جنگ صلیبی جسورانه یک کارمند شهرستان تگزاس برای تغییر نحوه رای دادن


در زمستان در سال 2017 ، اندکی پس از اعلام ضرر STAR-Vote ، جاش بنالوه در دفتر کار خود در مایکروسافت نشسته بود که از طریق پست غیرعادی در زنجیره فرماندهی ایمیلی دریافت کرد. تیمی از بخش حقوقی و خط مشی این شرکت خواستار مشاوره بنالوه در مورد یک ایده حساس بودند ، که هنوز به اطلاع عموم نرسیده بود.

بنالوه در Microsoft Research ، شرکت خصوصی Daria Goliath کار می کرد. در آنجا او می توانست بی سر و صدا شعله علاقه خود را به انتخابات شعله ور کند ، اما بیشتر او روی سایر مشکلات کار می کرد. هر چند وقت یکبار ، او به مافوق خود در زمینه رمزنگاری و رأی دادن می پرداخت ، اما علاقه چندانی نداشت. سرانجام ، او دلیل آن را فهمید. بنالوه توضیح می دهد: “به هیچ وجه منطقی نیست که مایکروسافت از انتخابات تجارت کند.” “انتخابات یک تجارت کوچک است. مایکروسافت یک شرکت نرم افزاری در بازار انبوه است. ” همچنین کار یافتن رهنمودهای بنالو در STAR-Vote چیزی بیشتر از یک انگشت شست به عنوان یکی از یک میلیون اتفاق جالب در مکانی مانند مایکروسافت را به خود جلب نکرده است.

بیشتر بخوان:  چرا هنوز 2 میلیون نفر دی وی دی نت فلیکس را از طریق پست دریافت می کنند؟

به یک باره ، اتفاقی افتاد که موضع مایکروسافت را کاملاً تغییر جهت داد. بنالوه می گوید: “چه اتفاقی افتاد ، سال 2016 بود.”

با روشن شدن دامنه و عواقب دخالت های روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ، مایکروسافت بی سر و صدا یک فرایند حقیقت یابی دقیق را آغاز کرد و هر کاری را که می توانست در انتخابات انجام دهد و مغایر با ضرورت های تجاری شرکت نباشد ، جستجو کرد. و حالا برنج می خواست بداند: آیا بنالوه می تواند آنچه را که در آستین امتحان کرده است ، این بار برای مایکروسافت ، تکرار کند؟ پاهای بنالو قبل از اینکه بله بگوید عملاً از در بیرون بود.

در سال 2019 ، مایکروسافت پروژه خود را با نام ElectionGuard راه اندازی کرد. یک بار دیگر ، این فناوری به مقاله بنالوه درباره رمزنگاری همومورفیک متکی است. رأی دهندگان همچنان می توانستند رأی خود را به چالش بکشند و با کد هش از غرفه رأی دادن دور شوند. اما از راه های کلیدی ، ElectionGuard با STAR-Vote متفاوت بود ، خصوصاً در چگونگی پیشنهاد حل مشکل صنعت خصوصی. ElectionGuard به عنوان یک کیت توسعه نرم افزار ساخته می شود – یک افزونه بسیار پیچیده ، اساساً که باعث تقویت ماشین های موجود می شود. این طرح این بود که ElectionGuard را با تلاش و کوشش متناسب با انواع مختلفی از فناوری های انتخاباتی تهیه کنیم و سپس آن را به صورت رایگان در اختیار فروشندگان بزرگ قرار دهیم. مایکروسافت به همان میزانی که بخش تحقیق و توسعه گسترده ای را در خود جای داده بود ، رقیب نمی شد که شرکت های رأی دهنده نمی توانستند.

بیشتر بخوان:  Amazon Prime Day 2020: 11 تخفیف برتر در لپ تاپ

برای ElectionGuard ، تیم رویایی دیگری نیز جمع شده است. بنالو رمزنگاری را رهبری می کند ، در حالی که والاچ یک سیستم حسابرسی محدود کننده خطر را طراحی می کند که از رمزگذاری بنالوه استفاده می کند. شرکت سیستم های ایمن Galois ، تنها پیشنهاد دهنده STAR-Vote برای نرم افزار رمزنگاری خود ، قراردادی را برای کمک به ElectionGuard به دست آورد. و مایکروسافت برای ساخت سخت افزاری که ElectionGuard بر روی آن نشان داده می شود با یک سازمان غیر انتفاعی به نام VotingWorks – که توسط Ben Adida ، دانشجوی دیگر دانشگاه ریوست در MIT اداره می شود – همکاری کرده است.

