توییتر با ادعای مصونیت وی از ویروس کرونا ، توئیت ترامپ را مسدود می کند


رئیس جمهور دونالد ترامپ قبل از سخنرانی از راهرو جنوبی کاخ سفید در حین تجمع روز شنبه ماسک خود را برمی دارد.

ماندل نگان / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

برای آخرین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت WHO مراجعه کنید.

توئیتر دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا که ادعا می کند در برابر ویروس کرونا مصون است ، روز یکشنبه توسط توئیتر مسدود شد ، این سومین بار است که این شبکه اجتماعی در کمتر از یک هفته علیه توئیت های رئیس جمهور اقدامی انجام می دهد. توییتر این پست را پنهان کرد پشت یک پیام هشدار دهنده این مقاله می گوید این قوانین سایت را برای “انتشار اطلاعات گمراه کننده و احتمالاً مضر مربوط به COVID-19” نقض کرده است.

توییتر قوانینی در مورد اطلاعات غلط در مورد ویروس کرونا دارد که می تواند منجر به آسیب شود ، مانند ادعای مصونیت گروه خاصی یا نوشیدن سفید کننده به عنوان یک روش درمانی ، که می تواند کشنده باشد. توییتر گفت این توئیت به نفع عموم است ، بنابراین در دسترس خواهد ماند اما اشتراکات محدود می شود.

سخنگوی توییتر در بیانیه ای گفت: “طبق معمول این اطلاعیه منافع عمومی ، تعاملات با Tweet به شدت محدود خواهد شد.”

این اقدام تنها چند روز پس از اقدام فیس بوک و توییتر علیه پیام ترامپ صورت گرفت به اشتباه گفته شد كه آنفلوآنزای فصلی كشنده تر از COVID-19 است. توییتر همچنین از ترامپ خواست تا به دلیل نقض قوانین وی درمورد ارسال اطلاعات خصوصی ، توییتی حاوی آدرس ایمیل ستون نویس را پس بگیرد.

پست های رسانه های اجتماعی در مورد ویروس کرونا پس از تشخیص رئیس جمهور با COVID-19 منتشر می شود. رئیس جمهور روز دوشنبه از مرکز پزشکی ملی پزشکی والتر رید به کاخ سفید بازگشت ، پس از آنکه پزشکان گفتند که سلامتی او در حال بهبود است با پاسخ به درمان COVID-19.

بر اساس داده های دانشگاه جان هاپکینز ، بیش از یک میلیون نفر در سراسر جهان در اثر ویروس کرونا ویران شده اند ، با بیش از 214000 مرگ در ایالات متحده تا روز یکشنبه.

کاخ سفید بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2c6jhd3
is.gd/4BZibc
shrtco.de/X8GDP
clck.ru/RLaQn
u.nu/k3pn2
ulvis.net/NAYn

بیشتر بخوان:  6 دلیل برای خرید Apple Watch SE به جای سری 3 یا سری 6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نتایج ، برجسته ها ، به روزرسانی ها و برنامه NFL هفته 5: اردک پرسکوت تیم ویژه دالاس ، کابوی برتر را شکار می کند

ی اکتبر 11 , 2020
یکشنبه پنجم فصل NFL 2020 است و ما شما را در جریان تمام اتفاقات و بزرگترین اتفاقات در طول روز قرار می دهیم. لیست هفته پنج مسابقات و داستانهای عالی دارد که ما فقط نمی توانیم منتظر دیدن آنها باشیم. برای یافتن هر آنچه لازم است بدانید ، مرتباً مراجعه […]