جاستین فیلدز معتقد است که او به تغییر عقیده ده بزرگ کمک کرده است. حالا او می تواند نتیجه فصل را تغییر دهد


این طور نیست که جاستین فیلدز هرگز به فکر انصراف از این موضوع نبود. گزینه همیشه برای مهاجم ایالت اوهایو وجود داشت ، که ممکن است در نهایت به عنوان شماره 1 کلی در پیش نویس NFL 2021 انتخاب شود.

او سعی داشت قبل از رسیدن به نتیجه ، خود ده بزرگ را منتظر بماند.

“معمولاً جدول زمانی اعلام پیش نویس در است [January]، “فیلدز جمعه هنگام تماس زوم با خبرنگاران گفت:” من می دانستم که وقت زیادی دارم. من واقعاً عجله نداشتم. من فقط سعی می کردم ببینم چگونه بازی می کند و امیدوارم که ده بزرگ تصمیم آنها را تغییر دهد. “

در روز چهارشنبه ، ده بزرگ تصمیم خود را تغییر دادند و تصمیم گرفتند این پاییز بازی کنند. این چیزی فراتر از اضطراب در اطراف فوتبال در کمربند زنگ به پایان رسید. با انصراف بازیکنان در سراسر کشور ، فیلدز از نزدیک تحت نظارت قرار گرفت.

بیشتر بخوان:  تست های داستین جانسون برای COVID-19 ، خارج از جام CJ مثبت است

او کلیدی بود برای دستیابی به موفقیت ایالت اوهایو در این فصل. سال گذشته که به نیمه نهایی کالج فوتبال پلی آف مقابل کلمسون می رفت ، یکی از کارآمدترین مبارزات یک بازیکن خط حمله در 11 سال گذشته را به پایان رسانده بود.

آن فصل – اولین دوره شروع او – با یک تلاش ناامیدکننده دو رهگیری و باخت به ببرها به پایان رسید. در این هفته ، فیلدس با دیدن باکی ها که 11 بار دیگر روی صحنه رفتند ، در عمل کاملاً خوشحال شد.

بیشتر بخوان:  پیکاپ های بیس بال فانتزی - مت کارپنتر در سال 2020 تعداد بیشتری باقی مانده است

فیلدز گفت: “من فکر نمی کنم کلماتی برای توصیف میزان عزم من وجود داشته باشد.”

بخشی از این عزم ناشی از رهبر بودن جنبش # ما می خواهیم بازی کنیم. دادخواست MoveOn.org که توسط فیلدز و با حمایت از آغاز فصل آغاز شده ، بیش از 302،000 امضا به دست آورده است.

“قطعاً فکر می کنم تاثیری داشت [on the Big Ten returning to play]فیلد گفت: “فکر نمی کنم این تنها چیزی بود که روی آن تأثیر داشت. اگر سرانجام تاثیری نداشته باشد ، من واقعاً علتی برایم مهم نیست – در پایان روز – همه ما آنچه را که می خواستیم به دست آوردیم. من در تلاش بودم تا فصل را برگردانم. “

بیشتر بخوان:  پخش مستقیم را دنبال کنید: شجاعان به دنبال پرش به داجرز هستند ، اولین اسکله خود را در مسابقات جهانی از سال 1999 ربودند

فقط به همین دلیل ، فیلدز را می توان یک شخصیت افسانه ای در ایالت اوهایو دانست. در اولین فصل کامل رایان دی ، او باكی ها را به یك عنوان بزرگ ده نفره و آن جایگاه پلی آف رساند.

بدون شروع مجدد پاییز ، ما احتمالاً قبلاً آخرین کالج کالج توسط فیلدز را دیده ایم. هنگامی که تجدید نظر در مورد ده بزرگ انجام شد ، دو نفر از هم تیمی های فیلدز – کرونر شاون وید و خط حمله تهاجمی ویات دیویس جونیور – قبلاً انصراف داده بودند. از آن زمان هر دو ابراز تمایل کرده اند که برگردند.

