جیمی باتلر ، میامی هیت حباب جادویی داشت ، اما آیا آنها انتظارات را برای رفتن به جلو بسیار بالا بردند؟


در ورزش اطمینان چندانی وجود ندارد ، اما اگر چنین باشد ، می توانید در شرط بندی که تیمی که در نهایت به عنوان قهرمانی مسابقات دست یابد ، به نوعی کارت “هیچ کس به ما اعتقاد ندارد” بازی کند ، احساس امنیت می کنید. انحراف کامل نیست. در عصر رسانه های اجتماعی ، هر چقدر هم که عالی باشید ، همیشه می توانید شک ، مخالف و متنفر پیدا کنید.

به عنوان مثال ، قطعاً افرادی بودند که می گفتند لبران جیمز دیگر همان بازیکن نیست ، یا آنتونی دیویس DNA قهرمانی را ندارد و بنابراین ، لس آنجلس لیکرز واقعاً یک رقیب نبود. اما هیچ کس در ذهن او درست فکر نمی کند. هیچ کس با تفکر صحیح لیکرز را با هیچ نوع تفکر عینی “بله ، این تیم تهدید نیست” ندیده است. شاید آنها فکر می کردند تیمی معیوب ، تیم ضعیفی هستند اما تیم بی ربطی نیستند. ممکن نیست.

از طرف دیگر تیم میامی هیت؟

این داستان متفاوتی است.

نخواهم گفت هیچکس من فکر می کردم این تیم Hit می تواند به اندازه موفقیت های خود به موفقیت برسد ، اما اگر افراد درون سازمان را کنار بگذارید ، چندان موفقیت آمیز نخواهد بود. من آنها را خواب آلوده توصیف کردم که در کنفرانس شرقی در ماه سپتامبر کناره گیری کنند ، اما فکر کردم بسیاری از این پتانسیل ناشی از توانایی آنها در تجارت با کریس پل ، یا یک بازیکن ستاره دیگر به غیر از جیمی باتلر است.

بیشتر بخوان:  CB Shaun Wade بلاتکلیف است که آیا پس از انصراف از تصمیم سعی در بازگشت به ایالت اوهایو دارد

وقتی این اتفاق نیفتاد ، من (به وضوح اشتباه) میامی را از مدعیان حذف کردم. من تنها نبودم آنها شماره 5 بودند ، موقعیتی که هیچ تیمی در تاریخ NBA از آن به فینال نرفته است.

در واقع ، بیشتر داستان این تیم میامی را می توان و باید از زاویه دید کم ارزش بیان کرد. هیچ کس فکر نمی کند تازه کار Tyler Hero به این زودی ها به این خوبی برسد. هیچ کس فکر نمی کرد پام آدبایو در سال اول حضور خود به عنوان یک تازه کار تمام وقت به یک موقعیت NBA تبدیل شود. هیچ کس فکر نمی کرد گوران دراگیک در مرحله پلی آف به استیو نش تبدیل شود. هیچ کس فکر نمی کرد جی کراودر مانند کلی تامپسون در سه راند شلیک کند. هیچ کس فکر نمی کرد که یک دانکن رابینسون ارواح 270 سه امتیازی – به طور متوسط ​​47 درصد غیرقانونی – در یک فصل منظم که یک ماه قطع شد ، بدست آورد.

بیشتر بخوان:  منبع - کم نیوتن از نیو انگلند پاتریوتز پس از COVID-19 روز پنجشنبه به تیم می پیوندد

یادم می آید که در کنفرانس مطبوعاتی مقدماتی جیمی باتلر نشسته بودم و از پت رایلی می شنیدم که باتلر را به عنوان “10 نفر برتر” توصیف می کند و باید اعتراف کنم ، فکر کردم این اغراق آمیز است. نبود. یادم می آید که رایلی وقتی در مورد Heat به عنوان رقبای مشروع صحبت کرد ، گفت “زمان تمام شد یا دیگر تمام شد” و دوباره فکر کردم که این اغراق است. نبود.

و اکنون در اینجا من دوباره در مورد برتری میامی هیت در رقابت عنوان تردید دارم. من تصور می کنم که من درس ها را به خوبی نمی آموزم و شکی نیست که کاملاً به این موقعیت معتاد شده ام. این تیم به تازگی یک مسیر جادویی را طی کرده است و من اینجا هستم تا قبل از اینکه از حباب بیرون بیایند سایه می اندازم. اما من به چیزی که یک پیشاهنگی در اوایل مسابقات مقدماتی به من گفت برگردم: “من قصد ندارم ارزش زیادی را در هر چیزی که در حباب دیده ایم قرار دهم. شرایط بسیار منحصر به فرد است.”

بیشتر بخوان:  حرکت از جون جونز

گوش کنید ، اگر آنچه در حباب دیده ایم کاملاً دقیق است ، جمال موری نامزد MVP است ، باکس و کلیپرز فریبکار هستند و هیت بهترین تیم کنفرانس شرقی است. اما بیایید واقعاً به این فکر کنیم. بله ، The Heat بر باکس پیروز شد ، اما این مجموعه به همان اندازه که در مورد نقاط قوت میامی بود ، در مورد ایرادات Milwaukee بود و باکس ها در این فصل با آژانس رایگان Giannis Antetokounmpo که بیش از حق رای دادن برآمده است ، هیجان زده خواهند شد که این نواقص را برطرف کنند. کریس پاول از میلواکی به نظر یک گزینه واقعی است و اگر این اتفاق بیفتد باکس بهترین تیم شرق است.

