جداول امتیازات ، نتایج و برجسته ها


در طول سری مسابقات لیگ MLB ، ما شما را با نتایج ، لحظات تماشای و موارد بعدی در هر مسابقه به روز خواهیم کرد.

چی شد؟ در اولین بازی در سری مسابقات لیگ ملی ، پیام کاملاً واضحی از Atlanta Braves دریافت کردیم – در هر تور ، آنها می توانند بازی را تغییر دهند.

این هفتمین بازی روز سه شنبه در دور دوم مقابل میامی مارلینز بود. مارلینز با یکی از رایحه های برتر مسابقه 4-3 برتری داشت. سپس ترکیب Braves منفجر شد.

آنها در شش دوش به لطف دو خزنده بزرگ شلیک کردند و در نهایت با نتیجه 9 بر 5 پیروز شدند تا 1-0 پیش بیفتند.

بیشتر بخوان:  استیو یسرمن قرعه کشی بزرگ Wings Red Detroit با توماس گریس است: "من به استیوی اعتماد دارم"

با بازی سریال در هوستون به عنوان بخشی از حباب MLB پس از فصل ، Braves پست های کاملاً مشابه یکی از نقش های Monster اکتبر در Astros ارسال کرد. مارسل اوزونا بازی را به تساوی کشاند و سپس تراویس دی آرنو هومر را از سه ست اخراج کرد تا برتری 7-4 را به دست بیاورد که برای مارلینز یک ضربه شجاع به نظر می رسید.

با مارلینز روی طناب ، اوزی آلبیز تک کار شد و از دو دور با هومر دنبال دنسبی سوانسون رفت.

هیچ یک از اینها تعجب آور نیست. Braves در فصل منظم به خوش شانس ترین برندگان لیگ برتر دست یافت. آنها همچنین دومین بیشترین دویدن را پشت سر داجرز به دست آوردند. آنها قطعاً تمایلات یک ژنگراوت دارند.

بیشتر بخوان:  جگ ها پس از برد در مقابل کلتس ، در رتبه بندی قدرت امروز USA 6 پله صعود می کنند

سوال در مورد آتلانتا ارتقا promotion است. ماکس فرید ، که پس از آسیب دیدگی مایک سوروکا ، نقش آس را به عهده گرفت ، یک پیاده نظام بود – او چهار بار در چهار اجرا رها کرد ، اما بازی همه چیز را تمیز کرد.

یک نکته مثبت برای مارلین: حمله آنها انعطاف پذیر بود. آنها پس از برتری رونالد آکوئیا مقابل هومر با نتیجه 4-1 به سود خود بازگشتند. حتی پس از دویدن بزرگ Braves ، مارلینز موفق شد فرار دیگری را انجام دهد.

با پیشرفت سریال ، اکنون می بینیم که آیا مارلینز توانایی آن را دارد که حمله قدرتمندانه Braves را خنثی کند یا خیر.

بیشتر بخوان:  داجرز LHP فرگوسن برای عمل جراحی تامی جان

بعدی چیست مارلین سعی می کند روز چهارشنبه در بازی دو از سریال خارج شود. آنها پابلو لوپز ، یکی از معتبرترین تیراندازان در طول فصل منظم را روی تپه خواهند داشت. با مخالفت ایان اندرسون ، تازه کار شجاع که در طول کشش بسیار مهم بود و در سریال Wild Cards به نظر جالب می رسید ، روبرو شد.

لوپز در فصل منظم با 3.61 ERs 6-4 ساله بود. اندرسون برای شروع فصل با آتلانتا در تیم کابین بود ، اما در ماه آگوست به دلیل تمام مصدومیت دادگاه که Braves متحمل شده بود ، از او دعوت شد. او در فصل عادی شش بار 1.95 ثانیه تجربه کرد. در مقابل قرمزها در دور کارت های وحشی ، او شش گل بدون گل ارائه داد ، 9 گل زد و فقط دو ضربه مجاز داد.

بیشتر بخوان:  سی و پنجمین سالگرد سوپر ماریو: دلیل شگفت آور نینتندو سوپر ماریو را به لوله کش تبدیل کرد

می بینیم که؟ ما در مورد حمله Braves بسیار صحبت کرده ایم ، اما به چشمه های Ozzie Albies نگاه کنید:

اطلاعات بیشتر از Yahoo Sports:


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3y5srfp
is.gd/gkf0jC
shrtco.de/7DnL4
clck.ru/RFkCX
u.nu/qqjvj
ulvis.net/ZTe

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

لبران جیمز اعتقادی به حرف زباله ندارد

س اکتبر 6 , 2020
لبران جیمز به جیمی باتلر گفت که میامی در سه ماهه اول بازی سه فینال NBA “دچار مشکل” شده است. باتلر این کلمات را یک بار دیگر به صورت کینگ انداخت وقتی که هیت با 9 امتیاز صعود با نتیجه 1:14 در میامی در پیروزی یکشنبه صعود کرد تا برتری […]