تگزاس و اوکلاهما و جاذبه ها و صداهای Red River Showdown بی نظیر است


در تاریخ 116 ساله رقابت تگزاس – اوکلاهما ، دیدار شنبه شاید بیشترین خاطره را داشته باشد. نه لزوماً به دلایل خوب ، بلکه به روشی توصیف آن سخت است.

داریل دبیچ ، یکی از هواداران 48 ساله تگزاس که تخمین زد این سی امین حضور وی در رودخانه سرخ است ، گفت: “برای سال 2020 ،” عجیب و غریب “شروع به استفاده بیش از حد می کند.” “اما من نمی توانم کلمه دیگری فکر کنم.”

مطمئناً ، این اولین مسابقه فوتبال بین دو حریف منفور بود که بیش از دو بار قطع شد (چهار بار بود). برد اوکلاهما 53-45 بالاترین امتیاز در تاریخ این مجموعه بود. اما این داستان هایی نیستند که مردم در مورد مسابقه رودخانه سرخ امسال خواهند گفت.

ریک کناپ ، یکی از طرفداران اوکلاهما ، گفت: “هیچ کس سر هم فریاد نمی کشید یا نگاه کثیفی نمی داد.” “عجیب بود. این رقابت شدید که معمولاً وجود ندارد.”

Knapp ، مدیر عامل باشگاه Touchdown در اوکلاهما ، در 52 مسابقه متوالی خود در OU-Texas حضور داشت – 51 مسابقه در کاسه پنبه ای و 12 Big Big 2018 20 مایلی در استادیوم AT&T در آرلینگتون ، تگزاس.

بیشتر بخوان:  دادستان های فلوریدا پس از جلوگیری از دادگاه فیلم های جنسی سالن های ماساژ ، رابرت کرافت ، مالک میهن پرستان را رد کرد

صندلی های آن در امتداد شکاف خط 50 حیاط قرار دارد و معمولاً یکی از مشهورترین تصاویر رقابتی ، مرز دولت خیالی است که در آن توده نارنجی سوخته بر خلاف هرجای دیگر به دریایی از قرمز تبدیل می شود. تنها 11،250 بلیط در هر پایه برای ورزشگاه 92،000 نفری موجود است ، تقسیم امسال قابل مشاهده نبود.

كناپ گفت: “تعداد افراد بخش ما از تگزاس برابر بود با تعداد افراد OU.” “آنها امسال به نوعی باهم مخلوط شدند.”

بازی شروع زشتی داشت. نه دقیقه قبل از پایان کوارتر دوم ، کیونتای اینگرام از تگزاس زمین خورد ، اسپنسر راتلر از اوکلاهما قبلاً یک رهگیری انجام داد و یک ضربه را از دست داد و رایان بوژوسکی از تگزاس با یک ضربه پرشی ضربه خورد. Sunners در حالی که اغلب گردش مالی را ثبت می کرد با نتیجه 17-10 پیش افتاد.

بیشتر بخوان:  کلمبوس در جایگاه نخست قرار دارد ، در حالی که سقوط آتلانتا از فضل همچنان ادامه دارد

دبیچ گفت: “من فکر نمی کنم انرژی برای شروع بازی باشد که معمولاً در آنجا وجود دارد که شما 150،000 تماشاگر در داخل و اطراف این ورزشگاه دارید.” “فقط آنجا نبود.”

مطمئناً ، یک بازی غیر اپیدمی بسیار چشمگیر بوده است. Bevo در انتهای شمالی کاسه پنبه ایستاد. سانر شونر در جنوب پارک شده بود. اسموکی کانن را از پشت منطقه انتهایی نارنجی شلیک کرد و RUF / NEK OU و Lil Sis اسلحه های خود را پس از امتیازات OU در طرف دیگر شلیک کردند.

اما شونر پس از مسابقه ، زمین خالی نماند. این گروه ها فقط در نمایش های قبلی در صفحه ویدئو ظاهر می شدند. این یک وقفه عجیب بود ، وقتی که ما “جنگ تگزاس” را شنیدیم اما میدان خالی را دیدیم

در خارج ، گروه کوچکی از غرفه های غذای مناسب و نوشیدنی وجود داشت. اما مشخص ترین تقارن روز با سال های گذشته سکوت وهم انگیز در میانه راه خالی به دلیل لغو نمایشگاه ایالتی تگزاس بود.

بیشتر بخوان:  کمیته انتخاب پلی آف کالج فوتبال با پیوستن بیگ ده به یک مخمصه جدید

کلتون ، پسر 11 ساله دبیچ ، در فاندوم تگزاس متولد شد. دبیچ گفت: “من او را به نام كلت مك كوی نامگذاری كردم زیرا او در روز شكرانه هنگامی كه ما غیر یهودیان را می زدیم متولد شد.” دبیچ گفت وقتی کلتون کاملاً توصیف کرد در نیمه راه بسته به میدان شکست خوردند. کلتون گفت: “این زمین عالی برای زامبی ها است.”

