حروف: از سواری با غلتک پلاستر Plaschke لذت ببریدآیا معمول نیست که بیل پلاسکه روز یکشنبه پس از از دست دادن لیکرز بازی 1 برابر راکتس ، داستان معمول ، واکنش بیش از حد ، هلاکت و تاریکی خود را می نویسد و می گوید: “شاید آنها تیم بزرگی باشند که انعطاف کافی برای غلبه بر موشک ها ندارند” توپ کوچک.” و سپس لیکرز در دو بازی پیروز می شود و او به یک باره کلاغ می کند “با این حال ، این سری 100٪ تمام شده است.” او احتمالاً در سال 1985 پس از کشتار یادبود روز فکر کرد که لیکرز تیمی نیست که بتواند بوستون را شکست دهد.

بیل “Hyperbole” Plaschke باید یک قرص لرز مصرف کند و احترام بیشتری نسبت به این تیم لیکرز قائل شود.

دنی بالبر جونیور
پاسادنا

سوفی زیاد است؟

بخش ویژه پیش نمایش NFL تایمز با اشاره به استعاره خود در مورد افراط در ثروت که شاید فقط روم باستان باشد ، مشخص شد.

برای خواندن داستان ، علاقه مندان به هنر آینده می توانند خطوط گتی را به نفع مکانی انتخاب کنند که بازدیدکنندگان روشنفکر فرهنگی ممکن است نوسان کف دست را در نسیم اواخر بعد از ظهر تجربه کنند و معماری را تجربه کنند ، بنابراین درخشان هیچ سکه ای پس انداز نشد.

گفتن اینکه استادیوم صوفی هزینه ناپسند ثروت خصوصی را در میان یک بیماری همه گیر اقتصادی و اقتصادی نشان می دهد – چیزی از بحران بی خانمان در لس آنجلس نمی گویم ، ردیف های بالای سرمایه داری را جایگاه شایسته خود در پانتئون فحاشی نمی داند.

بیشتر بخوان:  زمان می تواند برای کلیپرز و کاخی لئونارد در حال اتمام باشد

کنراد مور
ساحل اقیانوس آرام

::

من می خواهم از Stan Kroenke برای چشم انداز و مشارکت خود و همچنین همه کارگران و اعضای تیم برای ایجاد مکانی مناسب برای لذت بردن از مردم و بازدید از آنها ، تشکر کنم.

من هرگز به بازی Rams نرفته ام ، اما آنها همیشه تنها تیم من بوده اند. من الان 69 ساله هستم و هرگز از نظر مالی اختیاری برای تهیه صندلی های خوب ندارم ، اما همیشه از تماشای رم هایم در تلویزیون راضی بوده ام. من همیشه فکر می کردم به هر حال اتاق خانواده ام بهترین صندلی های خانه را دارد!

رابرت گاردنر
ماموریت ویژو

موضوعات و گندها

من می نویسم تا LZ Granderson را به دلیل ستون عالی خود در بخش پیش نمایش NFL ستایش کنم. بله ، بسیاری از ورزشکاران مواضع مهم و شجاعانه ای در حمایت از زندگی سیاه پوستان ، اعتراض به بی عدالتی و خشونت پلیس ، نژادپرستی سیستمی و کشته شدن مردان سیاه پوست توسط پلیس سفیدپوست گرفته اند. این خوب است – اما همانطور که LZ بسیار فصیحانه اشاره می کند ، نمی تواند در آنجا پایان یابد. اکنون کار سخت تحقق واقعاً تغییر اتفاق می افتد – و این از صندوق های رای آغاز می شود. ورزشکاران برای بسیاری از افراد الگوی فوق العاده ای هستند. امیدوارم که آنها به تماس LZ توجه کنند و خود را ثبت نام کرده و رأی دهند – و دیگران را نیز به همین کار تشویق کنند.

بیشتر بخوان:  دو نمایش شگفت انگیز و خارق العاده ، هیت را به پیروزی در بازی 1 سوق داد

سوزان هانتر هنکاک
کلارمونت

::

در اوایل بازی NFL پنجشنبه شب ، وقتی رئیسان و تگزاسی ها در آنچه “لحظه وحدت” خود می نامند جمع شدند ، بیش از یک هیاهو بود.

فکر نمی کنم مردم به طور کلی با ضد احساسات نسبت به پلیس موافق باشند. بدیهی است که این یک فوتبال سیاسی شده است

بالاخره چه شغلی سخت تر است: مبارزه با جرم ، یا بازی کردن؟

مایکل تیلور
فرشتگان

زمان بازنشستگی

من با مقاله اخیر بیل شایکین موافقم. گول زدن ها باید حرف های بیهوده را متوقف کرده و به خود بیایند. تعداد بازیکنانی را که در تالار مشاهیر نیستند بازنشسته کنید.

