جیکوبز برای 3 TD اجرا می شود زیرا Raiders Panthers 34-30 را نگه می دارد


مقایسه با بزرگان همیشه یک تجارت خطرناک است. مربی Raiders ، Jon Gruden ظاهراً اهمیتی نمی دهد.

جاش جیکوبز با دویدن برای 93 یارد و سه لمس کردن، درک کار برای 239 یارد و یک امتیاز پرتاب کرد و لیدرهای لاس وگاس آویزان شدند تا روز یکشنبه با نتیجه 34-30 کارولینا پانترز را شکست دهند تا اولین مربیگری مت Rhule را خراب کنند.

این اولین بازی Raiders از زمان انتقال از اوکلند به لاس وگاس بود.

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا کلیک کنید

گرودن گفت: “این کمی شبیه والتر پایتون بود که بازی می کرد.” “داغ داغ بود. او زود کتک خورد. او اصرار داشت که برگردد و او اصرار داشت توپ را به عنوان دونده و گیرنده بدست آورد. او خاص است. او سزاوار توجه ملی است – و امیدوارم که به او توجه کنید. “

6 قدم زدن حیاطهای Jacobs در انتهای سمت راست با 4:14 چپ ، Raiders را پس از تسلیم 12 امتیاز امتیاز چهارم چهارم ، برای همیشه پیش انداخت.

بیشتر بخوان:  هاتون با کسب عنوان قهرمانی BMW PGA هدف شغلی خود را کامل می کند

Jacobs از برچسب گذاری خاص او خندید و بیشتر به دنبال حیاط هایی بود که در زمین باقی مانده بود.

جاکوبز ، که در 13 بازی در سال 2019 1150 یارد و هفت TD اجرا کرد ، گفت: “هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که بتوانم تبدیل کنم.” “من می دانم که چند نمایشنامه وجود دارد که به عقب نگاه می کنم و ، مرد ، من سوراخ را از دست دادم ، من برش پشت در را از دست داد. چیزهایی مثل آن.”

مهاجمان در شش بازی از هشت دارایی اول خود در برابر دفاع جوان کارولینا که سه تازه کار را آغاز کرد ، گل زدند. اما آنها به مهر دفاع نیاز داشتند تا پیروزی را مهر و موم کنند.

بیشتر بخوان:  Big Ten از بازگشت فصل فوتبال کالج 2020 ، پس از به تعویق انداختن به دلیل ویروس کرونا ، خبر داد

جو بردی ، هماهنگ کننده تهاجم جدید Panthers که در فاصله 34-30 قرار داشت ، به الکس آرمه – به جای All-Pro Christian McCaffrey – در چهارم و اینچ خط میانی ، دست خط را به آلکس آرمه داد و او را در خط متوقف کرد و 1:11 مانده بود. مک کافری 134 یارد از ترس و وحشت را جمع کرد و دو تاچ داون به ثمر رساند.

Rhule مسئولیت تماس با این بازی را به عهده گرفت.

مک کافری با اشاره به اینکه آرماه اولین نمایش مشابه نمایش مشابه را قبلاً برداشته بود ، گفت: “این نمایشی است که همه با آن سر و کار داشتیم.”

Raiders بعد از اینکه در اولین رانندگی خود سه بر و خارج شدند ، در پنج مالکیت مستقیم گل زدند تا 27-15 پیش بیفتند.

کارولینا در بازگشت ، در اواخر کوارتر سوم به شدت به ستاره خود مک کافری تبدیل شد. او 11 بار لمس کرد و 64 یارد را در یک رانندگی برداشت که با اجرای 3 حیاط TD اوج گرفت. بعداً ، تدی بریج واتر ، رابی اندرسون را برای اعتصاب 75 یاردی با پوشش منفجر پیدا کرد. بریج واتر برای تبدیل 2 امتیاز به اندرسون بازگشت تا 30-27 پیش بیفتد. وانت نماینده رایگان جت ها با شش جلب 115 یاردی به پایان رسید.

بیشتر بخوان:  Manute Bol و Muggsy Bogues اشتراکات بیشتری نسبت به آنچه که تصور می شود وجود داشتند

متوسطه بی تجربه کارولینا گاهی اوقات دست و پنجه نرم می کرد ، تونی پراید گوشه تازه کار یک وظیفه را که منجر به 45 یارد سود برای تازه وارد هنری راگس III. بعداً اجازه داد یک گذرگاه 23 متری تاچ به Nelson Agholor.

