جیمز کانر در پیروزی برابر غول پیکر مچ پا را پیچ می زند ، اما استیلرز برای بازگشت به موقع خوشبین است ، در هر گزارش


امروز ایالات متحده آمریکا

جیمز کانر در نیمه اول پیروزی 26-16 فولادی ها مقابل غول ها دوشنبه شب از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی شد. به گفته آدام شفر از ESPN. شفر افزود که فولادی ها برای بازگشت به موقع کانر که فصل گذشته 6 بازی را به دلیل مصدومیت از دست داد خوش بین هستند.

کانر در شش بار حمل 9 یارد به دست آورد و قبل از ترک بازی دو پاس به مدت هشت یارد گرفت. در غیاب کانر ، فولادی ها در سال دوم متمایل به عقب راندن بنی اسنل شدند ، که برای 113 متری با بالاترین سطح شغلی در 19 بار حمل عجله کرد. اسنل ، انتخاب دور چهارم 2019 از کنتاکی ، از جایلن ساموئلز پیشی گرفت و به عنوان شماره 2 پیتسبورگ پس از اردوی آموزشی ، در جدول عمق بازگشت.

بیشتر بخوان:  دادخواست می گوید این نوجوان با اذیت و آزار مربی خصوصی کنراد ماینورینگ به UCLA فریب داده شد

یک پرو بولر 2018 ، کانر – که قرار است در فصل بعد به عنوان بازیکن آزاد تبدیل شود – از زمان پیوستن به فولاد در سال 2017 با آسیب دیدگی روبرو شده است. پس از از دست دادن سه بازی پایانی فصل تازه کارش ، کانر 9 بازی را از دست داده است آسیب دیدگی در دو فصل گذشته کانر ثابت کرده است که از نظر سلامتی بازیکن خوبی است ، با عجله برای 1581 یارد و 16 تاچ داون در 363 حمل به طور متوسط ​​4.4 یارد در هر بار حمل. او همچنین پس از اینکه در ابتدا در فصل تازه کار خود در هر دو تلاش کرد ، به عنوان یک مسدود کننده و به عنوان گیرنده به طور قابل توجهی پیشرفت کرده است.

بیشتر بخوان:  منابع - NFL در مدت 10 روز برای سومین بار امکانات New England Patriot را تعطیل می کند

علیرغم غیبت کانر ، فولاد برای اولین بار از سال 2017 فصل اول خود را به دست آورد. همراه با بازی های جامع از اسنل و خط حمله بن روتلیسبرگر ، پیتسبورگ یک تلاش عالی از دفاع خود دریافت کرد ، واحدی که ستاره غول پیکر را از ساكون باركلی دور نگه داشت فقط شش یارد در 15 حمل دارد.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4p8s69o
is.gd/AQSP4f
shrtco.de/kcc3a
clck.ru/QrFFX
u.nu/lx3ny
ulvis.net/CGF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تاول انگشت آس داجرز ، واکر بوئلر ، او را در لیست آسیب دیدگان قرار داد

س سپتامبر 15 , 2020
برای دومین بار در این فصل واکر بوئلر به دلیل تاول انگشت اشاره راست خود در لیست مصدومان قرار دارد. بوئلر ، دو روز پس از آنكه كمتر از سه بار در شروع بازی مقابل آریزونا دیاموندبكس دوام آورد ، در لیست 10 روزه مصدومین قرار گرفت. در اقدامی متناظر […]