رای من به اولین شماره بازنشسته ، در حالی که او هنوز در میان ماست ، بت دوران کودکی من است. پدرم من را گرفت تا عکس خود را در افتتاحیه شعبه ای از بانک آمریکا در اسلاوسون و کرنشاو در لس آنجلس بگیرم. من حتی در یک برنامه رادیویی ورزشی که میزبان او بود تماس گرفتم.

من هنوز صدای جان رمزی ، گوینده سخنرانی عمومی را می شنوم: “Leading off for the Dodgers، shortstop، number 30، Maury Wills.”

موش که غرش کرد.

کاپیتان موریس صبح وصیت نامه ها.

من مجبور شده ام که داریل توماس (واقعاً؟) ، خوزه آفرمن (به طور جدی؟) و دیو رابرتز (باور نکردنی!) را تحمل کنم و این تعداد را به پیراهن خود اضافه کنند.

بیشتر بخوان:  هفدهمین قهرمانی لیکرز در قهرمانی NBA هیجان رسانه های اجتماعی را برانگیخت

مزخرف می گویم.

استن کاستن ، شما مدت ها در اطراف این بازی بزرگ بوده اید و به عنوان بخشی از رژیم کنونی ، از شما می خواهم که این اتفاق را رقم بزند!

دوآن راگلند
پارک بالدوین

گروههای مردان آبی

کنلی یانسن و خولیو اوریاس دو بازیکن غیرقابل قبول داجرز بوده اند. یانسن را هرگز نباید وارد بازی کرد مگر اینکه LA چهار برتری پیش بیفتد. و اینکه چرا Urías هنوز یک پارچ آغازین است یک معما باقی مانده است ، زیرا این پدیده طولانی مدت غالباً پراکنده می شود و یک برد دیگر برای تیم هزینه دارد. اما حداقل در 10 روزه خوردن ناخن سه شنبه شب ، ما می فهمیم که گاوین لوکس در واقع نام خانوادگی خود “de” دارد.

روی حلقه
شهر کالور

::

با وجود چهار بازیکن در لیست که توانایی بازی در پایگاه دوم را دارند ، دیو رابرتز ، به هر دلیلی ، تصمیم می گیرد موکی بتس را در معرض هرج و مرج بالقوه میانه زمین قرار دهد؟ این در حال بازی با آتش است ، و اگر او توسط هر نوع صدمه به باارزش ترین کالای باشگاه بسوزد ، صحبت های معمول رابرتز که برای توضیح حرکت های قبلی استخوان خود استفاده کرده است ، در گوش ناشنوا خواهد افتاد.

جوان چپمن
نورتریج

بیشتر بخوان:  Rapids-Galaxy ، Columbus-Orlando ، FC Dallas-Minnesota ، همه به دلیل نگرانی از COVID-19 به تعویق افتاد

::

یادداشت شخصی به Joc Pederson:

فرزند جدید را تبریک می گویم. یک درخواست: لطفاً هرگز به او اولین مأموریت کنترل ارز را ندهید.

فرد والین
دهکده Westlake

::

شاتوت برش

ای طرفداران تخت وفادار و سگ و گربه

با لبخندهای یخ زده و کلاه های داجر.

24/7 شما در جای خود باقی مانده اید ،

ریشه یابی در این مسابقه کوچک.

انبوه بی شرمانه ستاره ها می آید

برای به چالش کشیدن شما ، Loyal Cardboard ما.

نشانه های دزدی و طبل های کوبنده ،

آنها بروکلین بامس ما را فریب دادند.

اما اکنون ده هزار چشم ثابت است ،

تماشای آن ترفندهای کثیف.

O ، عروسک های کاغذی با قلب های آبی

آیا می توانید به طریقی “بو” کار کنید؟

گیل راک
سانتا مونیکا

اعتصاب کردن

در حالی که بسکتبال در حباب کاملاً برقی ، هاکی کاملاً تازه و هیجان انگیز بوده و فوتبال نویدبخش است ، بیس بال تقریباً غیرقابل کنترل است.

هر جادویی که بازی قبلاً داشت ، اکنون با یک رژه متضررانه از اعتصابات ، توپ های زمینی به سمت تغییر و عملا فقدان استراتژی سرگرم کننده جایگزین می شود.

