جتر و مارلینز پس از 19 فصل از مایکل هیل جدا شدند


میامی – دوره اجرایی 19 دوره ای مایکل هیل در میامی مارلینز با حق رای دادن به پایان رسید.

مدیر عامل شرکت درک جتر گفت که هیل از شش سال گذشته رئیس عملیات بیس بال بوده است و پس از تغییر مالکیت در سال 2017 تداوم ایجاد کرده است ، اما قرارداد او به پایان رسیده است و او فصل آینده برنخواهد گشت.

جتر گفت: “من باید این را به عنوان یك مذاكره جدید تلقی می كردم.” “ما طی یک هفته گذشته یا همین حدود مکالمه داشته ایم و من احساس کردم بهتر است سازمان در این زمان خاص بدون مایک به پیش برود.”

بیشتر بخوان:  گفته می شود NBA و Doc Rivers پس از عکسبرداری آنلاین به دلونته وست کمک می کنند

از میان نامزدهای جایگزینی هیل ، معاون رئیس جمهور مارلینز ، گری دنبو است.

جتر گفت: “ما در سازمان خود ذهن هوشمند زیادی در بیس بال داریم و ذهن های هوشمند در بیس بال نیز وجود دارد.” “ما می نشینیم و می بینیم که در این نقش به چه شخصی احتیاج داریم.”

هیل در سال 2002 به دفتر جلوی مارلین پیوست و سال بعد آنها موفق به کسب سری جهانی شدند. اما جایگاه 31-29 امسال از سال 2009 رتبه اول بیش از 0.500 بود و آنها برای اولین بار پس از 17 سال به رقابت پرداختند.

بیشتر بخوان:  چرخش ستاره اورگرون می تواند کوتاه مدت باشد

هیل به راهنمایی مارلین ها کمک کرد تا شیوع ویروس کرونا در فصلی را که تقریباً از خط خارج نشده بود ، انجام دهند. مارلینز قبل از اینکه از آتلانتا حذف شود ، در دور رفت مرحله حذفی شیکاگو کابز را شکست داد و با یک لیست جوانان وصله ای یک سال پس از از دست دادن 105 مسابقه ، از همه انتظارات خارج شد.

جتر گفت: “این برای ما بعنوان یك سازمان قدم بزرگی بود كه می توان برخی از پیشرفتهای سه سال گذشته را مشاهده كرد.”

بیشتر بخوان:  گزارش شده است که ناظران فیس بوک از تهدید Covid در دفتر دوبلین شکایت کرده اند

هیل قبل از اینکه رئیس عملیات بیس بال شود ، به مدت شش فصل سمت مدیر کل را بر عهده داشت و حتی در حالی که جتر ساختار تشکیلاتی را اصلاح می کرد ، این عنوان را داشت.

جتر گفت: “نقش ها و مسئولیت ها از زمانی كه ما به اینجا رسیده ایم تغییر كرده اند.” “من فکر می کنم ما در ساخت هر بخش عملیات بیس بال کار بسیار خوبی انجام دادیم.”

هیل در یک قرارداد 135 ساله 325 میلیون دلاری که جیانکارلو استنتون در سال 2014 با مارلینز امضا کرد ، همکاری داشت. او بعداً در تجارت استانتون و ستاره های کریستین جلیش ، مارسل اوزونا ، دی گوردون و JT Realmoto مشارکت داشت زیرا مارلین ها از سیستم مزرعه تحت مدیریت جتر بازسازی شدند.

بیشتر بخوان:  فوتبال بیگ ده پاییز برگشته است. این همان جدول زمانی است

جتر ، مارلینز پس از 19 فصل حضور در NBCSports.com با مایکل هیل جدا شد


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxg9nwae
is.gd/eVFWzH
shrtco.de/XptE7
clck.ru/RTRcn
u.nu/m0rku
ulvis.net/xO8r

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فولادهای بدون شکست قهوه ای را خرد می کنند در حالی که میهن پرستان زیر .500 | NFL

ی اکتبر 18 , 2020
براندون مک مانوس از دنور شش گل در زمین به ثمر رساند و مالک رد مدافع دفاعی دیر به بیرون رفت و کمک کرد تا برونکوس روز یکشنبه 18 بر 12 مقابل نیو انگلند پاتریوت ها پیروز شود ، در دیداری که دو آزمایش به تاخیر افتاد پس از مثبت […]