علاوه بر این ، ستاره های بزرگ ده راشد باتمن (گیرنده وسیع مینه سوتا) و میکا پارسونز (خط دفاع ایالت پن) برای آماده شدن برای پیش نویس نیز ترک شده بودند.

بیشتر بخوان:  Clemson vs. میامی (FL): کانال تلویزیونی ، اطلاعات پخش زنده ، زمان شروع

اما با توجه به اینكه فیلدز هرگز رسماً از آنجا خارج نشده است ، باكی ها بارگیری می شوند تا از پنج هفته دیگر شروع به دویدن كنند.

“یک دلیل این بود که من واقعاً سعی نمی کردم چیزی را عجله کنم [was] در صورت بروز این وضعیت فیلدز گفت ، دلیل دیگر این بود که می خواستم به خودم فرصتی بدهم تا برگردم و به جهانیان نشان دهم چه کاری می توانم انجام دهم و چه چیزهایی را پیشرفت داده ام.

“برادری واقعی است. با دیدن انصراف بازیکنان مختلف ، نمی گویم آنها هم تیمی های خود را دوست ندارند. آنها ممکن است در خانه شرایط مختلفی داشته باشند. من فکر می کنم با شان [and Wyatt] بازگشت به شما نشان می دهد که چقدر عشق در این تیم وجود دارد. “

بیشتر بخوان:  داستین می داجرز باعث از بین رفتن پا به Diamondbacks می شود

با فیلدز – و باکی ها – فصل 2020 بهبود می یابد. ایالت اوهایو کلاس ده بزرگ است مانند اوکلاهما در بزرگ 12 و کلمسون در ACC. این مقدار جدایی بین باکی ها و بقیه کنفرانس وجود دارد.

بازگشت ده بزرگ در آن خواسته های ایالت اوهایو پیچیده شده بود. روز با صدای بلند و علنی اعلام می شود خود تمایل به بازی در این پاییز. شاید این هم ربطی به بازگشت ده بزرگ داشت.

این مربی 41 ساله در 17 بازی ، فقط یک فصل کامل ، ایالت اوهایو را هدایت کرده است. اما تأثیر او اکنون غیرقابل انکار است. ایالت اوهایو در پایان این فصل پیچیده به فوتبال ، بازی پلی آف و هر قهرمانی دسترسی دارد.

بیشتر بخوان:  Open Open 2020 فرانسه: تحقیقات در مورد اتهامات تنظیم مسابقات در رولان گاروس آغاز شد

هیچ کدام بدون Fields شروع نمی شود.

فیلدز درباره مربی خود گفت: “تمام کارهای فوتبالی که او انجام داده را بردار.” “صرف نظر از این ، او شخص شگفت انگیزی است. او واقعاً به ما اهمیت می دهد. … او روز گذشته به ما می گفت كه زیراندازهای غلتکی وجود دارد ، پایین است ، اما همیشه پایین نمی ماند. همه ما در نقطه بسیار پایینی بودیم. … ما به او ایمان داشتیم و سرانجام هم به آن ایمان آوردیم [paid off]”
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5qot2f3
is.gd/SvzOcY
shrtco.de/Leqbb
clck.ru/QvARA
u.nu/1so8x
ulvis.net/mNx

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

JT Poston پس از آسیب دیدگی فکری در چشم ، در مسابقات US Open قطع شد

ج سپتامبر 18 , 2020
مامارونک ، نیویورک – حتی دامنه رانندگی Winged Foot نیز می تواند سهم عادلانه مجازات خود را کاهش دهد. بعد از اینکه 71 امتیاز در اوپن آمریکا فقط شش شوت از جلو افتاد ، JT Poston پنجشنبه به منطقه تمرین رفت تا سعی کند در راننده خود شماره گیری کند. […]