بیشتر بخوان:  Amazon Prime Day 2020: نکات و خریدهای خودی که نمی توانید از دست بدهید

در اوایل سال جاری ، مایکروسافت در جستجوی انتخاباتی در زندگی واقعی بود که بتواند ElectionGuard را به عنوان خلبان معرفی کند. آنها در شهر فولتون ، ویسکانسین ، با جمعیت 3000 نفر ، حدود یک ساعت رانندگی در غرب میلواکی مستقر شدند. در ماه فوریه ، این شهر در یک دوره مقدماتی بسیار کوچک رای گیری می کند: یک صندلی دادگاه عالی ایالتی و هیئت مدرسه محلی. هفته ها قبل از انتخابات ، دسته ای از برنامه نویسان مایکروسافت با چتر نجات به زمین های کشاورزی ویسکانسین رفتند و رأی های آزمایشی را در برگه های ساختگی با نام پسران مورد علاقه فولتون اجرا کردند. (ویلم دافو یکی بود.) مردم فولتون فقط از اینکه خوکچه هندی باشند خیلی خوشحال بودند. لیزا تولفسون ، کارمند شهرستان در آنجا ، دارای مدرک فناوری صنعتی است. او ریاضیات ElectionGuard را مجذوب و ترساند. او پرتو زد: “در واقع می توانید اضافه کنید در حالی که هنوز رمزگذاری شده است ، که بسیار گیج کننده است.”

بیشتر بخوان:  فیس بوک قوانین خود را اصلاح کرده است ، اما شما همچنان می توانید رای دهندگان را هدف قرار دهید

همه از ElectionGuard خیلی هیجان زده نیستند. فروشندگان انتخابات از نظر میزان باز بودن نسبت به اسباب بازی تعریف شده مایکروسافت متفاوت بوده اند. بخشی از این ممکن است به این دلیل باشد که آنها می دانند آنچه برای آنها رایگان است برای ما نیز رایگان است – و برای دانا دی بووار بعدی که ممکن است برای ساخت دستگاه رأی گیری بهتر همراه شود. در واقع ، VotingWorks ، سازمان غیرانتفاعی سازنده نسخه نمایشی فولتون ، آرزوهای خاص خود را برای برهم زدن صنعت رای گیری دارد. فروشندگان همچنین می گویند ، در صورت ورود به سیستم ، ElectionGuard هنوز هم باید یک دست گواهینامه نظارتی را اجرا کند – یک پیشنهاد گران قیمت. نوآوری در زیر کوهی از مقررات به سادگی دشوارتر است. سخنگوی فروشنده هارت گفت: “مانند سیلیکون ولی ، ما دوست داریم” سریع حرکت کنیم و کارها را بشکنیم ، اما این لوکس را نداریم. ” (مایکروسافت می گوید خوشبین است که سرانجام هر سه فروشنده از این هواپیما پرش کنند).

بیشتر بخوان:  ممنوعیت تکمیل خودکار سیاست در Google دارای اشکالات است

اشتراک در

در WIRED مشترک شوید و با بیشتر نویسندگان مورد علاقه خود هوشمند باشید.

نکته قابل توجه ، برخی دیگر از افراد مشکوک را می توان در تیم هایی یافت که STAR-Vote و ElectionGuard را طراحی کرده اند. فیلیپ استارک به من گفت که آرزو می کند کاش برای طرحی کاملا متفاوت در پروژه دی بووار فشار می آورد. مطمئناً ، سیستم بنالوه امکان کشف آسان تقلب را داشت. اما چه اتفاقی می افتد که شما انجام داد کشف تقلب؟ شما می توانید انتخابات را دوباره برگزار کنید یا یک ممیزی گسترده انجام دهید ، و در هر دو حالت هرج و مرج ایجاد می کنید. استارک حدس زد که دانش کاملی که ElectionGuard به رأی دهندگان می دهد ، هدف حتی بیشتری را به دنبال خواهد داشت ، خصوصاً برای هکرهایی که می خواستند باعث ایجاد سردرگمی و تضعیف اعتماد شوند. یکی دیگر از مخالفان وظیفه شناسی آدیدا بود ، شخصی که به معنای واقعی کلمه در حال ساخت سخت افزار نسخه نمایشی مایکروسافت در فولتون بود. با اندکی دل درد ، او به این نتیجه رسیده بود که این رشته برای سود خود خیلی سریع پیش می رود. آنچه رای دهندگان واقعاً به آن احتیاج داشتند ، دستگاهی مقرون به صرفه بود که کارایی داشته باشد. آیا آنها حتی برای رای دادن در مورد سیستمی که واقعاً نمی توانستند درک کنند حاضر می شوند؟

بیشتر بخوان:  جوانه های OnePlus را CBP به عنوان AirPod های "تقلبی" ضبط کرد. اکنون دو برابر شده است


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4pq4vmo
is.gd/IuqEAz
shrtco.de/NPSU7
clck.ru/Qrbvz
u.nu/ufjll
ulvis.net/Gyh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ترنت گریشام پس از دویدن در خانه آتش رقابت داجرز و پادرس را به هواداران خود جلب می کند

س سپتامبر 15 , 2020
ترنت گریشام دوشنبه شب به یک رقابت در حال جنجال داجرز-پادرس تبدیل شد. در حالی که اجرای ششمین مسابقه خانگی او در یک پیروزی 7-2 در سن دیگو حرکت را تغییر داد که منجر به پیروزی ND West در Dodgers به ​​1½ بازی شد ، این تلنگر خفاش اغراق آمیز […]