تیم بسکتبال UCLA پس از نیم سال انتظار دوباره به هم پیوستشش ماه بعد ، آنها دوباره با هم بودند و برخلاف دیدارهای بسکتبال UCLA برای یک دیدار تیمی دوباره به هم پیوستند.

بازیکنان و مربیان برای آزمایش COVID-19 ، بیماری که پس از یک دور مسابقات کنفرانس Pac-12 به پایان رسیده بود و تیم را برای یک وقفه طولانی متفرق کردند ، سواب های خود را با نوک پلاستیکی بسیار کوچک تا بینی خود چسباندند.

مربی میک کرونین در جلسات هفتگی بزرگنمایی متوجه شده بود که نگهبانان جیمز جاکز جونیور و جیک کیمن موهایشان را رها کرده اند اما به میزان کامل لوس بودن پی نبردند تا اینکه شخصاً دید که طول قفل های آنها با هم تیمی مخوف رقابت می کند تایگر کمبل

بیشتر بخوان:  ویک فانجیو ، مربی Denver Broncos می گوید عدم وقفه های دیرهنگام "تقصیر من است"

کرونین گفت: “جیمی و جیک ، آنها به موهای زائد نیاز دارند.” “ما قبلاً یک پسر با موهای بلند پیدا کرده ایم. تایگر کافی است. “

Bruins دو هفته قبل از سه ماهه پاییز که اغلب بصورت آنلاین تکمیل خواهد شد و یک روز قبل از اینکه شورای NCAA بخش I تصمیم بگیرد در مورد پیشنهاد پیشنهاد شده در اواخر ماه نوامبر برای فصل بسکتبال کالج رای گیری کند ، تشکیل جلسه داده بود. Pac-12 ماه گذشته اعلام کرد که هیچ یک از تیم هایش نمی توانند قبل از 1 ژانویه ورزش کنند ، اما کرونین گفت امید است که آزمایش سریع ویروسی روزانه که قرار است قبل از پایان ماه در دانشگاه برگزار شود ، می تواند جدول زمانی را تسریع کند. .

بیشتر بخوان:  اوپن فرانسه 2020: نائومی اوزاکا به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ از رولان گاروس کنار کشید

رهنمودهای بهداشتی Pac-12 برای بازگشت به مسابقات آستانه بار سنگین پرونده را که باید برای بازی تیم ها راضی باشد ، مشخص نکرده است ، اما پیشنهادهایی را برای تکرار آزمایشات مربوط به شدت گسترش جامعه ارائه داده است. حتی طبق آخرین اطلاعات در شهرستان لس آنجلس 58 مورد در هر 100000 نفر در هفته گذشته به عنوان “گسترش کنترل نشده” واجد شرایط است ، اما طبق گزارش موسسه بهداشت جهانی هاروارد ، آزمایش جدید روزانه در دسترس تیم های Pac-12 رضایت کنفرانس را دارد توصیه هایی برای تکرار آزمایش در آن شرایط.

بیشتر بخوان:  اسب دیگری در لوس آلامیتوس ، بیست و هفتمین ماه از دسامبر ، در لس آلامیتوس می میرد

کرونین گفت: “هرگاه آزمایش روزانه داشته باشیم ، پس می خواهید دوباره به تمرینات کامل تماس و تمرین منظم برگردید.”

UCLA و USC همچنین برای شروع تمرینات کامل و شروع فصل های خود نیاز به ترخیص از مقامات ایالتی ، محلی و دانشگاه دارند.

در حال حاضر ، Bruins که به عنوان بخشی از آزمایش انجام شده نتایج منفی دریافت می کنند ، می توانند تحت آزمایشات فیزیکی و پایه ای قرار گیرند. گام بعدی شروع تهویه و وزنه برداری در فضای باز از روز دوشنبه در حالی که منتظر تصفیه برای بازگشت فعالیت ها در داخل مرکز Mo Ostin هستید.

بیشتر بخوان:  معرفی پادکست "همه چیز با پاتریک پیترسون و برایانت مک فادن" از CBS Sports

کرونین گفت که از شروع شرطی سازی شش تا هشت هفته طول می کشد تا تیمش آماده شود تا در یک بازی بازی کند. Pac-12 تیم ها را حتی در مناطقی که تحت تأثیر ویروس کرونا قرار ندارند ، ممنوع کرده است تا اقدامات کامل تماس را در تلاش برای جلوگیری از مزیت ناعادلانه آغاز کند.

شروع تمرین در زمین های بیرونی کاری بود که کرونین گفت که او این کار را انجام نخواهد داد زیرا از ناحیه زانو آسیب دیده بود و در حالی که روی آسفالت بازی می کرد به کار بسکتبال دبیرستان پایان داد.

بیشتر بخوان:  NWSL Fall Fall Series: Portland Thorns thrash سلطنت پشت Kristen Sinclair Hattrick ، ​​Rocky Rodriguez Ball

کرونین ، که به دلیل آسیب دیدگی ، هیچ غضروف در یک زانو باقی نمانده است ، گفت: “شما نمی توانید ریسک کنید تا بچه ها با سرعت تمام روی آسفالت کار کنند.” “من هیچوقت اون کار رو نمیکنم.”

اگر Pac-12 نتواند شروع فصل خود را با بقیه NCAA هماهنگ کند ، این می تواند بر تعداد بازی های غیر کنفرانس که Bruins بازی می کند و اینکه رزومه مسابقات NCAA آنها چگونه است ، تأثیر بگذارد. کرونین خاطرنشان کرد که تیمی که پیروزی های بدون کنفرانس را جمع می کند می تواند سابقه قابل توجهی متفاوت از یک بازی منحصر به فرد در کنفرانس خود داشته باشد.

بیشتر بخوان:  Shohei Ohtani هنوز در تلاش است نوسان خود را کنار هم بگذارد

کرونین گفت: “سال عادی نخواهد بود.” “بنابراین آزمایش چشم ، عقل سلیم ، هر زمان که Selection Sunday ظاهر شود ، باید بازی کند.”

پیروزی های کوچک ممکن است تنها پیروزی هایی باشد که Bruins طی چند ماه آینده رقم زده است. مطمئناً بدون داشتن صفحه رایانه می توانید به چشم یکدیگر بنگرید.

کرونین گفت: “هیجان شدید ، فقط برای دیدن همدیگر.”
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y62rgqxr
is.gd/0e6osC
shrtco.de/JYA9T
clck.ru/QrupW
u.nu/4vogp
ulvis.net/cvN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پلی آف WNBA 2020 - برنامه ریزی ، نحوه تماشای ، داستان های کلیدی

س سپتامبر 15 , 2020
14 سپتامبر 2020 مچل ووپلESPN.com نزدیک Mechelle Voepel WNBA ، بسکتبال کالج زنان و سایر ورزش های کالج را برای espnW پوشش می دهد. ووپل پوشش خبری بسکتبال بانوان را از سال 1984 آغاز کرد و از سال 1996 در ESPN فعالیت می کند. مربی لاس وگاس ، بیل لایمبیر […]