جیمی باتلر و دفاع منطقه ای هیت در نیمه دوم 41 امتیازی بدبخت سلتیکس را اشتباه گرفتند


میامی هیت دقیقاً دفاع منطقه ای خود را پنهان نکرده است. آنها بیش از هر تیمی در NBA ، 11.6 درصد از زمان ، در هر Synergy Sports از آن استفاده می کردند. هیچ تیم دیگری حتی به هفت درصد هم نرسید ، اما بوستون سلتیکس کاملاً و کاملاً آمادگی برای برگ برنده میامی به نظر می رسید زیرا هیت ها به سختی از آن در فصل بعد استفاده می کردند.

به گفته سینرژی ، در دو مرحله اول پلی آف ، Heat یک بار از دفاع منطقه استفاده نکرد. این مطمئناً تیمی از بوستون را که از یک جنگ هفت بازیه مقابل تورنتو رپتورز پر از برنامه جعبه و یک و مثلث و دو که نزدیک بود آنها را از مرحله پلی آف کنار بگذارد ، راحت کرد. هیت ممکن است یک تیم منطقه سنگین باشد ، اما آنها خیلی عجیب و غریب نیستند. آنها تا حد زیادی به منطقه سنتی تر 2-3 چسبیده اند ، اما با وجود صرفه جویی در بیشتر بازی های پلی آف ، آنها آن را برای 16 بازی 1 باز کردند و در بازی 2 این رقم را دو برابر کردند.

بیشتر بخوان:  Alemany تمرین فوتبال را پس از نقض سیاست به حالت تعلیق درآورد

از آن 32 تصرف منطقه ، 29 مورد در نیمه دوم به دست آمد. تنظیم فوق العاده کار کرد. بوستون در نیمه اول 60 امتیاز به دست آورد … و در نیمه دوم 41 امتیاز. دارایی های بسیار زیاد مانند این موارد پیش می رفت: عبور بی هدف از محیط اطراف در تلاش ناامیدانه برای ایجاد عکس هایی که در آنجا نبودند. غالباً سلتیکس با توپ در میخ می دید و نمی دانست با مدافعانی که در اطرافشان هستند چه می کند.

مستاجر اصلی یک منطقه 2-3 برای محافظت از رنگ است. گرما در آن جبهه موفق شد. بوستون در نیمه اول 32 امتیاز را در این بازی به دست آورد ، اما در نیمه دوم فقط 14 امتیاز را کسب کرد. ببینید چه اتفاقی می افتد وقتی Enes Kanter به سمت سبد می چرخد. بالای منطقه به رنگ فرو ریخته است. هر پنج مدافع حرارت زیر خط 3 امتیازی هستند. جای کراودر ، یکی از دو مدافع بالای خط ، نوار را بدست می آورد. اگر این کار را نکرده بود ، بام آدبایو در لبه منتظر بود و دانکن رابینسون برای کمک به آنجا بود.

بیشتر بخوان:  گرگ مارشال ، مربی ایالت ویچیتا ، که به دلیل توهین به بازیکنان تحت تحقیق است ، این ادعا را رد می کند.

قرار است معامله نظری عکسهای باز پشت قوس باشد. تحقق پیدا نکرد. در نیمه اول سلتیکس 14 امتیاز 3 و در نیمه دوم 14 امتیاز به دست آورد که پس از زدن 6 گل در دو کوارتر اول ، فقط 4 امتیاز به دست آورد. آیا این به نظر شما باز است؟

این نشان دهنده سرعت دفاعی چشمگیر میامی است و هیچ مدافع گرما وظایف خود را جدی تر از جیمی باتلر ، که در کوارتر چهارم ویرانی مطلق محیط را ایجاد کرد ، جدی نگرفت.

