جایی که معامله Crowder در میان معاملات آخرین مهلت تیم قرار می گیرد


در برخی محافل ، هیت نسبت به آنچه که انجام نداده بودند توجه بیشتری به روز ضرب الاجل تجارت NBA (کاری که برای Danilo Gallinari انجام داد) و بازیکن محبوبی که از آن صرف نظر کردند (Justise Winslow) بیشتر از آنچه که در واقع به دست آوردند ، جلب کرد.

و این ، از گذشته ، متأسف بود ، زیرا نه تنها Jae Crowder و به میزان کمتری ، آندره Iguodala ، به طور قابل توجهی در این مرحله پلی آف Heat همکاری کرد ، اما این معامله در حال حاضر در میان پنج معاملات برتر مهلت تجاری فوریه در 32- امتیاز قرار دارد. تاریخ سال

از 17 معامله ای که میامی در مهلت معاملات انجام داده است (و ما فقط در مورد مهلت تجاری فوریه صحبت می کنیم) ، سه مورد برتر در لیست کاملاً واضح هستند: معامله تیم هارداوی 1996 (با کریس گتلینگ برای کوین ویلیس و بیمبول کولز) ) که به شش بازی متوالی میامی در پلی آف کمک می کند. خرید Dwyane Wade در سال 2018 از کلیولند (برای انتخاب دور دوم مشروط) که روابط را با MVP تمام وقت حق رای دادن ترمیم کرد و زمینه را برای یک فینال بزرگ 14 ماهه به یاد ماندنی در حرفه او فراهم کرد. و خرید 2015 گوران دراگیچ که میامی را برای شش فصل گذشته – یا نزدیک به آن – نگهبان کالیبر All-Star کرد.

بیشتر بخوان:  دنور ناگتس با پیروزی در دیدار فینال وست لس آنجلس لیکرز 3 به پیروزی خود در مسابقه 3 چسبید | ورزش

چهارم این لیست احتمالاً وانت جمال مشبورن در سال 1997 برای ساشا دانیلوویچ ، کورت توماس و مارتین مورسپ خواهد بود. مشبورن ، که اکنون در هیئت مدیره شرکت صاحب میامی هرالد و 29 روزنامه دیگر است ، در چهار فصل در اینجا به طور متوسط ​​15.8 امتیاز کسب کرد.

اما بر اساس این اجرای پس از فصل ، معامله Crowder / Iguodala می تواند در پایان پنجم این لیست باشد ، وانت والت ویلیامز / تایرون کوربین (برای بیلی اونز و کوین گمبل) را گرفت.

ارزش معامله Crowder / Iguodala در ابتدا در مورد تخلیه قرارداد جیمز جانسون و دیون پیشخدمت به اندازه خرید دو پیشکسوت کاملاً منطبق به نظر می رسید.

بیشتر بخوان:  داستین جانسون با COVID-19 از رویداد PGA کنار رفت

اما کراودر از این حد انتظارات فراتر رفته و شغل ابتدایی خود را کسب کرده است و در این بازی های پلی آف به طور متوسط ​​13.7 امتیاز و 6.1 ریباند ، از جمله 22 امتیاز (بیشترین امتیاز خود از زمان پیوستن به هیت) را در 7 بازی از 11 تیراندازی در بازی 1 برابر بوستون کسب کرده است.

مربی سلتیکس ، براد استیونس ، گفت: “خریدهای Iguodala و Crowder در مهلت تجارت بسیار زیاد بود.” “من فکر می کنم این فرصت برای آنها است که توپ کوچکی را بازی کنند ، حتی با مهارت بیشتر ، و با مهارت بیشتری پیرامون تیراندازان عالی را احاطه کنند ، اما همچنین افرادی که می توانند از بهترین بازیکنان تیم های دیگر برای چندین مال محافظت کنند ، [at the] پایان بازی ها مقدار زیادی به تیم آنها اضافه کرده است. “

بیشتر بخوان:  میهن پرستان به سرعت می آموزند که تیم 2020 آنها از چه ساخته شده است

اتفاقاً این بود نه موردی که Heat فقط خواهان Iguodala بود و سپس معامله رو به رشد بود و شامل Crowder صرفاً به عنوان تسهیل کننده کلاهبرداری برای تخلیه جانسون و Waiters بود.

به ما گفته شده است که Heat نیز خواستار است و از ممفیس Crowder را خواسته ایم ، زیرا اعتقاد دارد که دفاع ، تطبیق پذیری ، مقاومت ، شوت 3 امتیازی و رویکرد تیمی متناسب با DNA Heat است.

