خلاصه ای از هفته پنجم NFL ، نتایج و جدول رده بندی


Tampa Bay Buccaneers و Chicago Bears هفته 5 را با یک بازی انتقام سوپر کاسه بین تام بردی و نیک فولز آغاز کردند ، اما تعداد موارد مثبت ویروس کرونا باعث شد NFL چندین تغییر در برنامه ایجاد کند.

NFL بعد از ظهر یکشنبه با صدور بیانیه ای تغییرات عمده فصل منظم را اعلام کرد که 9 تیم را در طول هفته 11 تحت تأثیر قرار خواهد داد.

مربی برونکو: شیوع ویروس کرونا نشان می دهد چه کسانی “هوس باز” هستند

بازی دنور برونکوس در نیو انگلند پاتریوتس که در ابتدا قرار بود روز یکشنبه برگزار شود و پس از آزمایش های مثبت دیگر به دوشنبه شب منتقل شود ، اکنون بعد از ظهر یکشنبه هفته آینده برگزار می شود.

دوشنبه شب فوتبال در لس آنجلس شارژر در نیواورلئان مقدس وجود دارد اما هفته پنج با بازی سه شنبه شب بین صورتحساب بوفالو در تنسی تیتان به پایان می رسد.

این بازی که در ابتدا قرار بود روز یکشنبه برگزار شود ، علی رغم نتیجه آزمایش مثبت دیگر در تنسی در آخر هفته ، طبق برنامه باقی مانده است.

در اینجا نگاهی سریع به لیگ در هفته 5 داریم.

برای پوشش بیشتر NFL در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

**

20- اشک گل رز 19

خرس های شیکاگو در نیمه اول بازی فوتبال NFL در شیکاگو ، پنجشنبه ، 8 اکتبر 2020 ، پشت سر هم دیوید مونتگومری (32) را با سقوط مقابل Tampa Bay Buccaneers جشن می گیرند (AP Photo / Nam Y. Huh)

فالز در اولین رویارویی خود پس از شکست میهن پرستان Philadelphia Eagles در Super Bowl 52 ، بردی را شکست داد ، این بار به خرس ها کمک کرد 4-1 بروند و اولین برد شغلی خود را به بردی به شیکاگو بدهند. فولس 30 بار از 42 پاس را برای 243 یارد و فرود انجام داد ، در دومین شروع خود پس از جایگزینی میچل تروبیسکی ، در حالی که بردی 25 از 41 برای 253 یارد و یک قطره بود.

بیشتر بخوان:  مقامات گفتند گیل بنسون ، صاحب Saints and Pelicans ، یک اقدام به سرقت اتومبیل را خنثی کرد

غول ها پس از یک آزمایش مثبت دیگر برای COVID-19 ، مرکز آموزش – یک بار دیگر – را تعطیل کردند

**

رمس 30 ، واشنگتن 10

جوردن فولر از تیم لس آنجلس رمس کارت اختصاص داده شده به تیم فوتبال واشنگتن J.D. Makisic در نیمه دوم بازی فوتبال NFL در روز یکشنبه ، 11 اکتبر 2020 ، در Landover ، مریلند (AP Photo / Steve Helber)

جوردن فولر از تیم لس آنجلس رمس کارت اختصاص داده شده به تیم فوتبال واشنگتن J.D. Makisic در نیمه دوم بازی فوتبال NFL در روز یکشنبه ، 11 اکتبر 2020 ، در Landover ، مریلند (AP Photo / Steve Helber)

الکس اسمیت پس از یک مصدومیت وحشتناک از ناحیه پا که تقریباً به قیمت جانش تمام شد ، برای اولین بار پس از دو سال یکشنبه به فوتبال بازگشت. این یک لحظه احساسی برای اسمیت بود ، اما او نتوانست به تیم فوتبال واشنگتن کمک کند تا پیروز شود زیرا رکوردش به 1-4 کاهش یافت. جارد گوو از لس آنجلس رمز 309 یارد و دو قطره پرتاب کرد و در حالی که اسمیت 9 از 17 بود ، 37 یارد دیگر را دوید. کایل آلن که در 74 متری 9 از 13 بود و یک گل 7 قدم به ثمر رساند ، با شلیک گلین رامسی یک خط تیز جایگزین کرد.

