جالبترین لحظه انتخابی MLB 2020؟ ویل اسمیت از ویل اسمیت بازرسی می کند


آرلینگتون ، تگزاس – در سال 1790 ، هنگامی که ایالات متحده اولین سرشماری خود را انجام داد ، یک نام خانوادگی قبل از سایر افراد بود. تقریباً 6000 خانواده سفیدپوست و بیش از 33000 نفر اسمیت خوانده شدند. امروز ، 230 سال بعد ، بین پیر و جوان ، سیاه و سفید ، اسمیت با تقریباً 2.5 میلیون نفر هنوز پادشاه نام های آمریکایی است.

به همین ترتیب ، یک مورد خوب وجود دارد که می تواند ثابت کند ویلیام به عنوان شناخته شده ترین نام در آمریکا ظاهر شده است. ویلیام هرگز محبوب ترین فرد نبوده است ، حداقل از زمانی که دولت مسیر خود را با شروع تولد در دهه 1880 ادامه داد. اما قدرت ماندگاری آن قابل توجه است. ویلیام از رابرت ، جان ، مایکل ، دیوید و سایر رقبا پیشی گرفته است. ویلیام چنان قوی است که یکی از مشتقات وی ، لیام ، در حال حاضر محبوب ترین نام پسر در آمریکا است در حالی که ویلیام چهارمین شخص است. این نامی است که می تواند سلطنتی و چالش برانگیز ، بورژوازی و داخلی باشد.

نتیجه این دو چیز این است که آمریکایی ترین اسم منفرد ، که این عنوان را مدیون ماندگاری آن است ، ویلیام اسمیت است. و گرچه مشخص نیست که این مسئله از نظر عددی وجود دارد – می تواند جیمز اسمیت ، جان ویلیامز یا ترکیب دیگری با استفاده از مایکل ، دیوید و جانسون ، براون یا جونز باشد – روزهایی مانند جمعه مطمئناً پرونده را به نفع او تقویت می کند.

بیشتر بخوان:  مربیان سال اول فوتبال با تاخیر COVID با چالش هایی روبرو می شوند

اتفاقی در اینجا رخ داد و بسیار زیبا بود: یک مرد 31 ساله ، ویلیام مایکل اسمیت ، متولد نیونان ، جورجیا ، در بالای تلی از خاک 10 اینچ ، 60 فوت ، 6 اینچ قد از یک جوان 25 ساله ایستاد – پیرمردی به نام ویلیام دلس اسمیت ، از لوئیزویل ، کنتاکی. اسمیت با دست چپ خود یک توپ بیس بال را انداخت. اسمیت که در محوطه برخورد ایستاده بود از سمت راست چوب بیس بال را تاب می داد.

در سوابق تاریخ MLB پس از فصل ، با هزاران مسابقه برگزار شده ، هیچ دو مرد به همین نام هرگز مقابل هم قرار نگرفته اند. ویل اسمیت ، توپ بولت آتلانتا ، در مقابل ویل اسمیت ، شکارچی لوس آنجلس داجرز. و توجه به این نکته مهم است که هر دو ویل هستند ، زیرا ویل اسمیت در مقابل ویلیام اسمیت ، یا ویل اسمیت در مقابل ویل اسمیت ، یا ویل اسمیت در مقابل ویل اسمیت – آنها یکسان نخواهند بود. آنها زیبا خواهند بود آنها فقط تاریخ نخواهند بود. اینها مردان بزرگسالی هستند ، به یاد داشته باشید ، مردانی که انتخاب نام ویل اسمیت را بر عهده داشتند ، اتفاقی که توسط شخصی که در دوران کودکی خود ، بزرگترین ستاره سینما در جهان بود ، مشترک است. همه آنها ویلیام اسمیت ، حسابدار ، بانکدار ، راننده کامیون یا صندوقدار باقی مانده بودند. آنها هر دو به جای ویل اسمیت که با مشت به صورت بیگانگان می زند ، تصمیم می گیرند.

