جری جونز در مورد تصمیم دوناتری پو برای زانو زدن بحث می کند


جری جونز با نزدیک شدن به فصل فوتبال و NFL که در مسابقه حسابداری بزرگتر کشور قرار داشت ، جری جونز کاملاً ساکت بود.

در حالی که لیگ موضع خود را برای جلب احساسات عمومی نسبت به اعتراض بازیکنان تغییر داد ، صاحب صریح صریح دالاس کابوی ها در این مورد حرفی برای گفتن نداشت.

حالا فصل شروع شده است. یک کابوی زانو زده است. و جونز به دور برنامه های منظم برنامه ریزی شده رسانه ای خود بازگشت. روز سه شنبه او به بازی یکشنبه شب مقابل رامس لس آنجلس پرداخت که دید تکل دفاعی دالاس ، دونتاری پو در هنگام سرود ملی زانو گرفت.

بیشتر بخوان:  داجرها عنوان قهرمانی جهان را کسب می کنند و پس از 32 سال اولین عنوان خود را کسب می کنند

جونز از پاسخ تیم به پو ستایش می کند

جونز ، که در سال 2018 مشهور عهد کرد که بازیکنان Cowboys همیشه با “انگشت پا روی خط” برای سرود ایستادگی کنند ، هنگام حضور در رادیو هفتگی خود در 105.3 Fan در Dallas ، از پو انتقاد نکرد.

جونز در مورد پاسخ تیمش به پو گفت: “من فکر کردم بازیکنان ما فکر می کنند آنها به آن حساسیت نشان می دهند.” “آنها به تصمیم پو احترام گذاشتند. من فکر می کنم آنها مطمئناً … به هواداران ما به عنوان تیم ateam حساسیت نشان دادند. … در مجموع ، فکر می کردم تیم ما در برخورد با تیم بسیار واقعی و بسیار اصیل باشد. “

جونز تصمیم پو را تأیید نکرد و آن را محکوم نکرد و هنگامی که هیچ س followال بعدی در این باره مطرح نشد به موضوع دیگری رفت.

بیشتر بخوان:  بیگ ده پس از فشار بازیکنان ، والدین و ترامپ ورزش کالج را از سر می گیرد | فوتبال کالج

جری جونز از موضع گیری عمومی در مورد تصمیم زانو زدن دونتاری پو طفره رفت. (تام پنینگتون / گتی ایماژ)

پو تنها بازیکن دالاس بود که زانو زد. کابوی تازه امضا شده در طول اردوی آموزشی قول چنین کاری را داد و برنامه خود را دنبال کرد حتی وقتی هیچ یک از هم تیمی های کابوی او به او نپیوستند. انتهای دفاعی آلدون اسمیت و تکل دفاعی آنتوان وودز در جریان اعتراض خود در کنار پو ایستادند ، هر کدام دستی به شانه اش داشتند.

پاسخ جونز در بازی

هنگام زانو زدن پو ، دوربین های NBC روی جونز متمرکز شدند.

بیشتر بخوان:  Hurricanes با شرایط یک قرارداد 3 ساله با RW Fast موافقت می کند

پاسخ پو

پو به خبرنگاران گفت که برخی از هم تیمی هایش سعی کردند فقط از زانو درآوردن با او صحبت کنند ، اما در پایان او در اعتراض به بی رحمی پلیس و بی عدالتی نژادی احساس حمایت کرد.

پو در تلگرام فورت ورث استار گفت: “من قبلاً به هم تیمی ها و مربیان گفته ام كه ​​به این كار می روم.” “همان جایی بود که سر من در آن قرار داشت. هم تیمی هایم به من می گفتند که آنها نمی خواهند من به تنهایی این کار را انجام دهم ، زیرا ما یک تیم هستیم. اما من به آنها گفته بودم که ذهنم از قبل ساخته شده است و من این احساس را دارم.

“و اگر این کار را نکردند ، این کار را نکن. این کار را نکن مگر اینکه قلب تو آنجا باشد مانند قلب من. من از بچه هایم قدردانی می کنم که به من پایبند هستند و پشت سر من هستند. “

اطلاعات بیشتر از Yahoo Sports:

بیشتر بخوان:  تعداد آماده سازی تست شماره 14 در شماره 3 جورجیا


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxvz6kwt
is.gd/EhFbSF
shrtco.de/KWWh
clck.ru/QrqEW
u.nu/wqq61
ulvis.net/FfM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

لین جانسون می گوید که او برای عقاب ها در هفته 2 در مقابل رامز بازی خواهد کرد ، فیلادلفیا برای عمق محافظ کهنه کار امضا می کند

س سپتامبر 15 , 2020
اگر بگوییم خط حمله عقاب های فیلادلفیا در هفته 1 با مشکل روبرو خواهد شد ، کم لطفی است ، اما تیم های تقویت شده برای مسابقه روز یکشنبه برابر رمس لس آنجلس در حال آمدن هستند. لین جانسون در پادکست “Gunn-On-One” از دریک گان گفت که او پس از […]