگ به حرکت خود ادامه داد ، شانه خود را پایین آورد و روی حریف خود پرتاب کرد. نیازی به گفتن نیست که خط جانبی منینگ بسیار خوشحال بود.

بیشتر بخوان:  تیم مقابل صاعقه خلیج تامپا استفان استامکوس در عکس گل زد. خیلی زود برای دیدن وضعیت بازی 4 است

منینگ ، پنجمین در رده بندی استخدام 247 کلاس ورزشی 2423 ، قبلا ثابت کرده است که حداقل در نظر خانواده منینگ و نیواورلئان ، هافبک دبیرستان بهتر از هر دایی در این مرحله از زندگی حرفه ای خود است. افسانه مقدسین ، آرچی. او امسال با ویژگی هایی از این قبیل از تعریف و تمجیدهای بزرگ در زمین پشتیبانی می کند و همچنین دو هفته پیش در اولین فصل حضور در سال دو ، شش بازی آزاد به دست آورده است.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4ayk5kc
is.gd/1eWjvO
shrtco.de/k2hqG
clck.ru/RL37L
u.nu/il9wt
ulvis.net/IsTf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

داجرها برای تطبیق با مقدماتی ، سبک حمله خود را اصلاح می کنند

ی اکتبر 11 , 2020
دیو رابرتز در چهار فصل نخست حضور خود به عنوان مدیر ، هر سال شاهد قهرمانی داگرها در لیگ ملی غرب غربی ، سه بار صعود به مسابقات قهرمانی NL سری و دو بار رفتن به سری جهانی است. آنها در سال 2017 موفق به کسب یک قهرمانی نشدند و […]