تیتان ها از شیوع Covid-19 برمی گردند تا با صورتحساب ها روبرو شوند


دو هفته پس از شیوع COVID-19 که تنیس های تنسی را لرزاند و در NFL ویرانی به بار آورد ، فوتبال دوباره به نشویل بازگشت.

پس از به تعویق افتادن مسابقه هفته 4 تیتان ها برابر پیتسبورگ استیلرز ، به دلیل چندین مورد اضافی COVID-19 و همچنین هشت موردی که تیم را مجبور به بستن امکانات تیم در 29 سپتامبر کرد ، این هفته در برابر لوحه های بوفالو در معرض خطر قرار گرفت. .

گزارش برخی از بازیکنان که با انجام تمرینات غیررسمی پس از شیوع NFL و پروتکل های اساسی ایمنی همه گیر نقض می شوند ، به پرونده آنها کمکی نمی کند.

تیتان ها از زمان پیروزی 27 سپتامبر مقابل مینه سوتا وایکینگ ها بازی نکرده اند. (استفان ماتورین / گتی ایماژ)

روز دوشنبه مورد جدید COVID-19 برای تیتان ها وجود نداشت

روز یکشنبه آزمایش یک کارمند Titans مثبت شد. اما بدون پرونده COVID-19 جدید در بین بازیکنان در روز دوشنبه ، تیتان ها قرار است در یک بازی قابل پخش مستقیم از طریق برنامه Yahoo Sports ، با تقابل خود علیه Bills ادامه دهند.

بیشتر بخوان:  کوری پری ، برنده دو عنوان ، ستاره های دالاس را در فینال جام زنده نگه می دارد | ورزش

این بازی به دلیل شیوع Titans به روز سه شنبه منتقل شد

این یک مسابقه نادر است در روز سه شنبه در NFL – تنها دومین مسابقه از سال 1946. دو تیم در یک مسابقه بدون شکست وارد مسابقه می شوند که در پایان می تواند در رده بندی پلی آف بازی کند.

صورتحساب در حال انجام بود و جوش آلن هافبک MVP تازه کار شاید بزرگترین شگفتی فصل NFL بود. در رانندگی صورتحساب ها برای شروع 4–0 ، آلن فقط 12 تاچ داون و 1 رهگیری را انجام داد در حالی که میانگین 331.5 یارد در هر بازی بود.

بیشتر بخوان:  هنگام بازدید از میهن پرستان در هفته 2 ، چیزهای زیادی یاد خواهد گرفت

تولید هافبک در سال سه یک جهش عظیم نسبت به میانگین 193.1 متری در هر فصل فصل گذشته است. بخش عمده ای از پیشرفت قابل ملاحظه صفت که بزرگترین ضربه وی بود ، از آنجا که چشم انداز تفرقه انگیزی برای خروج از وایومینگ بود – دقیقاً متشکرم.

چه چیزی منجر به جاش آلن شد؟

آلن پس از انجام 52.8 درصد از پاسها و 58.8 درصد از پاسهای خود در طول دو فصل اول ، 70.9 درصد تلاش های خود را در چهار مسابقه به دست آورد. او از درجه دوم به نخبه رفته است و در شروع بی نظیر Bill ها نتیجه خوبی داده است.

بیشتر بخوان:  تایگر وودز درباره آخرین بحث از راه دور نظر می دهد

با اضافه شدن غیر فصلی تهدید عمیقی که ثابت شده است استفون دیگز یک مکمل عالی برای بازوی بزرگ آلن است ، Bills Pass یکی از خطرناک ترین بازی های NFL است.

این یک کار دلهره آور پس از دو هفته امکانات قفل شده و اقدامات لغو شده برای تیتان ها به اثبات می رسد – بدون ذکر چندین بازیکن که از COVID-19 بهبود می یابند.

جاش آلن نامزد قانونی بهترین بازیکن است. (تیموتی تی لودویگ / گتی ایماژ)

پس از شیوع چه انتظاراتی از غول ها انتظار می رود؟

قبل از شیوع ، تیتان ها بر کنترل توپ پشت Pro Bowl تمرکز داشتند زیرا درریک هنری را دویدند در حالی که از شروع 3-0 به علاوه اختلاف چرخش 5 استفاده کردند.

بیشتر بخوان:  معامله جدید TikTok ByteDance را حفظ می کند

درست مثل فصل گذشته ، جنایات در تنسی از طریق هنری اتفاق افتاد که در سه بازی 319 یارد سریع و دو تاچ داون به ثمر رساند. رایان تانهیل مدافع کناری به همان نقطه ای که در زمان شروع تایتان ها ظاهر شد و فصل گذشته به مسابقه قهرمانی آسیا صعود کرد ، به همان جایی برگشت که آنجا را ترک کرد. در سه مسابقه ، او فقط شش تاچ داون و یک رهگیری را ارائه داد در حالی که به طور متوسط ​​269.7 یارد در هر بازی داشت.

بیشتر بخوان:  هفته 6 رتبه بندی فوتبال فانتزی: هافبک ها

اما دفاع به اندازه سال گذشته مستحکم نبود. در حالی که او به طور موثر مجبور به جابجایی بود ، او همچنین در مسابقات متوالی برابر جکسونویل جگوارس و مینه سوتا وایکینگ ها 30 امتیاز از دست داد. جرم آلن این واحد را به آزمایش می گذارد.

این فاکتور را اضافه کنید که هیچ کس واقعاً نمی داند چه انتظاری از تیمی در آن طرف شیوع COVID-19 دارد و بازی روز سه شنبه کار سخت تری برای تیتان ها خواهد بود.

با توجه به اینکه تیم به دلیل نقض پروتکل های COVID-19 با انضباط لیگ روبرو است و مدیر کل جان رابینسون روز دوشنبه اعتراف کرد که همه افراد تیم ماسک پوشیدن را اذیت نمی کنند ، فقط ضربه زدن به ورزشگاه در روز سه شنبه به پیروزی تایتان ها می افزاید.

بیشتر بخوان:  Giants-Padres قرار است پس از PPD های COVID از سر گرفته شود

آنها و NFL باید امیدوار باشند که این تصمیم اوضاع را بدتر نمی کند.

اطلاعات بیشتر از یاهو ورزشی:


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5h8kuk4
is.gd/O0HRSr
shrtco.de/oeoE
clck.ru/RMiKr
u.nu/gl4nh
ulvis.net/HnvC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

صورتحساب در زمان Titans ، کانال ، پیش بینی: نحوه تماشای ، Live Resedched AFC Battle Tuesday

س اکتبر 13 , 2020
علی رغم موضع گیری مداوم تیتان های COVID-19 ، NFL تصمیم گرفت بازی روز یکشنبه تنسی و بوفالو را به روز سه شنبه موکول کند. غول ها که هفته گذشته درگیر داخلی شدند ، یک هفته خداحافظی غیرمنتظره ای را پشت سر گذاشتند زیرا لیگ یکشنبه گذشته برای مقابله با […]