حرکت تامپا بی بیش از دالاس در مسابقات متوالی جام


ستارگان دالاس باید برخی موارد را به سرعت برطرف کنند ، در غیر این صورت ممکن است فینال جام استنلی به سرعت پایان یابد.

تامپا بای پس از بازی های پی در پی با جلسات سه گل ، تمام قدرت را دارد و سری 2-1 را پیش می برد. این جام عجیب و غریب استنلی اکنون به اولین مسابقه متوالی فینال خود از سال 2009 و تنها دومین بار از اواسط دهه 1950 می رود.

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

کوین شاتنکرک ، مدافع رعد و برق ، روز پنجشنبه گفت: این فقط نگرانی فردا است و ما منتظر بازی 5 نیستیم ، زیرا فردا یک بازی مهم است. “

بیشتر بخوان:  درگیری دیرهنگام کابوی ها در برابر رمز به دلیل تماس تداخل پاس تهاجمی مشکوک ، خنثی شد

لایتنینگ با پیروزی جمعه شب خود در داخل حباب NHL در ادمونتون ، در دومین تورنمنت جام استنلی خود یک پیروزی خواهد داشت. افت دیسک در بازی 5 کمتر از 24 ساعت بعد رخ خواهد داد.

با یا بدون کاپیتان استفان استامکوس که تنها گل خود را در سومین بازی از ماه فوریه به ثمر رساند ، تامپا بی این فرصت را دارد تا کنترل این سری را بدست آورد.

سلسله قله های دالاس بدون گل مقابل خلیج تمپا. کاپیتان جیمی بن (هشت شوت در 76 حمل) و تایلر سگوین (هفت شوت در 82 مبارزه) امتیازی کسب نکردند ، در حالی که الکساندر رادولوف در 66 مبارزه سه پاس گل داد و پنج شوت داشت.

بیشتر بخوان:  سرنا ویلیامز ، سایر حرفه ای های تنیس با وجود هواداران نتوانستند در اوپن فرانسه در خانه های شخصی بمانند.

ستارگان در اوایل سریال بیرون می آمدند و هنگامی که آرام می شدند ، لحظه پیروزی را تعیین می کردند. اما آنها نتوانستند در هنگام دریافت سه گل ، دو بازی قدرتمندانه ، در دوره 5 دقیقه ای دوره اول و باخت 3-2 در مسابقه دوم ، کار خود را ادامه دهند. سپس تامپا بی در بازی سوم با دو گل صعود کرد. در 85 ثانیه سه گل در نیمه دوم با برتری 5-2.

جو پاولسکی بازیکن ستاره تیم گفت: “در حال حاضر فقط یک بازی در ذهن ما وجود دارد و آن بازی بعدی است.” “لحظه مهمی در سری است ، 2-2 بسیار بهتر از 3-1 به نظر می رسد. سپس می توانیم بفهمیم که چگونه بهبود می یابیم و دوباره برمی گردیم … ما در فینال هستیم و انرژی مورد نیاز خود را پیدا خواهیم کرد. در حال حاضر ، بازی ما در حال بازگشت است و شما برای دوره های طولانی تری باز خواهید گشت.”

بیشتر بخوان:  آژا ویلسون برنده با ارزش ترین جایزه بازیکن WNBA شد

استامکوس برای اولین بار از 25 فوریه به بازی چهارشنبه شب بازگشت و یک ماه بعد تحت عمل جراحی قرار گرفت. مربی جان کوپر روز پنجشنبه گفت که نمی داند گل استامکوس تنها هدف او در این فصل خواهد بود یا خیر.

در حالی که او فقط در پنج مسابقه اسکیت بازی می کرد و کمتر از سه دقیقه روی یخ بود ، تنها ضربه او در این فصل تأثیر عمده ای داشت و در کمتر از هفت دقیقه بازی سوم لایتنینگ را با نتیجه 2-0 پیش انداخت.

بیشتر بخوان:  مبارز UFC گفت: ترامپ ناک اوت خواکین باکلی را دوست دارد

NHL برای اولین بار از سال 2009 در فینال جام استنلی در شب های متوالی بازی می کند ، زمانی که دیترویت در هر دو بازی اول خود مقابل پیتسبورگ پیروز شد ، که در نهایت در هفت بازی این سری را برد. این تنها دوره ای است که در دوره مدرن NHL می تواند در این مرحله از مرحله پلی آف جانشینی کند.

در تنها بازی برگشت این فصل ، خلیج تامپا در دور دوم مقدماتی کنفرانس شرقی مقابل بوستون در مسابقات 2 و 3 پیروز شد. این بخشی از چهار برد متوالی در آن سری پس از شکست در دیدار افتتاحیه بود.

بیشتر بخوان:  پیشکسوت سابق NFL امیدوار است که مردم پس از هم زدن بر روی عکس برگردان کلاه ایمنی ، از Alejandro Villanueva از فولاد دفاع کنند

دالاس دو بار پشت سر هم بازی کرد و در دور اول با کلگری در سمت کنفرانس غربی و کلورادو در دور دوم مسابقات را تقسیم کرد. ستاره ها پس از شکست خود وارد هر دو قسمت شدند ، زمانی که در اولین مسابقه پیروز شدند قبل از اینکه هر بار روز بعد را باختند.

ریک باونس ، مربی موقت ستاره ها گفت: “من نگران شنبه نیستم ، نگران شنبه هستم ، شنبه خودش مراقبت خواهد کرد.”

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کوپر همین احساسات را ابراز کرد ، حتی با رهبری صاعقه در این سریال ، گفت: “من نمی توانم شنبه را بازی کنم بدون اینکه جمعه بازی کنم.”

بیشتر بخوان:  فهرست غول ها پس از 16 سال برای اولین بار بدون الی منینگ خواهد بود

سوپراستارها مجبورند از کوتاه شدن به نظر برسند مثل اینکه در هر دو مسابقه گذشته چهار بار باشند ، و تعداد گل های تامپا بی. دالاس در 13 دقیقه اول مسابقه 2 سه پنالتی داشت و در بازی 3 چهار بار روی یک ضربه پنالتی قرار گرفت ، اگرچه فقط یک گل Force Play مجاز بود و او یک گل کوتاه از بازیکن خط چهارم Jason Dickinson به ثمر رساند.

پاولسکی گفت: “وقتی در محوطه جریمه گیر می کنیم ، کمی درد می کند.” “وقتی 5 بر 5 بازی کنیم و رگه هایمان را بچرخانیم ، به نفع ماست.”


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5xlpa83
is.gd/ADv8tY
shrtco.de/rNSNI
clck.ru/R3mKZ
u.nu/oecap
ulvis.net/xeD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Pac-12 رأی می دهد که فصل بسکتبال کالج در 25 نوامبر آغاز شود ، تماس قبلی را معکوس کنید تا 1 ژانویه صبر کنید

پ سپتامبر 24 , 2020
روسای جمهور و مشاوران PAC12 به طور رسمی و جمعی نظر خود را تغییر داده اند. منابع به CBS Sports تأیید کردند که قبل از اول ژانویه بسکتبال Pac-12 برگزار خواهد شد. روسای اتحادیه بعدازظهر پنجشنبه تشکیل جلسه دادند و رای دادند که ورزشهای زمستانی قبل از اول ژانویه برگردند. […]