جرمین کیرز ، سابق سیاتل Seahawks اعلام بازنشستگی کرد


جرمین کیرز ، گیرنده گسترده ، روز سه شنبه بازنشستگی خود را در لیگ NFL اعلام کرد و در اینستاگرام نوشت که “او بازی را بسیار سپاسگزار و با آنچه من توانسته ام به دست بیاورد را ترک می کند.”

کرس ، که در واشنگتن بزرگ شد و در چهل و هشتمین برد سوپربول سیاتل سیهاوکس مقابل دنور برونکوس گلزنی کرد ، نوشت که بازی در این تیم “یک افتخار کامل” است و او “سپاسگزار است که من توانستم کمک کنم تا اولین Super Bowl خود را به خانه بیاورم!”

کیرسی در مهمترین نمایشنامه های تاریخ سیهاوکس نقش داشت. او علاوه بر شکار در Super Bowl XLVIII ، در مسابقات قهرمانی متوالی NFC نیز چراغ سبز و سقوط برنده بازی را به دست آورد. امتیاز 35 قدم او در مقابل سانفرانسیسکو 49 قبل از نوک معروف ریچارد شرمن با ارسال کالین کاپرنیک به محوطه پایان بود. در سال بعد ، Kearse با گرفتن 35 یارد دیگر در وقت های اضافه ، Seahawks را به Super Bowl فرستاد تا یک پیروزی بعید برابر Green Bay Packers بدست آورد.

Kearse ، 30 ساله ، که فصل گذشته با شیرها به عنوان پیشکسوت که از هماهنگ کننده حمله Daryl Bevel اطلاع داشت ، قرارداد امضا کرد ، در افتتاحیه فصل دیترویت برابر New England در سال 2019 ، پای چپ خود را شکست و مچ پای چپ خود را آسیب دید.

Kearse 6 فوت 1 فوت ، پنج فصل اول زندگی حرفه ای خود را قبل از معامله با Jets در اول سپتامبر 2017 ، در سیاتل گذراند ، به عنوان بخشی از قرارداد با شلدون ریچاردسون. او فصل گذشته با دیترویت امضا کرده بود تا پس از یک سال تماس با نیویورک در سال 2018 ، 37 بار برای 371 یارد و یک ضربه پایین موفق به احیای حرفه خود شود.

كیرسی یك گیرنده تولید سیاتل بود ، 69 مسابقه (با شروع 51) و در حالیكه 153 پاس برای 22109 یارد و 11 تاچ داون بدست آورد.

در حرفه خود ، او 255 گل برای 3،290 یارد و 17 قطره به ثمر رساند. وی همچنین 31 شکار برای 493 یارد و شش فرود پس از فصل داشت. شش جلب پس از فصل Kearse با داگ بالدوین بیشترین تعداد در تاریخ Seahawks مرتبط بوده است.

بردی هندرسون و مایکل روتشتاین از ESPN در این گزارش همکاری کردند.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4s9pgsq
is.gd/xlNSGV
shrtco.de/NJRYh
clck.ru/R8UCr
u.nu/fgdu9
ulvis.net/pOF

بیشتر بخوان:  اسپنسر راتلر از اوکلاهما ، سام اهلینگر از تگزاس به عنوان بخشی از اولین بازی های فوتبال کالج سال 2020 به نظر می رسد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

"حیف است که او احترام خود را نگرفت."

س سپتامبر 29 , 2020
لبران جیمز با فرضیه سوال مخالف بود. چرا اریک اسپولسترا از میامی هیت مدیر ارشد نیست؟ از دیدگاه جیمز ، بازیکنان و سایر مربیان به خوبی می دانند که اسپلوسترا به عنوان مربی چقدر خوب است. “شما بچه ها داستان خود را تغییر دادید یا هرگز به اسپو احترام نمی […]