جیسون مک کورتی از میهن پرستان تعجب می کند که آیا NFL و NFLPA به ایمنی بازیکن اهمیت می دهند؟


فاکسبوروگ ، ماساچوست – جیسون مک کورتی ، مدافع چپ تیم نیو انگلند پاتریوتس ، روز شنبه س whetherال کرد که آیا پروتکل های COF-19 NFL امنیت بازیکن را در اولویت قرار می دهد یا خیر.

مک کورتی سفر میهن پرستان به کانزاس سیتی در روز دوشنبه را به عنوان یک مثال ذکر کرد ، زیرا این سفر سه روز پس از آزمایش مثبت نی نیوتن ، هافبک انجام شد. مک کورتی 33 ساله گفت هفته گذشته در حال مذاکره با انجمن بازیکنان NFL بوده است ، “تلاش می کند بفهمد چه کسی بیشترین علاقه ما را دارد.”

مک کورتی گفت: “من فکر می کنم بیرون از اینجا ، افرادی که مجبور نیستند وارد ساختمان خود شوند – خواه دفتر لیگ باشد ، یا NFL – آنها اهمیتی نمی دهند.” “از نظر آنها ، این مسئله به نفع خود ما یا سلامتی و ایمنی ما نیست ، بلکه این است که:” چه چیزی می توانیم پروتکل ها را خوب جلوه دهیم ، ظاهر خوبی داشته باشیم ، و چگونه می توانیم آنجا بیرون بیاییم و بازی کنیم؟ “من فکر می کنم آنچه شخصاً در این شرایط آموختم این است که ما به عنوان افراد این ساختمان مراقب یکدیگر هستیم.”

بیشتر بخوان:  پلی آف آف NBA 2020: سلتیکس در برابر گرما ، انتخاب ، پیش بینی بازی 1 از مدل در 61-33 رول

مربی تیم بیل بلیشک روز شنبه گفت که تصمیم او برای بستن امکانات تیم در روزهای چهارشنبه ، پنجشنبه و جمعه هفته گذشته پس از مثبت شدن تست استفن گیلمور بازیکن کرنر در روز سه شنبه ، اعلام شد. گیلمور ، که از نزدیک با نیوتن در تماس بود ، سومین بازیکن پاتریوت بود که به همراه نیوتن در لیست ذخیره COVID-19 قرار گرفت و تیم را در زمینه مداخله دفاعی بیل موری آموزش داد.

میهن پرستان روز شنبه امکانات خود را بازگشایی کردند و اولین جلسه تمرینی هفته خود را در آستانه بازی خانگی دوشنبه مقابل Denver Broncos (ESPN ، 5 PM ET) برگزار کردند. در ابتدا مسابقات پاتریوت و برونکو قرار بود روز یکشنبه برگزار شود.

بیشتر بخوان:  مایکل توماس در میان پنج موردی که مقدسین برای راه اندازی مجدد پست نیاز دارند بازگشت - وبلاگ New Orleans Saints

در همین حال ، مک کورتی متحیر به نظر می رسید که NFL در مسابقه هفته گذشته مقابل رidentsسای جمهور در 5 اکتبر پیش رفت ، این نشان می دهد کسانی که تست COVID-19 مثبت دارند اغلب فقط چند روز پس از مواجهه اولیه این کار را انجام می دهند. .

وی گفت این موضوع پس از آزمایش مثبت نیوتن در 2 اکتبر ، موضوع بحث بزرگی در بین بازیکنان بوده است.

“اگر فرصتی برای صحبت با NFL یا NFL داشتید ، من بسیار ممنون خواهم بود که این نکته را مطرح کنم و به آنها اطلاع دهم. این چیزی است که ما درباره آن صحبت می کنیم و با آن سر و کار داریم. ما رو به جلو حرکت می کنیم و این به وضوح در پس ذهن ما است.”

بیشتر بخوان:  Live Saints vs Chargers ، کانال تلویزیونی: نحوه تماشای تلویزیون NFL در تلویزیون و پخش وب

“به همین دلیل است که ما فقط سعی می کنیم همه کارهایی را که می توانیم انجام دهیم – ما بسیار دور هستیم. حتی امروز در حالی که اطراف هستیم ، بسیار دور هستیم ، همه ماسک داریم ، همه ما سپرهای اوکلی داریم و زیر کلاه ایمنی ماسک داریم. امروز واقعاً در ساختمان نبودیم. ما کارهای لازم را برای ایمن ماندن تا حد ممکن انجام می دهیم.

“اما بدون شک ، این یک ایده است – به همان روشی که آنجا می نشینید و درباره آن فکر می کنید مانند:” هی ، آنها روز دوشنبه در هواپیما هستند. [to go to Kansas City]خوب آن روزها واقعا با دوره جوجه کشی تناسب ندارند. این همان سوالی بود که ما قبل از رفتن به آنجا از اتحادیه خود می پرسیدیم. “

بیشتر بخوان:  پیش بینی بیس بال فانتزی برای هفته 8 - 14-20 سپتامبر

میهن پرستان دو هواپیما به کانزاس سیتی بردند – یکی پر از کسانی که از نزدیک با نیوتن ارتباط داشتند و دیگری با بقیه تیم. آنها صبح مسابقه سفر کردند و بلافاصله پس از آن بازگشتند.

مک کورتی با برادرش دوین و کاپیتان تیم های ویژه متیو اسلیتر گفت: “ما سعی داریم همه چیز را به اوج خود برسانیم ، همه را مسئول بدانیم و مطمئن شویم که منافع ما در قلب آنهاست.”

در همین حال ، او تصمیم گرفت در هتلی به دور از خانواده زندگی کند.

بیشتر بخوان:  The Six Pack: ایالت فلوریدا در برابر میامی ، اوبرن در مقابل کنتاکی از برترین های فوتبال در هفته 4 هستند

“این به نوعی طرحی برای من و همسرم بود [Melissa] ما قبل از فرا رسیدن فصل در مورد آن صحبت کردیم ، اما در همه گیر هستیم ، بنابراین نمی توانید فرض کنید ، “هی ، ما هرگز آزمایش مثبتی نخواهیم داشت.” [So] من خودم را جدا می کنم ، و اطمینان حاصل می کنم که تا زمانی که همه چیز روشن شود و ویروس روند خود را شروع کند ، دور می مانم و همه ما قبل از رفتن به خانه آماده هستیم. “


منبع: حافظ استدیو

بیشتر بخوان:  Astros vs. Rays: جریان مستقیم ALCS Game 1 ، کانال تلویزیونی ، پیش بینی ، شانس ، تماشای مسابقات آنلاین MLB

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4htozpj
is.gd/20gwNt
shrtco.de/dAfwz
clck.ru/RKwKy
u.nu/rjyxo
ulvis.net/MSxO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

منصفانه نیست ، تعداد کمی از طرفداران: تگزاس ، U با وجود احساس متفاوت بازی می کنند

ش اکتبر 10 , 2020
رابرت استارک و دامادش ، تایلر وانیک ، لباس های معمول راه راه و نارنجی و سفید خود را برای این نسخه عجیب و غریب بیشتر از رقابت رودخانه سرخ بین تگزاس و اوکلاهما پوشیدند. آنها درخواست معمول خود را برای عکس گرفتن با طرفداران OU که عاشق ساخت برچسب […]