تنت توضیح داد: این پایان و تمام س questionsالات پاسخ داده شده است


تنت اکنون در ایالات متحده و انگلیس بیرون است. ماسک خود را فراموش نکنید.

برادران وارنر

بنابراین شما تماشا کرده اید اصول، فیلم جدید علمی-تخیلی کریستوفر نولان. ذهن شما به دلیل عملکرد خیره کننده بصری ، کمد لباس خنک و نقشه ای که در طول زمان به عقب و جلو برمی گردد ، به درستی منفجر شده است.

تنت در گیشه 150 میلیون دلار درآمد کسب کرده است – بد نیست با توجه به اینکه هنوز بسیاری از سالن ها بازگشایی نشده اند و ممکن است علاقه مندان به سینما از دیدن آن خسته نباشند. متاسفانه شما نمی توانید جریان Tenet در خانه، که واقعاً به ما کمک می کند دقیقاً بفهمیم چه اتفاقی افتاده است. مثل اینکه ، چگونه جان دیوید واشنگتن و رابرت پتینسون از جنگ جهانی سوم جلوگیری کردند؟

همه ما با هم در این پازل Tenet هستیم. در اینجا چند پاسخ آورده شده است که امیدوارم به شما کمک کند.

هشدار: اسپویلرهای پیش رو.

اصول

جان دیوید واشنگتن.

برادران وارنر

وارونگی چیست؟

در آینده ، یک فناوری ساخته شده است که آنتروپی افراد و اشیا را برای حرکت به عقب در طول زمان معکوس می کند. آنتروپی یک مفهوم پیچیده فیزیک است که توضیح می دهد چرا برخی از فرآیندها خود به خود اتفاق می افتند در حالی که برگشت زمان آنها اتفاق نمی افتد. بر اساس یکی از توضیحات ، ذوب شدن یخ ، حل شدن نمک یا شکر ، ایجاد ذرت بو داده و آب جوش برای چای از فرآیندهای افزایش آنتروپی در آشپزخانه شما است. در جهان تنت ، یک گلوله با آنتروپی معکوس به قهرمان داستان (جان دیوید واشنگتن) نشان داده می شود که به اسلحه خود برمی گردد. می توانید بشر را واژگون کرده باشید ، زیرا آنها مجبورند اکسیژن خاصی را از طریق ماسک تنفس کنند – هوای منظم از ریه های معکوس عبور نمی کند. اگر با خود “جلو” خود تماس بگیرید ، این باعث “نابودی خود” می شود ، یعنی خود را می کشید. چیزهای پیچیده

الگوریتم چیست؟

نه جسم پنهان در توانایی های هسته ای ، الگوریتمی را تشکیل می دهند که آنتروپی زمین را برعکس می کند. راه اندازی الگوریتم جهان را به پایان می رساند.

برنامه ساتور چیست؟

آندره ساتور (کنت براناگ) ، الیگارشی روسیه در آینده با آژانس ناشناخته ای در ارتباط است. ساتور قصد دارد یک دستگاه روز رستاخیز ، که به آن الگوریتم نیز گفته می شود ، راه اندازی کند که آنتروپی کل سیاره را معکوس کند. او از سرطان لوزالمعده غیر قابل جراحی در حال مرگ است و معتقد است اگر نتواند زندگی کند ، هیچ کس نمی تواند. ساتور با کت (الیزابت دبیکی) در ویتنام هنگامی که هر دو خوشبخت تر بودند ، به تعطیلات سفر می کند و قصد دارد در آنجا با آرامش بمیرد و دستگاه قیامت را با سوئیچ مردی متصل به ضربان قلبش راه بیندازد.

