توییتر ویدیوی ویروسی جو بایدن را که توسط ترامپ به اشتراک گذاشته شده به عنوان “رسانه دستکاری شده” برچسب گذاری می کند


این حرکتی است که با توجه به نزدیک شدن به روز انتخابات و ادامه ترامپ و متحدانش ، به اشتراک گذاشتن فیلم های ویرایش شده و دکترا شده در شبکه های اجتماعی روی می دهد که توییتر مجبور است مرتباً این کار را انجام دهد.

اما اگرچه توییتر تمایل بیشتری به اقدام نسبت به رقبای خود دارد ، اما این اقدام فقط به الصاق یک برچسب کوچک در زیر فیلم های ویرایش شده برمی گردد – برچسبی که ممکن است به راحتی توسط کاربران توییتر از دست برود و بدون توضیح فقط “رسانه دستکاری شده” را بخواند. نحوه ویرایش ویدئو و نادرست بودن آن توییتر تمایلی به حذف پست های ارسال شده توسط سیاستمداران ندارد زیرا آن توییت ها را می گوید، حتی اگر نادرست یا خام باشد ، می تواند نقش مهمی در بحث عمومی داشته باشد.

اگر کاربران در وهله اول برچسب را ببینند ، می توانند روی آن کلیک کنند تا اطلاعات بیشتری پیدا کنند – بعضاً به عنوان مثال ، لیستی از توییت های روزنامه نگاران درباره نادرست بودن ویدیو توضیح می دهد. چه کلیک کنند و چه نکنند ، آنها آزادند که توئیت را به نظر خودشان به اشتراک بگذارند.

بیشتر بخوان:  بردی پس از زدن دو رهگیری برای Bucs ، اولین شکست خود را از دست داد

این متفاوت از استراتژی ای است که توییتر برای پرداختن به توییت های متنی استفاده می کند که حاوی اطلاعات غلط رأی دهندگان است و همچنین توسط رئیس جمهور به اشتراک گذاشته شده است. در این موارد ، برچسب گذاری برجسته تر است و محدودیت هایی در مورد چگونگی به اشتراک گذاری این توییت های دارای برچسب اعمال می شود.

توییت ترامپ که باعث ایجاد برچسب از توییتر در روز چهارشنبه شد ، ویدئویی بود که در ابتدا بایدن نشان می داد که بایدن در حادثه ای با رای دهندگان لاتین در فلوریدا روز سه شنبه آهنگ “Despacito” را بر روی تلفن همراه خود پخش می کند.

بیشتر بخوان:  اخبار تیم قبل از بازی امروز لیگ برتر

نسخه ای که ترامپ به اشتراک گذاشت به نظر می رسید که بایدن در عوض آهنگ NWA “F ** k Tha Police” را پخش کرده است.

“این ها برای چیست؟” ترامپ در توئیت همراه خود با این ویدئو پرسید.

در طول روز سه شنبه ، فیلم هایی که بایدن نسبتاً ناجور با لبه “Despacito” فونسی تکان می داد ، در شبکه های اجتماعی سرگرمی ایجاد کرده بود. این ویدئو برای تبدیل شدن به یک الگوی رفتاری بسیار عالی بود و کاربران اینترنت به راحتی صدای ترانه “Despacito” را با آهنگی به انتخاب خود عوض می کردند.

برد پارسکاله ، مدیر سابق مبارزات انتخاباتی ترامپ که اکنون مشاور ارشد کمپین است ، سه شنبه شب نسخه ای از ویدیو را به اشتراک گذاشت که با آهنگ Pixies “ذهن من کجاست” دوبله شد آن نسخه از ویدئو تا صبح روز چهارشنبه به عنوان دستکاری شده توسط توییتر برچسب گذاری نشده است – این مسئله دیگری را در مورد اجرای توئیتر برجسته می کند.

برای کسانی که وقت زیادی را در اینترنت می گذرانند ، تا صبح روز چهارشنبه مشخص بود که ویدیویی که ترامپ به اشتراک گذاشته است ، دوبله شده است. طرفداران وی استدلال کردند که این کاملاً شوخی است.

اما برای دیگران ممکن است کاملاً واضح نباشد ، خصوصاً به دلیل شرایطی که ترامپ ویدیو را در آن به اشتراک گذاشته است – ترامپ و متحدانش مرتباً و به دروغ ادعا می کنند که بایدن از اجرای قانون بی احترامی می کند – با تصویری که کمپین ترامپ در تلاش است از نامزد دموکرات ترسیم کند همسو است. برای رئیس جمهور. (اینجا را ببینید که چگونه مبارزات انتخاباتی ترامپ نظرات بایدن در مورد پلیس را از متن خارج می کند.)
CNN چندین مورد دیگر را ثبت کرده است که در آن ترامپ و جمهوری خواهان ارشد فیلم های ویرایش شده فریبنده ای را به اشتراک گذاشته اند که بعضی اوقات میلیون ها بار مشاهده می شود.

یک ویدیوی دروغ که ماه گذشته توسط مدیر رسانه های اجتماعی کاخ سفید به اشتراک گذاشته شد ، به نظر می رسد که بایدن در طی یک مصاحبه تلویزیونی به خواب رفته است. بایدن چنین نکرده است – در واقع ، مصاحبه هرگز حتی اتفاق نیفتاده است.

بیشتر بخوان:  آمازون میزبان یک روز شغلی است و 33000 کارمند جدید استخدام می کند

آن ویدیو همچنین با برچسب کوچک توییتر پیوست شد. سرانجام از سیستم عامل حذف شد ، اما به دلیل ادعای حق چاپ ، نه به دلیل نادرست بودن آن. تا زمان از بین رفتن بیش از 2.4 میلیون بار بازدید شده است.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yy2sa65k
is.gd/3FIUNw
shrtco.de/7diwi
clck.ru/Qso96
u.nu/ls9gp
ulvis.net/Hkn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

قطع کردن کلیپرز یک پیروزی بزرگ برای کتابهای ورزشی است

چ سپتامبر 16 , 2020
حدود یک هفته پیش ، هنگامی که لس آنجلس کلیپرز با نتیجه 3-1 در Denver Nuggets صعود کرد ، شرط بندی ها برای بارگذاری در کلیپرز برای پیروزی در کنفرانس غربی بسیار هوشمندانه به نظر می رسیدند. آنها باید احساس خوبی داشته باشند وقتی کلیپرز در نیمه دوم بازی 5 […]