بیشتر بخوان:  NFL Week 2: جمع بندی ، برترین عملکردها و نکات برجسته از بازی های یکشنبه

NFL برنامه اصلی JUGGLING را به دلیل ویروس کرونا انجام می دهد

**

سعد ریدرز 40 32

ایمنی حمله کنندگان لاس وگاس ، جف هیث (38) در نیمه دوم مسابقه فوتبال NFL ، یکشنبه ، 11 اکتبر 2020 ، در کانزاس سیتی پاس در نظر گرفته شده برای سران کانزاس سیتی ، تراویس کلسی (87) را رهگیری کرد.  (عکس AP / جف رابرسون)

ایمنی حمله کنندگان لاس وگاس ، جف هیث (38) پاس در نظر گرفته شده برای سران کانزاس سیتی ، تراویس کلسی (87) را در نیمه دوم مسابقه فوتبال NFL ، یکشنبه ، 11 اکتبر 2020 ، در کانزاس سیتی رهگیری کرد. (عکس AP / جف رابرسون)

سران کانزاس سیتی پس از نمایش قدرتمند از هافبک خوانندگان لاس وگاس ، اولین باخت فصل خود را دریافت کردند. یک هفته پس از به اشتراک گذاشتن سرخوردگی های خود ، کارار 347 یارد و سه تاچ داون پرتاب کرد و پاتریک ماهومس سوپر باول MVP را شکست داد که مسابقه را با پاس 340 یاردی و دو تاچ داون با رهگیری به پایان رساند.

RAIDERS ‘DEREK CARR’ Sick of Loss ، ‘علی رغم شکسته شدن رکورد حق رای دادن

**

کاردینال 30 ، جت 10

دنیس جاردیک (45) بازیکن آریزونا کاردینالز پس از اخراج جو فلاکو از جت های نیویورکی در نیمه دوم مسابقه فوتبال NFL ، یکشنبه ، 11 اکتبر 2020 ، در رادرفورد شرقی با جردن هیکس (58) دفاع میانی جشن می گیرد.  (عکس AP / ست ونیگ)

دنیس جاردیک (45) بازیکن آریزونا کاردینالز پس از اخراج جو فلاکو از جت های نیویورکی در نیمه دوم مسابقه فوتبال NFL ، یکشنبه ، 11 اکتبر 2020 ، در شرق رادرفورد با جردن هیکس (58) مدافع میانی جشن می گیرد. (عکس AP / ست ونیگ)

مشکلات جت نیویورک در هفته پنجم با از دست دادن کاردینالز آریزونا ادامه یافت – مربی آدام گاز را روی صندلی گرم قرار داد. جو فلكو به جاي صدمه به سام دارنولد شروع كرد و 27 در 37 در 380 متري با رهگيري كه هدف ميداني هواپيما را قرار داد ، به پايان رسيد. کیلر موری در 2 یارد فاصله نزول جنگ کرد و یکی دیگر را به DeAndre Hopkins انداخت تا روند شکست دو بازی را از بین ببرد.

بیشتر بخوان:  تست بکهام منفی بود و به او اجازه داده شد تا در این مسابقه به براون بپیوندد

سام دارنولد در معرض معالجه جاش روزن است

**

23 ستاره شناس 16

تدی بریج واتر (5) هافبک کارولینای پانترز در نیمه اول بازی فوتبال NFL ، یکشنبه 11 اکتبر 2020 ، در آتلانتا با تیم Falcons آتلانتا بازی می کند.  (عکس AP / برین اندرسون)

تدی بریج واتر (5) هافبک کارولینای پانترز در نیمه اول بازی فوتبال NFL ، یکشنبه 11 اکتبر 2020 ، در آتلانتا با تیم Falcons آتلانتا بازی می کند. (عکس AP / برین اندرسون)

بازیکن تدی بریج واتر در پیروزی کارولینا پانترز مقابل شاهین آتلانتا 27 پاس از 37 پاس را برای 313 یارد و دو مسابقه تکمیل کرد که موفقیت آمیز نبود. مایک دیویس با 16 کریر برای 89 یارد و 9 چنگ برای 60 یارد و یک قطره عقب می دوید. این سومین برد متوالی برای پلنگ ها بود. از طرف دیگر ، شاهین شاهین برای اولین بار از سال 1997 به 0-5 سقوط کرد.

2 ماده جامد محلول از پل ، بورس پلنگ بر روی شاهین سرب می آورد

**

استیلرز 38 ، عقاب 29

گیرنده وسیع Pittsburgh Steelers Chase Claypool (11) در نیمه اول مسابقه فوتبال NFL در پیتسبورگ ، یکشنبه ، 11 اکتبر 2020 ، ایمنی قوی Philadelphia Eagles Galen Mills (21) را به منطقه پایان برد تا سقوط کند. (AP Photo / دون رایت)

گیرنده وسیع Pittsburgh Steelers Chase Claypool (11) ایمنی قوی Philadelphia Eagles Galen Mills (21) را در نیمه اول مسابقه فوتبال NFL در پیتسبورگ ، یکشنبه ، 11 اکتبر 2020 ، به منطقه پایان می برد. (عکس AP / دون رایت)

گیرنده تازه کار پیتسبورگ استیلرز ، چیس کلیپول ، با 4 امتیاز کلی در پیروزی 38-29 تیم مقابل عقاب های فیلادلفیا رکورد امتیاز را ثبت کرد. کلیپول هفت پذیرش داشت که 110 یارد داشت و اولین بازیکن استیلرز بود که از زمان رسیدن روی جفرسون در 1968 در 4 بازی موفق به گلزنی شد. خط دفاع بن روتلسبرگر 239 یارد داشت.

