ثبت خشونت پلیس: چگونه یک تصمیم سریع باعث تغییر این شهر شد


همزمان با گسترش اعتراضات زندگی سیاه و سفید در سراسر آمریکا ، افراد بیشتری شروع به اشتراک گذاری کلیپ های خشونت پلیس به صورت آنلاین می کنند. این فقط در اعتراضات اتفاق نمی افتد: گاهی اوقات خشونت پلیس در زندگی روزمره دستگیر می شود ، همان اتفاقی است که برای Isaiah Benavides در تاریخ 2 ژوئن ، در خارج از یک فروشگاه رفاهی در Baytown ، تگزاس رخ داد.

آن روز ، بناویدس دید که دوستش ، جوستین مور ، توسط یک افسر پلیس که قبلاً به هدف قرار دادن و آزار و اذیت آفریقایی آمریکایی ها متهم شده بود ، متوقف شد. بناویدس تلفن همراه خود را بیرون آورد و ضبط کرد. وی به همراه دو دوستش ، اسكایلار گیلمور و ایسایا فیلیپس ، شروع به بازجویی از دستگیری كردند.

بیشتر بخوان:  چگونه می دانیم انتخابات تقلب نشده است

“آنها شما را به هیچ چیز کشاندند.”

“” چون او سیاه است ، ها؟

“این فریب خورده است.”

“سیاه زندگی می کند.”

در هنگام فیلمبرداری بناویدس ، افسر ناتانیل براون ، از اداره پلیس بیتاون ، به تماشاگران نزدیک شد. وی سپس گیلمور را به زمین کوبید و صورت او را زانو زد. گیلمور و فیلیپس هر دو دستگیر شدند و بناویدس همه چیز را روی نوار گرفت. بعد از اینکه بناویدس ویدیو را بصورت آنلاین منتشر کرد ، ویروسی شد و در نهایت منجر به شلیک براون شد.

بیشتر بخوان:  نحوه تماشای WIRED25 | سیم دار

بناویدس با او صحبت کرد The Verge برای توضیح هزینه ایستادن در برابر خشونت پلیس. ویروسی بودن ویدیو راهی برای پاسخگویی برای اداره پلیس Baytown ایجاد کرد ، اما ممکن است بنویدس را نیز در معرض خطر قرار دهد.

وی گفت: “این احساس به من دست داد که می خواهم روزی یک وانت سیاه رنگ مرا سوار کند.”


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مبارزه با آتش سوزی های آینده کالیفرنیا با فناوری انقلابی جدید VR

ش سپتامبر 12 , 2020
هر ساله به نظر می رسد آتش سوزی های گسترده در کالیفرنیا نمی تواند بدتر شود – تا زمانی که این اتفاق نیفتد. این جهنم در حال حاضر ویران کننده سرزمین فدرال واقع در شمال ساکرامنتو است ، که آتش سوزی مجتمع آگوست در جنگل ملی مندوچینو نامیده می شود […]