تیم های 2019-20-20 All-NBA: لبران جیمز ، جیانیس به اتفاق آرا انتخاب تیم اصلی ؛ ستاره لیکرز رکورد زد


USATSI

هر سه تیم های NBA 2019-20 اعلام شد چهارشنبه ، و پیشرو در آرا were ، جیانیس آنتتوکونمپو بزرگ مرد باکس و لبران جیمز ، مهاجم لیکرز ، هر دو انتخاب تیم یکصدا بودند. راکت ها از جیمز هاردن ، ماوریکس از لوکا دونچیچ و مرد بزرگ لیکرز آنتونی دیویس محافظ تیم اصلی هستند.

انتخاب جیمز شانزدهمین دوره انتخاب All-NBA در کارنامه کاری خود در NBA است و او اکنون بیشترین انتخاب را در بین NBA در تمام دوران کسب کرده است. لبران پیش از این با 15 نامزدی در NBA با تیم های دان دانکن ، کوبی برایانت و کریم عبدالجبار برابر بود. بعلاوه ، انتخاب تیم اول جیمز در All-NBA سیزدهمین دوره فعالیت وی بود و همچنین رکورد جدیدی در NBA در این رده ثبت کرد.

بیشتر بخوان:  جت 'Le'Veon Bell در مقابل بیلز دچار مصدومیت از ناحیه همسترینگ می شود و در بازگشت مشکوک است

کاوی لئونارد ، مهاجم کلیپرز ، نیکولا جوکیچ ، مرکز ناگتس ، دامیان لیلارد ، نگهبان تریل بلیزر ، کریس پل و پاسکال سیاکام ، مهاجم تندر ، تیم دوم را ساختند. تیم سوم All-NBA متشکل از جیسون تاتوم ، مهاجم سلتیکس ، جیمی باتلر هیت ، جادی ، مرکز جاز ، رودی گوبرت ، نگهبان 76 بازیکن بن سیمونز و راسل وستبروک از راکت ها هستند.

دیویس و جیمز همچنین از زمان استیو نش و عماره استودیمایر که موفق به کسب این موفقیت با فونیکس سانز در فصل 07-2006 شدند ، تاریخچه خود را ثبت کردند. دیویس و جیمز همچنین اولین هم تیمی های لیکرز هستند که از زمان برایانت و شکیل اونیل برای سه فصل متوالی از سال 2001 تا 2004 به افتخار آفرینی All-NBA انتخاب شدند.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5zlcfyx
is.gd/sq27He
shrtco.de/9jRKh
clck.ru/QsvzY
u.nu/yosg8
ulvis.net/AGX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

لبرون جیمز ، آنتونی دیویس از لیکرز تیم اول All-NBA را تشکیل می دهند

چ سپتامبر 16 , 2020
به لبران جیمز و آنتونی دیویس جایزه هایی در تیم اول All-NBA اهدا شده است ، تنها دو بازیکن افتخاری که هنوز در حباب NBA بازی می کنند. به این دو نفره لیکرز جیمز هاردن از هیوستون ، لوکا دونچیچ از دالاس و جیانیس آنتتوکونمپو از میلواکی پیوست که با […]