بیشتر بخوان:  اسمیت در کنار اسمیت ، و Seager 2 HRs به عنوان Dodgers Braves را در NLCS شکست دادند

Grades ROOKIE WR CLAYPOOL 4 TDS، STEELERS TOP EAGLES 38-29

**

Ravens 27، Bungalows 3

Teos Bowser ، هافبک بالتیمور ریونز ، هنگامی که در نیمه اول مسابقه فوتبال NFL ، یکشنبه 11 اکتبر 2020 ، در بالتیمور تلاش می کرد پاس به هافبک سینسیناتی بنگالس بزند ، پشت سر می گذارد.  (عکس AP / نیک واس)

در حالی که Teos Bowser ، هافبک بالتیمور ریونز ، در هنگام نیمه اول مسابقه فوتبال NFL ، یکشنبه ، 11 اکتبر 2020 ، در بالتیمور ، سعی در پاس دادن به جو هافبک سینسیناتی بنگالز به زمین داشت. (عکس AP / نیک واس)

دفاع بالتیمور ، هفت بار ، هافبک بنگالسی ها را اخراج کرد و او را مجبور به یک جفت کودتا کرد و بازی در حال اجرا را در سین سیناتی پر کرد. لامار جکسون ، سیگنال گراپلز ، NFL MVP 2019 را صدا می زند ، با عبور از 19 رهگذر ، 180 یارد و دو فرود را طی کرد.

RAVENS به دفاع می رسد ، در 27-3 مسیریابی های بنگالی وارد کار می شود

**

Texans 30 ، Jaguars 14

هاشون واتسون (4) هافبک هوستون تگزاس در نیمه اول مسابقه فوتبال NFL در روز یکشنبه 11 اکتبر 2020 ، در هوستون ، مقابل Jacksonville Jaguars (4) به میدان رفت.  (عکس AP / اریک کریستین اسمیت)

هاشون واتسون (4) هافبک هوستون تگزاس در نیمه اول مسابقه فوتبال NFL در روز یکشنبه 11 اکتبر 2020 ، در هوستون ، مقابل Jacksonville Jaguars (4) به میدان رفت. (عکس AP / اریک کریستین اسمیت)

کوارترب DeShawn Watson در یک پیروزی 14-30 برابر Jacksonville Jaguars یک فصل بالای 359 یارد را با سه لمس برای هوستون تگزاس انجام داد. گیرنده عریض Branden Cox در فصلی که دیوید جانسون با 96 یارد بهترین بازی سال خود را دریافت کرد ، 161 یارد قد داشت.

بیشتر بخوان:  جو بورگ QB Bengals اولین کارت TD شغلی را شلیک می کند ، لوبرون جیمز را تحسین می کند

وزن واتسون با کسب اولین پیروزی تگزاس ، 30 بر 14 در کاپشن ها ، 3 پوند وزن دارد

**

17- دلفین ها

رایان فیتزپاتریک ، هافبک دلفین میامی (14) در نیمه دوم بازی فوتبال NFL در سانتا کلارا ، کالیفرنیا ، یکشنبه ، 11 اکتبر 2020 برابر تیم 49 سانفرانسیسکو عبور می کند (عکس AP / تونی آولار)

رایان فیتزپاتریک ، هافبک دلفین میامی (14) در نیمه دوم بازی فوتبال NFL در سانتا کلارا ، کالیفرنیا ، یکشنبه ، 11 اکتبر 2020 برابر تیم 49 سانفرانسیسکو عبور می کند (عکس AP / تونی آولار)

هافبک رایان فیتزپاتریک 22 برد از 28 پاس را در 350 یاردی و سه مسابقه دلفین میامی را در پیروزی چشمگیر 43-17 مقابل 49 در سانفرانسیسکو انجام داد. گیرنده وسیع پرستون ویلیامز در 106 متری و یک امتیاز چهار پذیرایی داشت. دفاع دلفین در یک پیروزی پنج کیسه و سه بار درآمد کسب کرد.

