جت های نیویورک سعی می کنند Le’Veon Bell را مبادله کنند


یک منبع در لیگ روز سه شنبه به ESPN تأیید کرد ، جت های نیویورک در تلاشند دوباره آن را با Le’Veon Bell معامله کنند.

بیل ، که ظاهراً از نقش خود در جنایت مربی آدام گاز ناراضی است ، 6 میلیون دلار از حقوق سال 2020 خود باقی مانده است – کاملاً تضمین شده. این امر باعث می شود که انتقال وی قبل از موعد مقرر تجاری در 3 نوامبر دشوار باشد ، اما به نظر می رسد هر دو طرف مشتاق پایان دادن به ازدواج هستند.

نیویورک دیلی نیوز ابتدا گزارش داد که گیتس می خواست بیل را معامله کند.

بیشتر بخوان:  شارژرها امیدوارند که بتوانند هویت خود را در برابر بنگال پیدا کنند

بیل از زمان امضای قراردادی 4 ساله ، 52.5 میلیون دلاری در سال گذشته ناامید شده است ، به طور متوسط ​​فقط 3.3 یارد در هر بار با هواپیما – 51 نفر از 53 دونده واجد شرایط در NFL در آن دوره.

بل پس از شکست یکشنبه 10-30 مقابل کاردینالز آریزونا ، از گفتگو با رسانه ها امتناع ورزید اما چندین مورد از توییت هایی را که نشان می داد باید با وی معامله شود “دوست داشت” زیرا گیس از وی سو mis استفاده کرده بود. روز دوشنبه ، گیس به صراحت گفت که نمی تواند نحوه برقراری ارتباط بل را ارزیابی کند.

بیشتر بخوان:  هوادار مایکل جردن پس از 26 سال در صندوق عقب اتومبیل خود ، دوباره خفاش بیس بال را امضا کرد

جاس گفت: “من متنفرم که این روشی است که ما با همه اینها پیش می گیریم تا اینکه فقط در مورد آن صحبت کنیم ، اما به نظر می رسد امروزه این راهی است که مردان می خواهند انجام دهند.”

این اولین تلنگر بین Gase و Bell نبود. هنگامی که او جاس بل را از یک درگیری داخلی خارج کرد ، آنها یک حمله اردوگاهی نیز داشتند ، و بیل او را در توییتر به شدت مورد انتقاد قرار داد. آنها هوا را برای یک جلسه طولانی پس از آن تصفیه کردند.

بیشتر بخوان:  تازه کار داجرز ، تونی گونسولین ، پدرس قرمز را خاموش می کند

بیل ، که در باخت هفته 1 جتس مقابل صورتهای بوفالو ، همسترینگ را کشید ، روز یکشنبه به تیم بازگشت و توپ را فقط 13 بار به 60 یارد برد. او فقط یک بار در یک بازی پیمایشی هدف قرار گرفت. در موارد متعددی ، گیس در مورد درگیر کردن بل بیشتر به عنوان آینده صحبت کرده است.

دوران تصدی بل با جتس زمانی شروع شد که گاس گویا طرفدار امضای قرارداد با بل نبود. این کار توسط مدیر کل وقت مایک مک آگنان کنار گذاشته شد. گاز احساس كرد كه اين مبلغ بسيار زيادي است كه مي تواند مانع آن شود.

بیشتر بخوان:  با وجود کسری 2-0 در NLCS ، کوری سیگر می گوید تاجرهای لس آنجلس آماده چالش هستند

این هواپیما همچنین در اکتبر گذشته در ضرب الاجل در مذاکرات تجاری بل شرکت کرد ، اما قرارداد وی برای انتقال بسیار سنگین بود.

اگر هم اکنون آن را بفروشند ، مطمئناً هواپیماها مجبورند مقداری از حقوق بل را که بالغ بر 8.5 میلیون دلار دستمزد پایه است ، بخورند. آنها قبلاً 3.5 میلیون دلار پاداش تضمینی لیست (31 مارس) به او پرداخت كرده اند ، و تضمین 1 میلیون دلار دیگر نیز روز پنجشنبه تضمین می شود.

این امر به خوبی در مورد گاز که بعد از شروع 0-5 کارش به خطر افتاده است و به دلیل حمله بسیار تلاش می کند ، منعکس نمی شود. در ماه ژوئیه ، هواپیماها یک All-Pro Jamal Adams را عوض کردند ، که در هنگام خروج به شدت به Gase اصابت کرد.

بیشتر بخوان:  استخدام بسکتبال در اورگان: ناتان بیتل پنج ستاره ، چشم انداز شماره 17 کشور ، به اردک متعهد می شود

اگر جت ها با بل ارتباط برقرار کنند ، می توانند از تازه کار فرانک گور و لآمیکال پرین استفاده کنند که در مسابقه روز یکشنبه هیچ شوت حمله ای نداشتند.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3z9743s
is.gd/RrS6AA
shrtco.de/1Wkjf
clck.ru/RNhGu
u.nu/1z0g4
ulvis.net/BWou

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Clayton Kershaw Scratch از Dodgers از بازی دوم در NLCS

س اکتبر 13 , 2020
Clayton Kershaw روز سه شنبه از اولین بازی خود با لس آنجلس داجرز در بازی 2 از سری مسابقات قهرمانی NL به دلیل گرفتگی کمر خراشیده شده است. تازه کار راست دست تونی گانسولین اولین بازی خود را در لیگ بزرگ بعد از فصل در محل کرشاو انجام داد و […]