حباب برای تمام فصل NHL 2020-21 باز نخواهد گشت


64 روز حضور در حباب های انتخابی NHL برای بارکلی گودرو شش ماه به نظر می رسد.

مهاجم رعد و برق تامپا بای گفت: “سخت است.” “این یک فرآیند سنگ زنی بود.”

جام استنلی: چیزهایی که باید درباره بزرگترین جایزه NHL بدانید

این یک کار سخت است که او و بازیکنان دیگر فصل آینده تکرار نخواهند کرد. لیگ و بازیکنان طی دو هفته آینده با یکدیگر دیدار می کنند تا درباره بسیاری از احتمالات فصل 2020-2021 بحث کنند ، اما تمایلی برای سازماندهی کامل آن در حبابهای جداگانه وجود ندارد.

دون فهر ، مدیر عامل NHLPA روز یکشنبه به آسوشیتدپرس گفت: “مطمئناً برای یک فصل ، البته نه.” “هیچ کس قرار نیست چهار ماه یا شش ماه این کار را انجام دهد. آیا می توانیم محیطی محافظت شده ایجاد کنیم که بر روی افراد آزمایش شود و وقتی وارد می شوند تمیز باشد و با دوچرخه سواری افراد در داخل و خارج آنها برای مدت زمان بسیار کمتری دوام بیاورند ، یکی از مواردی که من فکر می کنم ما آن را بررسی خواهیم کرد. “

بیشتر بخوان:  NFL Week 2: جمع بندی ، برترین عملکردها و نکات برجسته از بازی های یکشنبه

چندی نگذشته که جام استنلی اعطا شد ، که ممکن است به زودی دوشنبه شب در صورت شکست صاعقه در ششمین مسابقه فینال توسط دالاس استارز ، دو طرف در مورد زمان شروع فصل بعدی ، چند مسابقه ممکن ، چه آزمایشات و پروتکل هایی صحبت می کنند ممکن است لازم باشد و اینکه آیا طرفداران می توانند در مقطعی اجازه ورود به ساختمانهایی با ظرفیت خاص را داشته باشند.

یک هفته پس از آنکه کمیساریا گری بتمن اعلام کرد احتمال شروع در اواسط دسامبر یا ژانویه وجود دارد ، فهر موافقت کرد که تاریخ هدف برای شب افتتاحیه اول دسامبر “زودترین تاریخ قابل تصور” باشد که فصل می تواند آغاز شود و دلیل خوبی وجود دارد که احتمال دهد این دیرتر خواهد بود.

بیشتر بخوان:  خارج از کانون توجه ، کالج ها سعی می کنند یک فصل ورزشی را با هم خراش دهند

NHLPA در مرحله نهایی کردن کمیته ای برای شروع پاسخگویی به انبوه سوالات چهره هاکی در تلاش برای شروع یک فصل دیگر است. در حالی که این کار و مذاکرات به سرعت آغاز می شود ، لیگ و بازیکنان در یک صفحه هستند ، و این دقیقاً مانند برنامه بازگشت به بازی است ، آنها می خواهند برای انجام درست این کار وقت بگذارند.

فهر گفت: “کسی عجله نخواهد کرد.”

این به NHL کمک می کند تا زمان و فرصتی برای مشاهده مسابقات NFL ، لیگ برتر بیس بال ، و دو و میدانی کالج داشته باشد تا ببیند چه چیزی در این ورزش ها م workingثر است.

اما NHL بیشترین وابستگی را به شرکت کنندگان دارد که بتمن گفت حداقل 50٪ از درآمد را تحت تأثیر قرار می دهد. او به طرفداران احتیاج دارد ، اما ممکن است نتواند آن را در 31 ساختمان پیدا کند.

بیشتر بخوان:  تکامل سپر صورت اندی رید به زندان عرق پر از تف

بتمن در 19 سپتامبر گفت: “به چه دلایلی ممکن است طرفداران خود را در ساختمان ها داشته باشیم یا نداشته باشیم ، موضوعی است که از نظر مقررات دولت محلی که میزان کمبودها را خارج از جایی که بودیم و خارج از جایی که هستیم تعیین می کند ، از کنترل ما خارج است.”