در این نمایش ، باتلر:

بیشتر بخوان:  لیام ویلیامز ، اندرو رابینسون را خرد می کند ، یک ضربه متوسط ​​در برابر دمتریوس آندراد قرار می دهد

دوازده مالکیت از این قبیل در امتداد وجود داشت ، اما هیچ یک بیش از سه دزدی که بازی را مهر و موم کرده بودند ، برجسته نبود. اولین مورد از طریق دفاع کمک هوشمند صورت گرفت. دانیل تیس ، جائ كراودر را از واكر نمایش داد و در حالی كه آدبایو هنوز در اعماق نقطه خود در منطقه قرار داشت ، باتلر وارد عمل شد تا درایو خود را برچسب گذاری كند ، اما وقتی واكر به نظر می رسید از كنار بگذرد ، باتلر از ذهن برخوردار بود تا دستی بالا ببرد ، پاس دهید ، آن را به حاشیه تعقیب کنید و آن را برای شکستن سریع ذخیره کنید. دو امتیاز برای میامی.

بیشتر بخوان:  پیروزی دومنیک تیام از کسری 2 ست مقابل الکساندر زورف برای برنده شدن در مسابقات آزاد ایالات متحده در تای بریکر ست 5

دو مورد بعدی هر دو نمایشنامه ورودی دارند. به طور معمول ، عبور پایه با قوس بالا به محیط از نظر جرم محافظه کارانه است. وقتی عملکرد ارجح به سبد خراب شود ، این یک امتیاز محسوب می شود. اما باتلر حاضر به واگذاری امتیاز نشد. او پاس را قطع کرد و مطمئناً دو امتیاز دیگر برای هیت به دست آورد.

آخرین سرقت آلبالو بود. پنج نفره که کمتر از هشت ثانیه مانده بود ، باتلر این کار را نکرد نیاز داشتن برای شکستن این تلاش لوب. اما او تا آخرین زنگ بازی بازی کرد و پیروزی را مهر و موم کرد.

بیشتر بخوان:  Heisman Watch - Trevor Lawrence همان جایی را که متوقف شده انتخاب می کند ، Spencer Rattler به مسابقه می پیوندد

باتلر از بالای منطقه آنقدر زمین را پوشانده است که نقاط ضعف معمول آن نیازی به اعمال ندارد. این به اریک اسپولسترا اجازه داد تا در نیمه دوم بازی 2 بدون مصونیت از مجازات رنگ را بسته بندی کند و بوستون را کاملا از بازی خارج کرد. با تعهد لجام گسیخته بهترین بازیکن خود ، هیت ها با یک تنظیم فقط خطای سلتیکس را خلع سلاح کردند.

بوستون در بازی 3 شمارنده هایی به منطقه خواهد داشت ، اما اگر Heat بتواند با موفقیت جلوی تیراندازها را بگیرد بدون اینکه حفاظت از لبه آنها را به خطر بیندازد ، موارد مشخصی وجود ندارد. شناورها در دسترس خواهند بود و حرکت قاطعانه توپ نیز می تواند کمک کند. اما اگر ورزشکاری و خلاقیت میامی همچنان در دفاع به صورت پویا ظاهر شود ، این یک مجموعه کوتاه خواهد بود. سلتیکس با یک منطقه 2-3 گیج نشده بود. هر بازیکن و مربی دیگری در NBA قبلاً یکی از آنها را دیده است. اساساً کاملاً با اجرای 2-3 منطقه گیج شده بودند و برخلاف فهرستهای دارای نقص سنتی که از آنها استفاده می کنند ، Heat توسط یک سوپراستار دفاعی در Butler هدایت می شود که اساساً ضد طرح است. تا زمانی که سلتیکس راهی نداشته باشد تا باتلر را متعهدتر و در طی چند روز آینده از ورزش کمتری برخوردار شود ، خطای آنها ادامه خواهد داشت.

بیشتر بخوان:  مسابقه رامز در مقابل کابوی ها: آیا حمله سه سر اجرا می شود؟
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4eeby2q
is.gd/1HJu4Z
shrtco.de/pYiTE
clck.ru/QuKry
u.nu/nsfq4
ulvis.net/WVv

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

خولیو اوریاس پس از اولین بازی بد در پیروزی داجرز برتری دارد

ج سپتامبر 18 , 2020
این تسلط خولیو اوریاس از ابتدای دوم به بعد است که مبارزات او را در اولین جنگ سردرگم می کند. این روند فصلی پنجشنبه شب مثال زدنی بود ، زیرا شروع کننده Dodgers در اولین مسابقه مقابل Rockies Colorado قبل از اینکه 5 بازیکن بعدی را خاموش کند ، دو […]