جولیو جونز در مسابقات دبلیو دبلیو آتلانتا فالکونز به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ محروم شد


خولیو جونز بازیکن آتلانتا فالکونز به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ از بازی روز یکشنبه مقابل کارولینا پانترز محروم شد.

جونز در کنار امروز به عنوان یک سوال مطرح شد و این یک تصمیم خوب بازی بود. او تمام هفته تمرین نکرد و فقط در هنگام باخت 30-16 دوشنبه شب گذشته در گرین بی ، فقط 15 شوت زد.

جونز 31 ساله ابتدا در بوت اردو از ناحیه همسترینگ زانوی چپ خود را صاف کرد ، و در طی باخت هفته دوم خود در دالاس دوباره آن را صاف کرد. او قبل از بازگشت برای رویارویی با پکرز ، برای بازی بعدی مقابل شیکاگو خرس بی تحرک بود. جونز بعد از نیمه اول در گرین بی در رختکن ماند زیرا مصدومیت مانع از ادامه کار شد.

بیشتر بخوان:  چه فوتبالی را باید از تلویزیون تماشا کرد: لالیگا و لیگ برتر شروع می شود

جونز در طول زندگی حرفه ای خود مصدومیت های آزار دهنده ای داشته اما معمولاً از پس آنها برمی آید. او سال گذشته به دلیل مصدومیت از ناحیه کتف یک مسابقه را از دست داد.

بدون جونز در ترکیب ، شاهین بر روی کالوین ریدلی به عنوان بهترین آینده حساب می کنند و راسل گیج ، اولامید زکیاس ، کریستین بلیک و براندون پاول پشت سر او هستند. پایان باریک هایدنهرست بیشتر می تواند یک عامل باشد.

روز جمعه ، دیرک کویتی ، هماهنگ کننده حمله هاوک در مورد اجرای حمله بدون جونز صحبت کرد.

بیشتر بخوان:  مایک مک کارتی از دالاس کابویز در تماس مداخله دیرهنگام

کوتر گفت: “شما یکی از بهترین بازیکنان را از تیم خود حذف می کنید ، بنابراین فقط مثل گذشته نخواهد بود. به هیچ وجه نمی تواند مثل گذشته باشد. اما ما از این اطمینان داریم. [Zaccheaus] با راس گیج و پسر دیگر کریستین بلیک است. من دیدم که این بازیکنان هفته گذشته در نیمه دوم بیشتر بازی کردند و تولید کردند.

“هیچ تیمی نمی خواهد یک بازیکن نخبه را از بازی خارج کند. این یک چالش است فقط به این دلیل که این افراد مانند خولیو نمایش هایی را ارائه می دهند که شما برنامه ریزی نمی کنید. آنها نمایش های شگفت انگیزی ارائه می دهند. این کاری است که این افراد دیگر دوست دارند انجام دهند ، اما آنها فقط هنوز ثابت نکرده اند.”

بیشتر بخوان:  Lonzo Ball پس از تنها سه ماه حضور در Roc Nation با ریچ پل از Klutch Sports قرارداد امضا کرد

جونز ، رهبر حق رای دادن همیشه در دریافت حیاط (12338) و پذیرایی (812) ، 15 جلب برای 213 یارد بدون هیچ گونه فرود در این فصل دارد.

جنایت هاوک در کل حیاط ها هشتم (396.0 ypg) ، پنجم در cross yard ها (294.3 ypg.) ، 14th در امتیاز دهی (26.5 ppg.) ، و 22th مقام سوم (39.3٪) قرار گرفت.

شاهین ها بدون پیروزی (0-4) سعی می کنند برای اولین بار از فصل 1997 ، از شروع 0-5 جلوگیری کنند.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

بیشتر بخوان:  امتیازات US Open 2020: پاتریک رید ، جاستین توماس در میان 9 نفری که می توانند در برابر آزمون Winged Foot مقاومت کنند

tinyurl.com/y4gjmowj
is.gd/1ps7lP
shrtco.de/jUpqe
clck.ru/RLT25
u.nu/un9-k
ulvis.net/fXD0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نیروی دریایی منتظر است تا با صدمین پیروزی Numatalulu بر تمپل غلبه کند

ی اکتبر 11 , 2020
نلسون اسمیت دو گل به ثمر رساند ، بیژن نیکولس از 50 متری یک گل میدان قاطع به ثمر رساند و ترل آدامز در دقیقه آخر تلاش برای انحراف از دو امتیاز را انکار کرد زیرا نیروی دریایی روز شنبه با نتیجه 31-29 معبد را شکست داد. برای بازی FOX […]