این کمک نکرد که دونت جکسون (مچ پا) شماره یک کرنر شماره 1 کارولینا در اوایل کوارتر اول پایین بیاید.

البته ، ریدرها دو تازه کار خود را با گیرنده گسترده شروع کردند: راگس و برایان ادواردز برای شش شکار و 64 یارد با هم ترکیب شدند.

بیشتر بخوان:  ویلسون 4 برد TD در پیروزی شماره 14 BYU 43-26 مقابل هوستون انجام داد

کار گفت: “ذهنیت من این نیست که ما دو گیرنده تازه کار داشته باشیم.” “ذهنیت من این است که ما برای رسیدن به آنچه می خواهیم انجام دهیم مجهز هستیم. من به بچه هایم افتخار می کنم که برگشتند و در آن بازی پیروز شدند. “

تنها تماشاچیانی که به دلیل شیوع ویروس کرونا به ورزشگاه راه یافتند ، حدود 40 کارمند و شرکای Panthers بودند که از برخی صندلی های منطقه انتهایی بازی را انجام می دادند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

اولین بار BRIDGEWATER

Birdgewater جایگزین کم نیوتن به عنوان QB شروع حق رای دادن شد و 22 از 34 را با 270 یارد و یک نمایش کامل در اولین کارولینای خود به پایان رساند. وی گفت که هنگام پخش سرود ملی سیاه “هر صدا را بلند کن و بخوان” در برنامه های گرم قبل از بازی اشک او را گرفتند و فکر کرد که به دنبال یک مصدومیت وحشتناک در زانو در سال 2016 به یک QB تمام وقت شروع می شود.

بیشتر بخوان:  September Madness: MLB در یک روز 8 مسابقه پلی آف انجام می دهد

بریج واتر گفت: “من به روند و سفر فکر می کردم.” “آنقدر اشک ریختم که مجبور شدم زود از زمین فرار کنم.”

عدالت نژادی

هشت پلنگ برای سرود ملی از جمله Bridgewater زانو زدند ، در حالی که 9 نفر دیگر اولین اعتراض خود را در اعتراض به بی عدالتی نژادی قبل از بازی در استادیوم بانک آمریکا انجام دادند. مهاجمان در کنار هم برای سرود ملی ایستادند و تظاهرات نکردند.

از دیگر بازیکنان کارولینای که برای سرود زانو زدند کاوان شورت ، اندرسون ، استفان ودرلی ، یتور گروس-ماتوس ، پراید جونیور ، براویون روی و برایان برنز بودند. Shaq Thompson خط حمله از جمله کسانی بود که اولین شخص خود را مطرح کرد.

بیشتر بخوان:  قدردانی از گلهای خود ، تراژیکدی دیوانه ورزش

هر دو تیم زودتر برای بازی “بلند کردن هر صدا و آواز خواندن” ایستادند.

صدمات

مهاجمان: هر دو تکل راست را به خاطر آسیب دیدگی از دست داد: ترنت براون (گوساله) در سه ماهه اول و سام یانگ (کشاله ران) در سه ماهه سوم. همین امر Raiders را مجبور کرد تا نگهبان Denzelle Good را به سمت راست کنترل کند. گرودن آن را “تلاش قهرمانی” توسط بسیاری از بچه ها ، از جمله خوب ، خواند.

پلنگ: رسول داگلاس جایگزین جکسون شد که هفته گذشته کارولینا از وی چشم پوشی کرد. Cornerback همچنان نگران کننده کارولینا است.

تا بعدی:

Raiders: دوشنبه شب ، 21 سپتامبر میزبان مقدسین است.

پلنگ: روز یکشنبه از Buccaneers دیدن کنید.
منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اینتل نام تجاری اعلام نشده Iris Xe Max GPU را در یک ویدیوی تبلیغاتی مخفی می کند

د سپتامبر 14 , 2020
به نظر می رسد که اینتل Iris Xe Max ، نسخه اعلام نشده برند Xe GPU خود را در داخل “حلزون صدای بلند” برای آرم جدید خود مخفی کرده است. به سرعت سی و شش ثانیه به فیلم “Wonderful New Look” اینتل جلو بروید ، خواهید دید که اینتل مجموعه […]