“جائه در تیم های برنده زیادی حضور داشته است. بسیاری از ویژگی های مختلف وجود دارد که ما او را به عنوان یک مرد نوع میامی هیت برچسب گذاری کردیم ، “اریک اسپوئلسترا گفت. وی افزود: “اگر نه بیشتر ، به همه آنها جامه عمل پوشانده است. او واقعاً مرا شگفت زده کرده است. این ویژگی های رهبری او در رختکن است که واقعاً کمک کرده است. و احساس می شود که او سالها با ما بوده است نه ماهها. این نوع رهبری به افرادی مانند تایلر هرو کمک می کند. “

بیشتر بخوان:  پس از اینکه جان دالی سرطان را فاش کرد ، پسرش در مسابقات نونهالان برنده می شود

اما هیچ کس نمی توانست تصور کند که او با این سرعت دقت سه شلیک کند.

کراودر که دارای 34 امتیاز تیراندازی سه امتیازی بود ، از شوت 29.3 درصدی سه نفره با ممفیس به 44.5 با میامی در فصل منظم و 41.7 در پلی آف رسید.

کراودر یکی از دلایل آن را ذکر می کند: بازی با این گروه باسابقه و با استعداد بازیکنان که منجر به سه گانه بازتر شده است.

و این را در نظر بگیرید: در این مرحله پلی آف ، زمانی که کراودر مدافع اصلی بود ، ویکتور اولادیپو 7 گل برای 22 ، خریس میدلتون 15 برای 38 و جیانیس آنتوکونمپو 9 برای 22 شلیک کرد.

کراودر گفت ، گرما باعث شده است “احساس تعقیب کنم. من توانسته ام نقشی را در زمین و داخل رختکن بازی کنم و صدا داشته باشم. “

انتظار می رود که Heat سعی کند او را با یک پیشنهاد یک ساله در تابستان حفظ کند ، احتمالاً با گزینه تیمی برای 22-2021.

بیشتر بخوان:  تریستن هیل با پارگی رباط صلیبی قدامی تشخیص داده شد

یک نکته مهم: تجارت قابل توجه فوریه که یکی از بزرگترین نامهای تاریخ حق رای دادن – Shaquille O’Neal را شامل می شود – به هیچ وجه واجد شرایط هیچ لیستی از بهترین معاملات مهلت تجارت Heat نیست.

Shaq در سال 2008 درخواست داد و ستد کرد و میامی او را جایگزین کرد و او را برای Shawn Marion و Marcus Banks به Phoenix داد. قبل از اینکه یک سال بعد در معامله دیگری در ماه فوریه که جرمین اونیل مایوس کننده را به مایامی آورد ، ماریون طی یک دوره کوتاه مدت و فراموش نشدنی Heat به طور متوسط ​​12.7 امتیاز کسب کرد.

معاملات دیگر مهلت معاملات تجاری Heat بسیار پیش پا افتاده تر بود ، شامل خرید درک اندرسون ، استیو اسمیت (فقط برای 13 بازی آخر حرفه ای که در میامی آغاز شد) ، برایان رابرتز (که کمتر از یک روز در اینجا بود قبل از اینکه دوباره معامله شود) ، لوک بابیت ، برنت باری (هرگز در اینجا مناسب نیست) و تونی اسمیت ، به علاوه ملاحظات پیش نویس راجر میسون ، جارنل استوکس و دکستر پیتمن.

بیشتر بخوان:  تاتوم و براون به بوستون سلتیکس کمک می کنند تا میامی هیت را در بازی 3 فینال شرق خنک کند | NBA

به یاد داشته باشید که ما فقط معاملات آخرین مهلت تجاری را در این بخش در نظر گرفتیم ، نه حرکت تابستانی مانند خرید اونیل از لیکرز یا خرید آلونزو مورینگ در نوامبر 1995.

این یادداشت های چهارشنبه گرما است ، و اخبار دیگری در مورد موفقیت قابل توجه بم آدبایو ، به علاوه یادداشت هایی در مورد جیمی باتلر ، تایلر هرو ، سلتیک ها و موارد دیگر.

این بسته چهارشنبه من از ناگت های دلفین است.

این قسمت چهارشنبه من با اخبار مربوط به کنفرانس مطبوعاتی دلفین ها برایان فلورس است.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2zckdep
is.gd/FLw3Ex
shrtco.de/z3viq
clck.ru/QtQpf
u.nu/77rnn
ulvis.net/drq

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

NBA کل فرآیند پیش نویس را اجرا می کند ، در هر گزارش اطلاعات را به تیم ها توزیع می کند

پ سپتامبر 17 , 2020
USATSI روند منتهی به پیش نویس NBA به سادگی حباب اورلاندو قابل حل نیست. هر 30 تیم دارای روش های مختلف ارزیابی هستند و می خواهند گروه های مختلف چشم انداز را بررسی کنند. ترکیب پیش نویس NBA ، که معمولاً در ماه مه در شیکاگو برگزار می شد ، […]