جوکوویچ می گوید که او یک درس بزرگ از پیش فرض US Open آموخته است


نواک جوکوویچ پس از محرومیت از مسابقات US Open به دلیل ضربه ناخواسته با گلوی گلوی یک قاضی خط ، “یک درس بزرگ” آموخت.

این حادثه هشت روز پیش یک پایان خیره کننده از پیروزی های 29 مسابقه جوکوویچ و تلاش برای کسب هجدهمین عنوان گرند اسلم بود.

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا کلیک کنید

جوکوویچ روز دوشنبه در مسابقات اوپن ایتالیا گفت: “من از نظر روحی و روانی به همان سختی که از نظر جسمی کار می کنم کار می کنم.” من سعی می کنم بهترین نسخه خودم در زمین و خارج از دادگاه باشم و می فهمم که طغیان ها و این نوعی از شخصیت و بازیکنی است که من همیشه بوده ام.

بیشتر بخوان:  خسته از انتظار: ستاره های ایالت اوهایو انصراف می دهند ، به سراغ پیش نویس بروید

“من می خواهم این را به عنوان یک درس بزرگ ، برای من عمیق تر بگیرم. من در مورد آن فکر کرده ام من درک کرده ام من با تیمم صحبت کرده ام. این فقط یکی از این موارد است که فقط جای تأسف دارد و اتفاق می افتد. شما باید ادامه دهید. “

این محرومیت در جریان مسابقه دور چهارم جوکوویچ برابر پابلو کارنهو بوستا رخ داد.

همانطور که برای تغییر به سمت حاشیه استادیوم آرتور آش می رفت ، در ست اول 6-5 کاررائو بوستا را عقب انداخت ، جوکوویچ – که رده بندی شماره 1 و محبوب ترین قهرمانی را داشت – با عصبانیت یک توپ را پشت سرش زد. توپ درست به سمت قاضی خط پرواز کرد که در پشت زمین به زانوانش افتاد و به گردن او رسید.

بیشتر بخوان:  طوفان سیاتل بیش از آنچه تصور می کنید سلاح دارد

جوکوویچ گفت: “این کاملا غیرمنتظره و بسیار ناخواسته بود.” “هنگامی که شما یک توپ را به آن ضربه می زنید ، این فرصت را دارید که به کسی که در زمین است ضربه بزنید. قوانین مشخص است. بنابراین من آن را پذیرفتم. من مجبور شدم پیش بروم و این همان کاری بود که کردم.

جوکوویچ افزود: “البته من این موضوع را فراموش نکردم.” “من فکر نمی کنم که هرگز آن را فراموش کنم ، زیرا این یکی از مواردی است که تا آخر عمر در حافظه شما باقی می ماند. اما من فکر نمی کنم که با بازگشت به تور و داشتن عملکرد خوب و ضربه زدن به توپ تنیس ، هیچ مشکلی اساسی داشته باشم. “

بیشتر بخوان:  Altuve 2 اشتباهات پرتاب زودهنگام منجر به عذاب Astros در ALCS 2 می شود

جوکوویچ گفت که او پس از این حادثه با خانم خط تماس گرفت و به او گفت که او به شدت آسیب ندیده است.

جوکوویچ گفت: “من واقعاً متاسف شدم که باعث شوک و نمایش او شدم ، زیرا او به هیچ وجه لیاقت چنین کاری را نداشت.” “او واضح است که داوطلب است و کار خود را انجام می دهد. او عاشق تنیس است ، و همانطور که فهمیدم ، چند سال آنجا بوده است. “

جوکوویچ از هفت تورنمنت گرند اسلم گذشته در پنج مسابقه برنده شده بود تا مجموع خود را به 17 برساند و در این رقابت با راجر فدرر که رکورد 20 سال دارد و رافائل نادال که 19 مسابقه دارد نزدیک شد.

بیشتر بخوان:  غلتیدن برنت سوتر از تپه دقیقاً همان چیزی است که بیس بال به آن احتیاج داشت

فدرر (مصدومیت) و نادال (نگرانی در مورد سفر در میان شیوع ویروس کرونا) هر دو در مسابقات US Open بازی نکردند.

“متاسفم برای او. او آنجا فرصت داشت. ” “اما به نوعی نباید این کار را انجام دهید. … داشتن خودکنترلی درست در دادگاه مهم است. “

جوکوویچ در رم خداحافظی خوبی دارد. اولین مسابقه او در این هفته یا در برابر ورود به کارت وحشی ایتالیا سالواتوره کاروزو یا یک بازی مقدماتی قرار خواهد گرفت.

این مسابقات در Foro Italico از ماه مه به دلیل همه گیری همه گیر برگزار شد و بدون حضور طرفداران برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوان:  کنتاکی 6 پاس گل را مهار کرد تا می سی سی پی را با نتیجه 24-2 شکست دهد

نادال که با رکورد 9 عنوان قهرمانی در رم ، در سمت مقابل قرعه کشی جوکوویچ قرار دارد. اسپانیایی برای اولین بار از ماه فوریه به تنیس بازگشت.

نادال گفت: “من مثل همیشه هستم – شاید کمی بدتر هم باشد زیرا من در شش ماه گذشته رقابت نکردم.” “برای اینکه احساس کنید 100٪ هستید به کبریت احتیاج دارید.”

نادال مقابل کارینئو بوستا باز می شود.

نادال گفت: “او عالی بازی می کند.” “امتحان خوبی خواهم بود.”

مانند US Open ، بازیکنان در یک “حباب” محافظ نگه داشته می شوند و به طور مکرر از نظر ویروس کرونا مورد آزمایش قرار می گیرند. اما برخلاف اوضاع در نیویورک ، بازیکنان هنگام ورود و خروج از زمین نیازی به ماسک زدن ندارند.

بیشتر بخوان:  دامیان لیلارد و سی جی مک کولوم کلیپرز را پس از برتری 3-1 مقابل ناگتس ، تفت دادند

استفانوس تسسیسپاس در رده ششم گفت: “همه بازیکنان آزمایش شده اند ، بنابراین کاملاً منطقی است.” وی گفت: “و آنها مجبور نیستند كه به اطراف بگویند كه چه كاری انجام دهید و چه پروتكلی را باید در هر دقیقه كه در حباب هستید دنبال كنید.

“به علاوه ،” Tsitsipas اضافه کرد ، “محل اقامت یک سطح دیگر است.”

بازیکنان مردان در پنج ستاره Rome Cavalieri اقامت دارند که از بالای تپه ای به مرکز شهر مشرف است.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2fly8wp
is.gd/tILkKX
shrtco.de/ekA33
clck.ru/QrRES
u.nu/obxop
ulvis.net/Kp6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دومنیک تیم پس از پیروزی در مسابقات آزاد آمریکا به مسابقات آزاد فرانسه راه می یابد

س سپتامبر 15 , 2020
رافائل نادال و نواک جوکوویچ که به اروپا برگشتند ، قبل از رفتن به رختخواب بعد از نیمه شب ، فقط چهار ست اول فینال مردان Open United States را تماشا کردند. این کار تقریباً مانند این بود که از بیابان به گراند کانیون رانندگی کنید و هرگز مجبور به […]