FITZPATRICK’S 3 TD DOLPHINS PAST 49ERS 43-17 پاس می دهد

**

براونز 32 کلت 23

ریچارد هیگینز ، بازیکن کلیولند براونز (82) و هافبک بیکر میفیلد پس از افت 15 یاردی هیگینز در نیمه اول بازی فوتبال NFL برابر ایندیاناپولیس کلتس ، یکشنبه 11 اکتبر 2020 ، در کلیولند جشن گرفتند.  (عکس AP / دیوید ریچارد)

ریچارد هیگینز ، کلیولند براونز (82) و هافبک بیکر میفیلد پس از افت 15 متری هیگینز در نیمه اول بازی فوتبال NFL برابر ایندیاناپولیس کلتس ، یکشنبه 11 اکتبر 2020 ، در کلیولند جشن گرفتند. (عکس AP / دیوید ریچارد)

هافبک بیکر میفیلد 247 یارد و دو فاصله از نزول را پشت سر گذاشت و پایان دفاعی ، مایلز گرت را مجبور به ایمنی قاطع در کوارتر چهارم کرد تا کلیولند براونز را به پیروزی 32-23 برابر ایندیاناپولیس کلت برساند. کلیولند برای اولین بار از سال 1994 به 4-1 رسید.

میفیلد 2 TDS پرتاب کرد ، BROWNS ها وزنه ها را متوقف کردند تا به 4-1 برسند

بیشتر بخوان:  الکس اسمیت از واشنگتن برای اولین بار از نوامبر 2018 دوباره به بازی برگشت

**

34- عایشه عطیه

هافبک دالاس کابویز ، داک پرسکوت (4) هنگامی که توپ را در نیمه دوم مسابقه فوتبال NFL برابر غول های نیویورک در آرلینگتون اداره می کند ، پس از آسیب دیدگی از ناحیه پای راست ، مشت خود را بلند می کند تا هواداران را تشویق کند. یکشنبه ، 11 اکتبر 2020 (AP Photo / Michael Ainsworth)

هافبک دالاس کابویز ، داک پرسکوت (4) هنگام مدیریت توپ در نیمه دوم مسابقه فوتبال NFL برابر غول های نیویورک در آرلینگتون ، پس از آسیب دیدگی از ناحیه پای راست ، مشت خود را بلند می کند تا هواداران را تشویق کند. یکشنبه ، 11 اکتبر 2020 (AP Photo / Michael Ainsworth)

کابوی های دالاس در ابتدا هافبک داک پرسکات را به دلیل آسیب دیدگی مچ پا که به جراحی فوری در پایان فصل نیاز داشت ، از دست دادند ، اما آنها موفق شدند غول های نیویورک را با نتیجه 37-34 شکست دهند. Ezekiel Elliott برای حمل رکود دوید و 91 یارد را شلاق زد و دو تا را روی 19 گاری فرود آورد.

DAK PRESCOTT پس از آسیب دیدگی ساق پا ، در خیابان های بزرگ ، غول پیکرها از میدان خارج شد

**

SEAHAWKS 27 ، وایکینگ ها 26

در نیمه دوم بازی فوتبال NFL ، یکشنبه 11 اکتبر 2020 ، در سیاتل ، راسل ویلسون ، بازیکن خط حمله سیاتل سیهاکس ، راسل ویلسون به مصاف مینه سوتا وایکینگ ها رفت.  (عکس AP / جان فروشوئر)

در نیمه دوم بازی فوتبال NFL ، یکشنبه 11 اکتبر 2020 ، در سیاتل ، راسل ویلسون ، بازیکن خط حمله سیاتل سیهاوکس ، راسل ویلسون به مصاف مینه سوتا وایکینگ ها رفت. (عکس AP / جان فروشوئر)

راسل ویلسون ، بازیکن خط حمله ، فراخواننده DK Metcalf را فراخواند تا 15 یك ثانیه قبل از مسابقه 6 یارد را رها كند تا سیاتل سی هاكز را به پیروزی 27-26 برابر مینه سوتا وایكینگ برساند. ویلسون سه تاچ داون انداخت و متکلف با شش پذیرایی در 93 یارد و بیست درجه کار را تمام کرد.

**


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yx9vbm9m
is.gd/fLZ61B
shrtco.de/kWKHZ
clck.ru/RLgoX
u.nu/mmizx
ulvis.net/wion

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آیفون 12: سرانجام اپل تعیین کرده است که آخرین نسخه آیفون خود چه زمانی ظاهر شود

د اکتبر 12 , 2020
آنجلا لانژ / CNET این داستان بخشی از است رویداد سیبپوشش کامل ما از آخرین اخبار دفتر مرکزی اپل. اپل تعیین کرده است که آخرین نسخه آیفون آن چه زمانی ظاهر می شود. شایعه شده است که ماشین جدید فراخوان می شود آیفون 12، انتظار می رود که شامل شود […]