جاستین هربرت حمل کننده برنده در همه جا است به جز تابلوی امتیازات


کوارتر شارژرها جاستین هربرت ، تحت فشار شلدون رانکینز ، تحت فشار تیم دفاعی مقدسین ، به اولین تازه کار تبدیل شد که در دوشنبه شب فوتبال چهار پاس لمسی ارسال کرد. (برت دوک / آسوشیتدپرس)

آیا دو نفر از بهترین هافبک های تاریخ NFL برای پرتاب توپ با هم همخوانی دارند؟ بررسی.

دقت و تعادل فوق العاده جراحی برای مبتدیان نشان داده می شود؟ بررسی.

جایی در کتابهای ثبت NFL حک شده است؟ بررسی.

یکی از معدود کارهایی که جاستین هربرت انجام نداد پیروزی در این بازی بود.

انتخاب کلی پس از از دست دادن وقت اضافی دوشنبه شب 30-27 به نیواورلئان و شکست یک امتیازی دیگر برای Chargers ، که در این فصل با 4 قهرمانی لیگ را هدایت کرد ، در ابتدا به شماره 6 در پیش نویس امسال کاهش یافت و به 0-4 رسید.

بیشتر بخوان:  فیس بوک به کارمندان داوطلب کار در نظرسنجی مرخصی استحقاقی می دهد

هربرت گفت: “اگر در این چهار مسابقه بسیار نزدیک باشی ، خیلی درد می کند” ، فک او از مارپیچ خاصی محکم تر بود. “اما من می دانم که ما باز خواهیم گشت ، شرایط را تغییر خواهیم داد ، همه چیز تغییر خواهد کرد. ما فقط باید حمله را ادامه دهیم و بدانیم که پیروزی ها حاصل خواهد شد.”

امید جاودانه است ، حتی اگر این الگوی دیوانه ای برای شارژرها باشد. 9 باخت آنها در فصل گذشته یک امتیاز یا کمتر بود ، معادل رکورد NFL.

با این حال آنها می دانند که آنها چیز خاصی در هربرت دارند ، که در هر چهار شروع خود چشمک های درخشانی از جمله دو شکست قبلی مقابل تام بردی و سنت درو نسیم از خلیج تامپا نشان داده است.

بیشتر بخوان:  "من قصد دارم برای او سخت بازی کنم"

هربرت ، در سن 22 سالگی ، اولین بازیکن تازه وارد – و جوانترین بازیکن – بود که در فوتبال شب دوشنبه چهار پاس تاچ داون ارائه داد. طبق ESPN ، لامار جکسون ، پاتریک ماهومس و دن مارینو تنها بازیکنانی هستند که قبل از 24 سالگی این کار را انجام داده اند.

البته همه اینها برای هربرت فقط کرک بود وقتی که او با پیروزی نیامد. او با عصبانیت تماشا کرد که گل برنده مسابقه مایکل بادگلی از سمت راست از 50 متری در انتهای لیست از داخل راست خارج شد و بی ضرر روی چمن سقوط کرد.

بیشتر بخوان:  مسابقات آزاد فرانسه 2020: سرنا ویلیامز و رافائل نادال روز دو - زنده! | ورزش

دقایقی بعد ، پس از آنکه مقدسین در وقت اضافی به یک ضربه زمینی ضربه زدند ، Shipper نتوانست با یک پاسخ پاسخ دهد

پانچ شمارنده هربرت در مکان چهارم و ششم نزدیک خط هافبک به میانه ویلیامز نزدیک شد ، اما با دریافت کننده شارژر کمتر از یک فوت از زمین پایین برخورد کرد و بازی به پایان رسید.

هربرت گفت: “ما فقط باید یاد بگیریم که مسابقات را تمام کنیم و به پایان برسانیم.”

باخت روز دوشنبه از جهاتی مشابه باخت 38-31 دزدان دریایی در هفته قبل بود. در هر دو مسابقه ، شارژرها زودهنگام 17 امتیاز برتری ایجاد کردند ، سپس قبل از پایان نیمه اول شروع به دیدن این لغزش کردند. بردی و بریز هر دو هدایت های سقوط را در پایان سه ماهه دوم انجام دادند.

بیشتر بخوان:  ده بزرگ تغییر مسیر می دهد ، بعد از همه فوتبال پاییز بازی می کند

در نیمه دوم هم دزدان دریایی و هم مقدسین راه خود را برای بازگشت به مسابقه باز کردند و در نهایت پیروز شدند.

روز دوشنبه ، هربرت به دلیل اینکه در بیشتر بازی ها بدون بهترین دروازه بان خود کنان آلن نبود ، دستبند بسته شد. آلن اندکی پس از فرود 17 یارد در سه ماهه اول ، از ناحیه کمر مصدوم شد.

این پاس گل نشان دهنده خطرناک بودن هربرت بود. او از حمله مقدسین فرار کرد ، به سمت راست خود غلت زد و پاس اصلی را برای الن از سمت چپ به راست در سراسر منطقه انتهایی انداخت.

بیشتر بخوان:  خدوبین ، استارز نایتس را شکست داد تا در فینال وست 3-1 پیش بیفتد

آنتونی لین ، مربی شارژرها گفت: “اگر شما مردی ثابت قدم و قادر به حرکت نیست ، گاهی اوقات سخت است.” “اما او نشان داده است كه می تواند بازی را گسترش دهد و توپ را پرتاب كند ، و این را امشب دیدید.”

با این حال ، ناامیدی در حال افزایش است. یک گلوله دو رقمی دیگر. سفر ابدی و خاموش دیگری به خانه.

طبق ESPN ، حتی Great Brees نیز پس از عقب افتادن 17 امتیاز یا بیشتر ، 1-48 بود. الان ساعت 2-48 است.

بیشتر بخوان:  مسابقه NL تا آخرین روز - و شاید حتی دوشنبه

هربرت گفت: “ما باید به جلو حرکت کنیم.” “تمرین بعدی ، فرصت بعدی برای بیرون رفتن در زمین ، ما باید از آن استفاده کنیم. این به خودی خود تغییر نخواهد کرد.”

یک کشاورز از لس آنجلس گزارش داد.

این داستان در اصل در لس آنجلس تایمز منتشر شد.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxvll57j
is.gd/xsFF2N
shrtco.de/RGWdM
clck.ru/RMyKK
u.nu/8eotj
ulvis.net/HQdX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مرتب سازی Heap یکشنبه ، هفته 5: آینده داک پرسکات ، مقایسه قهوه ای با 49ers 2011 ، شایعات تجاری مت رایان

س اکتبر 13 , 2020
گاوچران ها هنوز رسما اعلام نکرده اند که داک پرسکوت برای بقیه فصل 2020 غایب خواهد بود ، اما جری جونز مردم را در قفسه سینه صاحب خود در آغوش می گیرد و بعداً بیانیه ای درباره غلبه بر مشکلات Prescott منتشر می کند زیرا در اثر شکستگی مچ پا […]