چرا آینده با ساتور کار می کند؟

در آینده همه چیز نابود می شود. آژانس ناشناخته ای با ساتور در تلاش است تا همه افراد گذشته را بکشد ، زیرا آنها مسئول این امر هستند. مردم در آینده بر این باورند که معکوس کردن آنتروپی زمین از تغییرات آب و هوایی جلوگیری می کند. آنها بدون هیچ گزینه دیگری برای بقای خود ، مایلند اجداد خود را از بین ببرند و موجودیت خود را – پارادوکس پدربزرگ – را تهدید کنند.

چرا ساتور؟

ساتور در اتحاد جماهیر شوروی در جامعه کوچکی بزرگ شد که به عنوان یک شهر “بسته” یا “مخفی” با امکانات حساس مانند سایت های تحقیقاتی هسته ای با کارخانه تولید پلوتونیوم عمل می کرد. ساتور هنگامی که قطعه ای از الگوریتم را در زیر آوار خانه اش در سیبری حفر کرد ، در زمان درست نوجوانی در مکان مناسب بود. دانشمندی که در آینده الگوریتم را ایجاد کرده است ، قطعات را به گذشته پنهان کرده است و متوجه شده است که هیچ کس نباید از این فن آوری برخوردار باشد. آژانس ناشناخته ساتور را به بازیابی قطعات و انداختن الگوریتم تمام شده در “قطره مرده” در شهر هسته ای خود متهم می کند ، جایی که قرن ها بعد آن را پیدا می کنند. آژانس میله های طلای معکوس را که ساتور برای پرداخت آنها حفاری می کند ، دفن می کند.

چه کسی قهرمان داستان را در خانه اپرا نجات داد؟

CIA ضمن خنثی سازی محاصره تروریستی در سالن اپرای کیف ، شیئی ناشناس (که بعداً مشخص شد قطعه ای از الگوریتم است) را ایمن می کند. پس از بازیابی شی object ، شخصیت اصلی ، یک عامل سیا ، توسط یک فرد مسلح نقابدار نجات می یابد. مرد مسلح را می بینیم که یک رشته قرمز به پشت دارد – همان رشته قرمز که نیل (رابرت پتینسون) در انتهای فیلم روی کوله پشتی خود می پوشد. بنابراین این نیل بود که قهرمان اصلی را در جنگ اسلحه نجات داد.

“حرکت ناخنک موقت” چگونه کار می کند؟

بیایید از طریق صحنه ای که قهرمان داستان “پلوتونیوم” را از یک ماشین زرهی برای ساتور می دزد ، به این موضوع نگاه کنیم. نیمی از مردان ساتور از طریق پورتالی به نام “تورنسیل” وارد می شوند ، که به آنها اجازه می دهد در طول زمان به عقب حرکت کنند ، در حالی که نیمی دیگر به جلو حرکت می کنند. ساتور با استفاده از دانش مشترک بین دو تیم ، قطعه الگوریتم را بازی می کند. این “حرکت ناخنک موقت” است.

کت پس از شلیک چگونه زنده ماند؟

گلوله ای که ساتور به کات شلیک می کند معکوس است ، که در این جهان به این معنی است که می تواند با مسمومیت با اشعه و همچنین آسیب منظم گلوله بر او تأثیر بگذارد. بنابراین شخصیت اصلی و نیل او را از طریق تورنستیل گیجگاهی عبور می دهند تا او در زمان عقب حرکت کند ، مانند گلوله ، از اشعه جلوگیری می کند. سپس او و نیل او را به محل ذخیره سازی هنری “فری پورت” اسلو برده و در آنجا وارد تورنوردی دیگری می شوند تا همه بتوانند به موقع دوباره به جلو حرکت کنند.

