جارد گاف فوتبال را بالا می برد


11 اکتبر سال 2020 است. قهرمان ما جارد توماس گوو ، رهبر / میلیونر / هافبک خوش تیپ تیم لام آنجلس رمز است. حریف او؟ تیم فوتبال واشنگتن ، که نام آنها از “سخنان نفرت” به “دروغ گفتن” کاهش یافته است. قوچ ها برنده می شوند و آنها به راحتی برنده می شوند.

به ثمر رساندن گل در یک پیروزی معمول در برابر تیمی مانند واشنگتن احتمالاً کمتر از یک قسمت قلدری جزئی قابل تحمل است. با این حال ، من گمان می کنم وقتی یک هافبک NFL هستید ، با یک خط دفاعی بزرگ عصبانی ، پر رقابت ، که به معنای واقعی کلمه برای غرق کردن شما تلاش می کند ، ممکن است با از دست دادن یک دیدگاه تصادفی مبارزه کنید. جارد گاف جشن گرفت:

بیشتر بخوان:  پدی صدای زنگ اخطار را 3 می کند ، مرکوری قهرمانان مدافع را بیرون می اندازد

من چند ایده دارم

1 این هست خیلی خنده دار.

2 آیا جشن ها حتی بدون طرفداران هم واقعی هستند؟ برخی از بازی های NFL در مقابل جمعیت پر سر و صدا انجام می شود ، اما این یکی از آنها نبود. هواداران واشنگتن مجبور نبودند تماشای قوچهای کند را از طریق تیم محبوب خود تحمل کنند. بدون تماشاگر ، این ورزش عجیب و غریب می شود ، به همین دلیل شبکه های تلویزیونی کارهایی مانند ایجاد سر و صدای جعلی از جمعیت انجام می دهند.

جشن بازیکنان – یا باید باشد – یک رابطه دو طرفه ، آزادسازی همزمان اشتیاق بین یک ورزشکار و یک هوادار است. آیا وقتی مخاطب از طریق لنز و صفحه نمایش محروم می شود می توان به این مهم دست یافت؟ شاید همین عدم ارتباط بود که باعث شد که جاوف از یک “ستاره فوتبال” به “مردی که با خشونت وارد گله زنبورهای عسل می شود” شود.

بیشتر بخوان:  فینال های NBA در حال داغ شدن هستند و بازی ششم لکرز-هیت روبرو است

3 شاید باران بود.

4 آیا این می تواند در نتیجه نقص خود شخص جاوف باشد؟ یک مکتب فکری وجود دارد که نشان می دهد جف در حال عقب نشینی از دستان به ظاهر کوچک خود است. این یک شوخی نیست. همانطور که رایلی ماکاتی در رینگر متذکر شد ، معاینه اولیه در اطراف دستهای 9 اینچی وی بسیار خطرناک بود به طوری که وی به نوعی سعی کرد یک هشتم اینچ را در روز حرفه ای برای آنها کاشت و نوعی شکنجه گاه کوچک را به ذهن آورد. اما با نگاهی به دستان کوچک گوف که مانع از هافبک خوب او در NFL نمی شود ، دشوار است تصور کنید که آنها در تلاش او برای پرتاب توپ فوتبال دخالت می کنند. مستقیم روی زمین.

5 احتمال دیگر این است که جف از یک وبلاگ نویس باهوش تقلید می کند که سعی دارد او را به صورت آنلاین مسخره کند. شاید این فقط تقلید وی از آنچه در صورت تلاش برای انجام وظیفه او به نظر می رسد باشد. تصور می کنم فکر او ممکن است کمی به این شکل باشد:

ممکن است پایش را کاشته باشد اینجا – چه احمقی! او بازوی خود را بالا آورد به گونه ای که انگار قبلاً هیچ فوتبالی را لمس نکرده است و از عواقب آن می ترسد. گفت: پاول از چنگال خود فرار خواهد کرد انگار که از تماس انسانی فرار می کند ، اشتیاق بیهوده برای جامعه ای که از نارسایی و ناامیدی مملو شده است. سپس می افتد.

کار خوب ، جارد. میخ زد

بیشتر بخوان:  جمال موری از ناگتس در حالی که در حباب NBA است ، در مورد سلامت روان صحبت می کند


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y393syuu
is.gd/yZPwpe
shrtco.de/bZnu7
clck.ru/RMMdb
u.nu/g7hdo
ulvis.net/yjse

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کابوی داک پرسکوت پس از جراحی موفقیت آمیز مچ پا از بیمارستان مرخص شد: گزارش

د اکتبر 12 , 2020
انتظار می رود اردک پرسکوت پس از مصدومیت شدید پا ، که باعث مصدومیت هافبک در زمین مسابقه در روز یکشنبه بین کابوی های دالاس و غول های نیویورک شد ، مدتی دوشنبه از بیمارستان مرخص شود. پرسکوت اواخر یکشنبه شب برای ترمیم شکستگی مچ پا راست و دررفتگی تحت […]