بیشتر بخوان:  NFL DFS برای هفته 1 ، 2020: Optimal DraftKings ، گزینه های فوتبال Fantasy FanDuel روزانه ، دسته های برتر

این واقعیت که سری لیگ های ملی آنها را در پر جنب و جوش ترین لحظات خود قرار داده بود ، رویارویی را حتی تماشایی تر کرد. Braves با برتری 3-1 نسبت به داجرز وارد بازی 5 این سری شد. با یک پیروزی در آتلانتا ، اولین حضور وی در مسابقات قهرمانی جهان از سال 1999 به بعد تضمین می شود. شجاعان در ششمین بازی داگ ها را با نتیجه 2-1 برتری دادند ، زمانی که رویای کوچکترین مکان قابل تصور – دمدمی مزاجی بیس بال / احمق – تبدیل به یک الگوی رفتاری از جمعیت شد.

خفاش عالی بود ، که نباید تعجب آور باشد. نام آنها هرچه مشخص باشد ، دو بازیکن بیس بال ویل اسمیت بسیار بسیار خوب هستند. تیرانداز در طول زمستان قرارداد 40 میلیون دلاری رایگان با Braves امضا کرد. گیرنده در اوایل این فصل به یکی از 9 بازیکنی تبدیل شد که در یک بازی پلی آف پنج بار موفق به گلزنی شدند.

ویل پیر توپ خم را به زمین اول انداخت و برای یک ضربه آن را به بالای منطقه خم کرد. او از منطقه برخورد دوستانه داور تابلوی دن ایسوگنا استفاده کرد و ضربه ای کاملاً شایسته را با یک توپ سریع به گوشه داخلی زد. در طول مسابقه خفاش او در این فصل 0-2 سقوط کرده است ، چرخ جوان فقط 0.174 امتیاز کسب کرده است.

او دو توپ سریع ، با سرعت 94 و 95 مایل در ساعت ، بالا و داخل گرفت تا شمارش کند. او روی یک اسلایدر تقریباً کامل تف کرد – یکی نزدیک به تخته نسبت به زمینی که یاسوگنا ضربه دوم را صدا کرد. شمارش پر بود. شرکت کنندگان در مسابقه های اول و دوم همراه با دو شماره حرکت می کنند. هنگامی که سرعت سریع و پایین در فضا به 94.5 مایل در ساعت رسید ، با سرعت 10 مایل در ساعت سریعتر به بیرون آمد. توپ در شب در Globe Life Field اوج گرفت.

بیشتر بخوان:  مرتب سازی Heap یکشنبه ، هفته 5: آینده داک پرسکات ، مقایسه قهوه ای با 49ers 2011 ، شایعات تجاری مت رایان

اسمیت گول زن به خاطر ابراز خوشحالی معروف نیست. زنو به خاطر پیچیدگی اش از سیتیوم شگفت زده خواهد شد. بنابراین واکنش اسمیت – در اولین خط مقدم ، تمرکز بر روی پناهگاه خود ، و دور زدن پایگاه ها پس از برتری دادن به داجرها که در پیروزی ارائه دهنده برای فصل 7-3 از دست نخواهند داد – اهمیت لحظه را بیش از هر چیز نشان داد.

این فقط داستان شیرین دو مرد به نام ویل اسمیت نبود که در برابر یکدیگر بیس بال بازی می کردند. اگر Dodgers برگردند تا Braves را در روز شنبه در بازی 6 و سپس یکشنبه در بازی 7 شکست دهند و اولین قهرمانی جهانی خود را از سال 1988 بدست آورند ، آن تیم در حال مبارزه – ویل اسمیت در مقابل ویل اسمیت – هرچقدر که کمی گرفتار شود نقطه عطف را تعیین می کند. موکی بتس در اوایل بازی یا پیاده روی عظیم ماکس مانیسی که قبل از خفاش اسمیت ها بود.

دیو رابرتز ، مدیر شرکت داجرز گفت: “من همیشه ویل اسمیت را شرط می بندم.”