فراتر از باکس ، من فکر می کنم سلتیکس حداقل برابر میامی است و اگر در خارج از حباب به هم بروند ، فکر نمی کنم کسی با اطمینان بگوید چه کسی برنده می شود. نتس همسری به نام کوین دورانت و کایری ایروینگ دارد. برای دیدن میامی لازم نیست تخیل خود را بیش از حد گسترش دهید ، زیرا در حال حاضر تاسیس شده است ، چهارمین تیم برتر شرق در فصل آینده حضور دارد و این حتی 76ers را نشان نمی دهد ، که می توانند استعداد بالاتری نسبت به گرما داشته باشند.

بیشتر بخوان:  نیک صبان فکر نمی کند اگر او در بازی با جورجیا در حاشیه نبود ، عملکرد آلاباما تحت تأثیر قرار می گرفت

همه اینها بدان معنی است که ، برای من ، میامی فصل آینده را تقریباً در همان مکان آغاز خواهد کرد: به عنوان یک تیم واقعا دشوار که هیچ کس نمی خواهد بازی کند ، هر شب می تواند هر تیمی را در لیگ شکست دهد ، اما این همچنین می تواند در دور دوم شکست بخورد. و یک نفر تعجب نخواهد کرد.

و این ، به احتمال زیاد ، تنها مشکلی است که در این اجرا ایجاد شده است. آیا گرما انتظارات را به میزان قابل توجهی افزایش داد؟ من قبلاً آن را گفته ام و باز هم می گویم: انتظارات بزرگ ریشه ناامیدی است و اگر نمی توانند مرحله پلی آف را در فصل آینده تکرار کنند ، ناامیدی زیادی در مایامی ایجاد خواهد شد ، حتی اگر بدون شک امسال به همان خوبی که پیش بینی می شود خوب نبوده اند.

فکر کنید 2018 Portland Trail Blazers. آنها به فینال کنوانسیون رفتند ، اما اگر شما واقعاً به شرایط آن دور نگاه کنید ، این نشانه دقیقی از اقدامات پیش رو پورتلند نبود. بلیزرها در شب آخر فصل عادی برای دستیابی به رده شماره 3 ، یک شکست خوب داشتند و به آنها اجازه می داد تا در مرحله دوم از جنگجویان جلوگیری کنند. اگر آنها گلدن استیت را یک تور زودتر می دیدند ، و بنابراین یک دور زودتر به خانه می آمدند ، هیچ کس زیاد در مورد آنها صحبت نمی کرد. در عوض ، آنها ناگتس را ترسیم کردند ، در هفت عملکرد بهتر از آنها داشتند و به طور ناگهانی در فصل 2019-2020 به یک “رقیب” تبدیل شدند.

بیشتر بخوان:  اشتباهات دیرهنگام Dodgers باعث می شود Padres بازی را شروع کند و برتری NL West را کاهش دهد

راه های زیادی وجود داشت که می توانست بلیزرها را قبل از فینال کنفرانس حذف کند ، اما همه چیز راه آنها را شکست و خوشبختانه آنها فرصت را غنیمت شمردند. اما آیا این واقعاً آنها را به یکی از چهار تیم برتر لیگ تبدیل کرده است؟ آنها در این فصل که حباب شروع شد و در دور اول سیگار می کشیدند ، آنها حتی در تیم .500 نبودند.

Heat برای بعد از فصل بهتر از بلیزرها مجهز است ، به ویژه به دلیل آدبایو و قابلیت انعطاف پذیری کلی آنها. اما اخلاق داستان یکسان است: آیا اطمینان داریم تیم هیت یکی از دو تیم برتر NBA است؟ آیا مطمئن هستیم که آنها یکی از سه تیم برتر شرق هستند؟

بیشتر بخوان:  نمرات هفته 1 NFL: Seahawks برای اجازه دادن به آشپزی راسل ویلسون "A" دریافت می کند ، کابوی ها علی رغم ضرر "B-" کسب می کنند

خواهیم دید که آنها با لیست خود چه خواهند کرد. من فکر می کنم که آنها در معاملات یک ساله Dragic و Crowder را دوباره امضا می کنند ، به طوری که آنها کتاب خود را به هیچ وجهی که ممکن است توانایی آنها را برای شکار جیانیس یا یک نماینده رایگان و معروف دیگر در خارج از فصل 2021 به خطر بیندازد ، گره نزنند. آنها از استثنای سطح متوسط ​​خود در یک بازیکن مشارکت کننده استفاده خواهند کرد. آنها ممکن است نوعی معاملات کوچک را انجام دهند. اگر آنها ستاره دیگری را برای بازی در کنار باتلر به زمین بیاندازند ، این همه بحث است. این اتفاق می تواند دو سال دیگر رخ دهد.

اما فعلاً انتظار دارم Heat سال آینده شباهت زیادی به Heat امسال داشته باشد و در پایان روز مطمئن نیستم که آیا این حباب ها تصویری دقیق از چگونگی واقعی این تیم به ما ارائه می دهند.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxpt2npw
is.gd/QAUDZR
shrtco.de/46ZJc
clck.ru/RLidM
u.nu/c9d1a
ulvis.net/EtjZ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جشن لیکرز به نظر می رسد ... از فاصله اجتماعی

د اکتبر 12 , 2020
دن ویکی ، خبرنگار NBA برای تایمز در اورلاندو ، فلوریدا ، دور از ذهن است که لس آنجلس لیکرز جشن قهرمانی NBA 2020 را در پردیس جهانی دیزنی برگزار کند. لیکرز با برنده شدن در بازی 6 عصر یکشنبه هفدهمین عنوان فرانشیز را ربود. از سراسر دریاچه بسیار جالب […]