جوآو آلمیدا از وقت دادگاه در روستای پاسکو استفاده می کند تا نتیجه را با پیراهن صورتی به ثمر برساند


Joao Almeida جشن حفظ پیراهن صورتی – AFP

رهبر سورپرایز João Almeida برتری کلی خود را در Giro d’Italia تثبیت کرد زیرا فیلیپو ژانا در این آزمون یک پیروزی دیگر کسب کرد.

آلمیدا [Deceuninck-QuickStep]22 ساله کشف بزرگ مسابقه امسال بود. در اولین تور بزرگ حرفه ای خود ، پرتغالی از آنجایی که در مرحله سوم تلاش سختی را در کوه اتنا انجام داد ، پیشتاز بود.

فقط یک هفته دیگر به پایان مسابقه در آخر هفته آینده در میلان باقی مانده است ، اگرچه خود آلمیدا اعتراف می کند که تصوری از واکنش بدن او به هفته سوم متوالی مسابقه ، به ویژه با برخی صعودهای عظیم ، از جمله Stelvio Pass ندارد. و Cole Dell’Agnello و Colonel Dossord ، که بیش از 2000 متر فاصله دارند ، می آیند.

بیشتر بخوان:  تحلیل: ممنوعیت TikTok پاکستان در مورد سانسور است نه چین

با این حال ، آلمیدا هنوز بسیار قدرتمند به نظر می رسید. با کنار گذاشتن ژیرانته توماس و سایمون یتس به ترتیب به دلیل آسیب دیدگی و Covid-19 ، از مسابقات مورد علاقه قبل از مسابقه خارج می شوند ، این یک مسابقه کاملاً باز است.

همچنین احتمال دارد که مسابقه قبل از رسیدن به میلان به دلیل نرخ بالای Covid در سراسر اروپا لغو شود. دو تیم قبلاً انصراف داده اند و تعدادی از موتورسواران و تیم ها ابراز نگرانی کرده اند.

آلمیدا در شنبه 34.1 کیلومتر در خلاف جهت عقربه های ساعت از طریق تاکستان های پروکو از کنگلیانو تا والدوپادین با 16 ثانیه عقب از مرد پشت سر خود در رده بندی کلی ، ویلکو کیلدرمن (سان وب) که در آن روز نهم شد ، ششم شد.

بیشتر بخوان:  تماشای مسابقه شکست خورده داجرز سخت بود

آلمیدا اکنون با بیلو بیلبائو در 56 ثانیه هدایت کیلدرمن را بر عهده دارد [Bahrain-McLaren] سوم ، 2 دقیقه و 11 ثانیه. مسابقه دهنده انگلیسی تائو Geojehan Hart [Ineos Grenadiers] قبل از بازگشت به کوه ها در روز یکشنبه ، به طور کلی به 11 رسید.

با این حال ، هیچ کس نمی توانست بهشت ​​را لمس کند. او قهرمان مسابقات جهانی بود که اخیراً در این مسابقه به شکل نمایشی تاجگذاری کرد. این بازیکن 24 ساله قبل از پیروزی در مرحله پنجم ، در مسابقه زمان بوت تایم در سیسیل برنده شد.

بیشتر بخوان:  رنجرز موافقت خود را با نمایندگان آزاد محدود گابریل فونتین و دارن ردیش اعلام کرد

او دوباره برای همه خوب بود ، هم تیمی Ineos Grenadiers ، روحان دنیس ، تنها مردی است که ظرف یک دقیقه از او در 26 ثانیه به پایان رسید.

جانا گفت: “هر پیروزی برای من مهم است و در این ژیرو ما تیم قدرتمندی داریم. ما از همه جا پیروز می شویم و واقعاً خوشحالیم.” “در ابتدا احساس خوبی بود ، ما یک کیلومتر صعود کردیم ، اما پنج دقیقه کوهنوردی بود و کار آسانی نبود ، اما وقتی از صعود گذشتم ، پاها احساس راحتی می کردند و وقتی به پایان نزدیک می شدم ، حالم بهتر و بهتر می شد.

بیشتر بخوان:  ساکون بارکلی ، دانیل جونز و غول های دیگر جمعه شب در خارج از شهر نیویورک بودند

“برای هفته گذشته امیدوارم که صعود آفتابی باشد و خیلی سرد نباشد – اما هدف صرفه جویی در انرژی و بازیابی خواهد بود زیرا هنوز تجربه دیگری در میلان باقی مانده است.”


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4lhdvwz
is.gd/hLz89G
shrtco.de/fhD3b
clck.ru/RSoih
u.nu/axlxs
ulvis.net/6Pyc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

UCF در مقابل ممفیس: پیش بینی ، انتخاب ، احتمال ، توزیع نقطه ، خط ، بازی فوتبال ، پخش مستقیم ، زمان شروع

ش اکتبر 17 , 2020
دو بازی از اولین برنامه های AAC قرار است هنگامی که ممفیس روز شنبه میزبان UCF باشد در یک مسابقه که هر دو تیم پس از باخت ناامید کننده دو هفته پیش هنگامی که ببرها به SMU سقوط کردند و شوالیه ها را به تولسا از دست دادند ، به […]