این لیگ و بازیکنان در مورد تمدید بلند مدت توافق نامه کارگروهی خود مذاکره کرده اند و می دانند که با توجه به همه گیری جهانی ، چشم انداز حداقل برای فصل آینده بسیار متفاوت خواهد بود. اگر هر تیمی در مقطعی نتواند 82 مسابقه را با برخی از هواداران انجام دهد ، احتمالاً همه ضربه مالی بزرگتری از حد انتظار متحمل می شوند که می تواند بر روی حقوق بازیکنان تأثیر بگذارد.

بیشتر بخوان:  مبارز UFC گفت: ترامپ ناک اوت خواکین باکلی را دوست دارد

فهر گفت: “بازیکنان بزرگسال هستند. ممکن است آنها این کار را دوست نداشته باشند.” آنها ممکن است شکایت کنند و ممکن است بخواهند متفاوت باشد. من مطمئنم که صاحبان این کار را می کنند. من مطمئن هستم که طرفداران این کار را می کنند. مطمئنم بقیه این کار را می کنند. هیچ کس آنچه را که زندگی می کنیم دوست ندارد. اما با پوشاندن شکر یا شدت آن کمتر از حد ممکن چیزی بدست نمی آورید. “

بازیکنانی که حباب پلی آف را ترک می کنند به قدری منصرف شده اند که نمی خواهند دوباره از این نوع انزوای گسترده عبور کنند. در میان آنها مهاجم وگاس ، مکس پسیورتیتی بود و او گفت: “امیدوارم که دیگر مجبور به این کار نباشیم.”

پاسچیورتی گفت: “من امیدوارم كه جهان در اینجا به نوبه خود بهتر شود و امیدوارم كه به نحوی به حالت عادی برگردد.”

بیشتر بخوان:  بام آدبایو از میامی هیت بلوک یک دانک و سلتیک های بوستون است

با بازگشت واقعی به زندگی عادی پس از این مدت ، هر کس ممکن است مجبور شود فداکاری کند تا دوباره بر روی یخ بنشیند. مرز کانادا یک فاکتور است و ممکن است به یک برنامه سازمان یافته با سفر کوتاه یا محدود نیاز داشته باشد ، همانطور که بیس بال در 60 بازی خود این کار را انجام داد.

NHL می تواند قبل از شروع بازی های المپیک 2021 توکیو ، 60 مسابقه ادعا کند و جام استنلی را توزیع کند. NBC دارنده حقوق تلویزیون NHL در ایالات متحده است و بازی های المپیک را نیز پخش می کند. البته می توان تصور کرد که هیچ فصلی وجود ندارد زیرا صاحبان ده ها میلیون دلار بدون طرفداران از دست می دهند ، اما ویر فکر نمی کند که این احتمال وجود دارد.

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

بیشتر بخوان:  ایستادن میزو در خط دروازه به شکست شماره 17 LSU ، 45-41 کمک می کند

وی گفت: “در این جهانی که ما در آن زندگی می کنیم ، فکر می کنم همه چیز ممکن است ، اما فکر می کنم خیلی دور باشد.” “آنچه که ما باید انجام دهیم این است که اساساً پیش فرض پیش رویم که یک فصل وجود دارد و ما می توانیم بفهمیم که چگونه این کار را انجام دهیم و چگونه این کار را انجام دهیم به گونه ای که سلامتی و ایمنی لازم را به بازیکنان ، کارکنان ، پخش کنندگان ، (پیام رسان ها) و هواداران بدست آورد اگر بتوانیم آنها را دوباره به صحنه برسانیم ، اما در در عین حال آنها تا حدودی یکپارچگی دارند. این ماموریت خواهد بود. “


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3qdnumj
is.gd/TZ7dRW
shrtco.de/2HYFl
clck.ru/R77Yi
u.nu/vqlay
ulvis.net/YN6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مقدماتی MLB: چرا داگرها در ماسک خود اعتماد به نفس دارند

د سپتامبر 28 , 2020
داجرز تیم بعد از فصل خود را در روز چهارشنبه برابر میلواکی برورز به عنوان علاقه مندی ها برای قهرمانی در سری جهانی باز می کند. آنها در 60 بازی در فصل عادی 43 برد داشته اند. آنها در رشته ها بیشترین امتیاز را کسب کردند و بهترین تیم ERA […]