جاش کلی شارژر اولین جشن TD برنامه ریزی شده خود را فراموش کردتازه نفس جوش کللی که به عقب برگشت ، اعتراف کرد که ، در زمان بیکاری ، او در نظر گرفته بود که چگونه اولین مسابقه تاشوی NFL خود را جشن می گیرد.

از آنجا که اعمال شفاف بی حد و حصر آشکار و آشکار عموماً در دانشگاه دلسرد می شود ، قابل درک است که یک بازیکن چنین چیزهایی را تأمل می کند.

اما هنگامی که تازه کار شارژرها در اوایل کوارتر چهارم پیروزی 16-13 روز یکشنبه مقابل سینسیناتی بنگال ها به منطقه پایان رسید ، او به سختی درگیر شد و فراموش کرد آنچه را که برنامه ریزی کرده بود انجام دهد.

بیشتر بخوان:  پاتریک ماهومس ، بازیکنان NFL و سایر طرفداران از طریق توییتر در دانیل جونز که در 80 یارد متلاشی می شود تعامل می کنند

وی توضیح داد: “وقتی شما آنجا بیرون می روید ، این فقط آدرنالین و احساسات خالص است.”

کلی می خواست با اشاره به برگه برونا تیلور که در پشت کلاه ایمنی خود به عنوان بخشی از جنبش عدالت اجتماعی NFL امسال جشن گرفته است ، جشن بگیرد.

“امیدوارم ،” من گفت ، “من می توانم این کار را در این فصل انجام دهم.”

چند اقدام دیگر از روز یکشنبه

  • سه کیسه Chargers از جو بارو همگی در 19 دقیقه اول آمدند. آنها در 41 دقیقه آخر نتوانستند دوباره به او برسند. آنتونی لین گفت: “من از آن عجله زود تشویق شدم.”
  • دو ضربه از چهار پیروزی گذشته شارژرها در جاده ها به دست آمده است که این ضربه زننده حریف در ثانیه های پایانی یک دروازه قابل ساخت را از دست داد. یکشنبه ، رندی بولاک از سین سیناتی از 31 یاردی دور شکست خورد. اکتبر گذشته ، ادی پینیرو شیکاگو از 41 متری بود.
  • در مرحله بعدی قهرمان Super Bowl کانزاس سیتی قرار دارد و یک تخلف پر پرواز است که شارژرها فقط با محدود کردن دارایی ها می توانند آن را شکست دهند ، چیزی که بهتر از شروع یک به پنج در تبدیل سوم به پایین است. “[The offense was] کمی زودتر از همگام سازی پیش می رود و من کاملاً مقصر آن را می پذیرم. ” “ما باید در افت های سوم بهتر باشیم و این از من شروع می شود.”
بیشتر بخوان:  خواهران تامپسون با نگاه به استنفورد در حال رشد ستاره های فوتبال هستند
منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اگر نیو انگلند میهن پرستان مدام از او به عنوان سرعتی در برنامه بازی استفاده کنند ، کم نیوتن نگران آسیب دیدگی نیست

د سپتامبر 14 , 2020
FOXBOROUGH ، ماساچوست – کام نیوتون ، مدافع خط حمله نیو انگلند پاتریوتس ، که 15 تلاش عجولانه اش در پیروزی فصل یکشنبه دومین بالاترین نتیجه در یک بازی در دوران حرفه ای خود بود ، گفت که اگر روند ادامه یابد نگران آسیب دیدگی نیست. . “این فقط من […]