تنها ورزش مهمی که شامل حیله و تزویر برای گذراندن فصل است (هفت سر دو سر ، دونده هایی که برای شروع یک مسابقه در رده دوم قرار می گیرند ، و غیره) این ورزش به طرز دردناکی غیرقابل کنترل شده است. بیس بال خودش را می کشد و توقف کار در سال آینده قطعاً میخ آخر تابوت سرگرمی ملی سابق خواهد بود.

بیشتر بخوان:  فردی فریمن از Braves از برخورد با مرگ مادر حمایت می کرد

رابرت گلدستون
تاج دریا

فاصله دربی

جان چروا در مورد کنتاکی دربی می نویسد که “این مسابقه بدون طرفداران برگزار شد …” اما عکسی که شما منتشر کرده اید از اسبهای دور اول چرخش نشان می دهد که حداقل 1000 نفر از تمام سطوح جایگاه از محل باشگاه تا آن طرف تماشا می کنند. همه آنها نمی توانستند ارتباطات کارمندان و مالکان را ردیابی کنند.

آیا کسی دروازه دوستان ، خانواده و افراد آزاد را با ذکر دلیل “قانون tiz” در لوئیزویل باز کرده است؟

گادفری هریس
انسینو

ضربه های سریع

چند دقیقه قبل از آن لحظه سرنوشت ساز ، نواک جوکوویچ عصبانی یک توپ را به دیوار کناری کوبید. اگر او به دلیل سو abuse استفاده از توپ به درستی مجازات می شد ، ممکن بود در اخراج کسی که به قاضی خط برخورد کرده ، مردد باشد.

دیوید ویلچینسکی
ساحل منهتن

::

سه دقیقه آخر بازی پلی آف NBA در واقع یک ساعت از روز من است که دیگر هرگز برنخواهم گشت.

باری اسمیت
هزار بلوط

::

به مایک تروت تبریک می گویم که جوانترین بازیکنی است که 300 هومر را زده و 200 پایگاه را دزدیده است. متأسفانه ، اگر او در آناهیم بماند ، اولین بازیکنی خواهد بود که به 600 هومر ضربه می زند ، 400 پایگاه را می دزدد و بیشترین ماهی را در ماه اکتبر صید می کند.

بیشتر بخوان:  کیلیان امباپه به پی اس جی می گوید که قصد دارد در سال 2021 ، هر گزارش ، آنجا را ترک کند. لیورپول ، رئال مادرید و دیگران در حالت آماده باش

ریچارد کاتز
فرشتگان

::

آیا کسی متوجه شده است که یو درویش بهترین پارچ بیس بال امسال باشد؟

ادوارد استید
ونتورا

عادی قدیمی

برای اولین بار در مدتی ، شنبه گذشته احساس طبیعی شد. این چیزی است که ما بدست آوردیم: باخت پلی آف لیکرز. کنتاکی دربی ناراحت است. آرته مورنو از 175 میلیون دلار بیش از شهر آناهیم قرار دارد. طرفداران Dodger عشق خود را به Clayton Kershaw از سر می گیرند (حتی اگر او هرگز از نظر اهمیت این کار را نکرده باشد) و از مضمون تکراری دفتر جلو برای حفظ چشم اندازها به جای پرداخت هزینه های انتخاب کردن ، ابراز تاسف می کنند. فرشتگان قزل آلا دارند و هنوز هم شیر می خورند. کلیپرز ششمین مرد سال را در اختیار دارد. دلفین ها آموختند که همه ما GM ، صندلی های راحتی صندلی از قبل می دانیم ، که جاش روزن یک انتخاب با سرعت بالا است. بدون داستان COVID-19. هیچ سخنرانی گراندرسون هیچ داستان حباب NBA AWOL وجود ندارد.

بیشتر لطفا!

جف هایستر
چتسورث

::

لس آنجلس تایمز از بیان همه دیدگاه ها استقبال می کند. نامه ها باید مختصر باشند و به مالکیت تایمز تبدیل شوند. آنها ممکن است در هر قالبی ویرایش و بازنشر شوند. هر یک باید شامل یک آدرس پستی و شماره تلفن معتبر باشد. نام های مستعار استفاده نمی شود

پست الکترونیک:
[email protected]
منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تماشاگران غیرفعال فوتبال فانتزی یکشنبه

ی سپتامبر 13 , 2020
امروز یک لیگ ایجاد کنید یا به آن بپیوندید >>ورق تقلب مرکزی >> برای کمک به شما در تنظیم ترکیب و جلوگیری از شروع بازیکنی که در این زمین بازی نمی کند ، ما تیم جدید NFL لیست های غیرفعال خود را منتشر می کنیم ، به طور معمول حدود […]