وقتی فاکس پس از اجلاس 6 به تبلیغات تجاری پرداخت ، یکی از آهنگهای ویل اسمیت بازیگر / رپر را به نام “Gettin ‘Jiggy Wit It” بازی کرد. این خوب بود ، اگرچه از نظر فنی ویلیام اسمیت نبود. ویلارد کارول اسمیت جونیور متولد شد.

همه جا ویل اسمیت است. ویل اسمیت برای کاندیداتوری در انتخابات ، ویل اسمیت بازیگر کمدین ، ​​ویل اسمیت که طبل بازی می کند ، ویل اسمیت که برای تلویزیون محلی کار می کند. ویل اسمیت سیاه است. ویل اسمیت سفید است. ویل اسمیت بیس بال بازی می کند. ویل اسمیت فوتبال بازی می کند. ویل اسمیت اسمیت را اراده می کند ، به شرط آنکه از مواد مناسبی برخوردار باشد.

اسمیت داجرز بعداً گفت: “این یک اسم کاملاً رایج است” ، و چون اسمیت شجاع بعد از مسابقه صحبت نکرد ، تقریباً تمام آن چیزی است که در مورد این موضوع گفته شد. در حقیقت ، داجر اسمیت گفته است که او با ویل اسمیت دیگری به دبیرستان رفته است ، اما جای تعجب نیست: اسمیت یکی از 521 ویلیامز بود که در سال 1995 در کنتاکی متولد شد.

بیشتر بخوان:  آسیب دیدگی مچ پا جیمز کانر: مایک تاملین می گوید استیلرز نزدیک شدن به هفته 2 "چراغ را روشن می کند"

من عاشق اینترنت هستم. ویل اسمیت رتبه 1 ملی را در توییتر کسب کرد. روبات ها کلمات “ویل اسمیت” را گسترش می دادند و الگوی رفتاری سیاسی را پیوست می کردند. شوخی هایی درباره “مرد جوزا” ، فیلمی که در آن ویل اسمیت با نسخه جوان تری از خودش روبرو شده ، وجود داشته است. فقط حدود سه ثانیه خنده دار بود. خوب. شاید پنج.

چیزی که اکثر مردم نمی فهمیدند این است که ویل اسمیت نمایی چیز جدیدی نیست. در 7 سپتامبر 2019 ، داجر ویل اسمیت در بازی نهم به عنوان چراغ سبز دو نفره به تخته صعود کرد و به مصاف غول وقت ویل اسمیت می رود. در آن زمان نیز شمارش کاملاً کامل بود و آرچر اسمیت یک اسلاید پشتی را که بالای آن اسمیت گیرنده چرخاند ، دفن کرد. جمعه انتقام او بود.

می تواند ترم سوم باشد ، ترم یک تسویه حساب در حال حاضر. در بازی 4 ، اسمیت روی عرشه ایستاد در حالی که اسمیت روی تپه. آنها در این سناریوی خاص هرگز روبرو نخواهند شد – تقابل چپ و راست روشی است که آتلانتا معمولاً می خواهد از آن اجتناب کند – اما این نشان داد که چه می تواند باشد.

جمعه فهمیدیم 230 سال ساخت بود. و ارزش صبر داشت.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5n28yp8
is.gd/tkWoPl
shrtco.de/q1dg
clck.ru/RSiQ8
u.nu/wqxqx
ulvis.net/G7QS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ویلسون 4 برد TD در پیروزی شماره 14 BYU 43-26 مقابل هوستون انجام داد

ش اکتبر 17 , 2020
در اواخر سه ماهه سوم با دو رقمی پایین ، BYU وحشت نکرد. کوگارها 29 امتیاز آخر را کسب کردند تا شکست نخورند. در حالی که شماره 14 BYU با پیروزی 43-26 مقابل جمعه شب هوستون پیروز شد ، Zach Wilson چهار تاچ داون انداخت و 25 از 35 را […]