همچنان که چرخش تگزاس استار ، بزرگترین چرخ و فلک در ایالات متحده با 212 فوت ، هنوز نشانه هایی از زندگی وجود دارد. داخل یک غرفه ، یک فروشنده بلیط تنها در حال حل یک جدول کلمات متقاطع بود. وی گفت که تعداد زیادی از دوندگان قبل از مسابقه وجود داشت و آنها امیدوار بودند که بعد از آن بیشتر شوند ، اما در نیمه اول ، 44 گوندولا خالی بود. پس از خرید یک بلیط 10 دلاری ، من تنها اسباب بازی در آن بودم ، دستاوردی که دیگر هرگز قفل آن را باز نمی کنم.

بیشتر بخوان:  نائومی اوزاکا در سه ست مقابل آزارنکا عنوان قهرمانی یو اس اوپن را از آن خود کرد

مری تالی و همسرش تام ، چرخ و چندین جاذبه و غرفه های مواد غذایی و همچنین شرکت سرگرمی سیار Talley Amusements را دارند. او گفت که برای او مهم است که حتی یک روز این روز را داشته باشد تا به مردم اجازه دهد سوار ستاره شوند.

تالی گفت: “این 20 سال است که اولین سال است که من تمام ماه را در اینجا زندگی نمی کنم.” “ما قطعاً در اینجا محدود هستیم. این تنها چیزی است که به دست می آوریم.”

وی پس از کار در شرکت خانواده خود از سال 1984 و مالکیت آن در شش سال گذشته ، او هرگز چنین سالی را به دلیل ضربه خردکننده ویروس کرونا و محدودیت های ناشی از زمینه کاری خود تجربه نکرده بود.

وی درباره این شغل گفت: “این یک میراث است.” “این میراث پدر من است.”

علی رغم رقابت و نتیجه ، همه هنوز سپاسگزار هستند که در یک سال که شما در معرض خطر بودید ، مسابقه فوتبال را انجام داده اند. آنها خوشحال بودند که با وجود لغو نمایش ، او در Cotton Bowl باقی ماند. بیشتر به دلیل یک سنت مشهور دیگر است.

بیشتر بخوان:  مایکل جوردن توسط حریفان شکست خورده خود ، لبرون جیمز توسط هم تیمی های خود که به قله های جدیدی رسیدند ، مشخص شد.

کناپ گفت: “شما باید وقتی به آن بازی می روید یک سگ فلچر کورنی داشته باشید.” “شما برای گرفتن یکی در صف ایستادید. باید یکی داشته باشید. اگر این کار را نکنید خیلی بد است.”

ردیف های غرفه های این شرکت قبل از بازی و در نیمه اول 40 ، 50 نفر بود که هواداران از عدم پیشنهاد بین دو نیمه برای بیرون کشیدن استفاده کردند.

امبر فلچر ، رئیس بازاریابی Fletcher Original Corny Dogs ، گفت: “خط ها از ساعت هشت صبح شروع می شدند.” “یکی از مردانی که با آنها صحبت کردم به من گفت که او بیش از 30 سال در این بازی ها شرکت کرده است و هر ساله روز با صبحانه Fletcher Corny Dog شروع می شود. ما مطمئن نبودیم که چه انتظاری باید داشته باشیم … اما مردم ما را پیدا کردند.

بیشتر بخوان:  میشیگان ولورینز QB دیلن مک کافری با انصراف از فصل ، به دنبال انتقال است

موقعیت طبیعی ، روی چوب سرو می شود. سنت ها صحیح است. دقیقاً مانند حقوق لاف زدن برای طرفداران OU.

در اواخر مسابقه ، كناپ به همسرش ، دکتر ترزا شافنی روی آورد. وی گفت: “این یک بازی کلاسیک است.”

او پاسخ داد: “این فقط یک بازی کلاسیک است که برنده شوید.”

کناپ گفت: “برای ما این یک کلاسیک بود.”

شاید در سال 2020 ارزش تجلیل از حضور کتاب در کتابها را داشته باشد.

نزدیک به 20 سال ، برندا پالمر در تمام مدت نمایشگاه ایالتی تگزاس کار کرده است. امسال ، او فقط در این روز کار کرد ، به عنوان مهماندار در یک پارکینگ در دروازه 12. Longhorns ممکن است انتظارات خود را برای بازگشت کامل در سال 2021 راحت کند.

وی گفت: “خداوند سال آینده ما را رحمت کند.”


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6r562bf
is.gd/RpLgOo
shrtco.de/ecfpZ
clck.ru/RMFZh
u.nu/-wqex
ulvis.net/zH8E

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ستاره شناسان سیاهچاله "اسپاگتی" را به صورت ستاره در زمان واقعی می بینند

د اکتبر 12 , 2020
برداشت هنرمند از یک ستاره که توسط سیاه چاله ای عظیم متلاشی می شود. ESO / CE چاقوهای دانه ای این یکی از آن حوادث شگفت انگیز است که به نظر می رسد علمی تخیلی است ، اما فقط یک علم ساده است. ستاره شناسان می گویند که آنها توانستند […]