چرا کت تحت کنترل ساتور است؟

به طور خلاصه ، کت آگاهانه یک نقاشی جعلی را به ساتور فروخت. قهرمان و نیل برای جلب اعتماد او سعی می کنند نقاشی را از “فری پورت” فرودگاه اسلو بدزدند.

screen-shot-2020-08-26-at-1-12-24-pm.png

ساختمان ویران شده

برادران وارنر

چگونه به راه افتادند 2 انفجار در آن ساختمان؟

در شهر بسته ای که الگوریتم در آن ذخیره شده است ، دو تیم در عملیات جلوگیری از انفجار دستگاه روز رستاخیز شرکت می کنند. تیم قرمز به موقع جلو می رود ، در حالی که تیم آبی معکوس است. آنها در طی 10 دقیقه از “حرکت ناخنک موقت” استفاده می کنند ، تیم آبی در هلیکوپترها جدا از قرمز است. با تنظیم یک تایمر ، تیم قرمز (کسانی که به موقع به جلو می روند) در علامت 5 دقیقه ای بمبی را در نیمه پایین ساختمان منفجر می کنند ، در حالی که تیم آبی رنگ با در نظر گرفتن عقب از 10 دقیقه تا همان لحظه.

در پایان با نیل چه اتفاقی افتاد؟

در اتاق الگوریتم ، قهرمان داستان و ایوز (آرون تیلور-جانسون) با یک دروازه قفل شده روبرو می شوند. در طرف دیگر ، آنها جسد یک سرباز نقابدار را می بینند که یک رشته قرمز بر روی کوله پشتی خود بسته است. یکی از افراد ساتور سعی در شلیک به شخصیت اصلی داستان دارد ، اما مرد نقابدار دوباره زنده می شود ، گلوله را می گیرد و دروازه را باز می کند و به قهرمان داستان اجازه می دهد تا از روز رستاخیز جلوگیری کند. او سپس از تونل معکوس می کند. بعداً رشته قرمز روی کوله پشتی نیل را مشاهده می کنیم ، زمانی که او فاش می کند در آینده توسط قهرمان داستان جذب شده است. بنابراین سرباز نقاب دار که می میرد نیل است.

نیل کیست؟

در اینجا یک نظریه طرفداران جالب وجود دارد: هویت نیل ممکن است یک لایه اضافی داشته باشد. او شباهت هایی به کت دارد – از جمله موهای بلوند رنگ آمیزی شده پاتینسون و لهجه شیک انگلیسی – و در حین پرستاری از او لطافتی نشان می دهد که ارتباط عمیق تری را نشان می دهد. همین امر باعث شده است تا برخی بینندگان حدس بزنند که نیل در واقع پسر کت است. ماکس پسر کوچک کت را در طول فیلم می بینیم ، که ممکن است در پاتینسون بزرگ شده باشد و سپس واژگون شود تا برگردد و به قهرمان داستان کمک کند تا پدر شرور خود را شکست دهد. سلام ، این یک تئوری است.

قهرمان داستان کیست؟

قهرمان داستان به لندن سفر می کند تا کت را از دست فروشنده اسلحه پریا (دیمپل کاپادیا) نجات دهد ، که معتقد است او باید انتهای خود را ببندد. قهرمان داستان پریا را شلیک می کند ، متوجه می شود که به گذشته باز خواهد گشت و سازمان مخفی Tenet را پیدا کرد.

اصلاح ، 30 آگوست: کت بود نه وقتی به او شلیک شد وارونه شد. این گلوله به او خطر مسمومیت با اشعه را می داد.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxow8uhp
is.gd/sZSZ6u
shrtco.de/rTvmC
clck.ru/Qr6FL
u.nu/b92wr
ulvis.net/jwp

بیشتر بخوان:  9 سرویس اشتراک کتاب برای کودکان و جوانان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جرمی لین اشک آور پس از یک فصل حضور در چین به دنبال بازگشت NBA است

س سپتامبر 15 , 2020
جرمی لین روز سه شنبه گفت که پس از یک فصل حضور در چین اردکهای پکن را ترک می کند و می خواهد به NBA بازگردد ، جایی که جنجال “Linsanity” 2012 را برانگیخت. این گارد 32 ساله که به عنوان بازیکن تورنتو رپتورز در سال 2019 به اولین آسیایی-آمریکایی […]