داجرها راکی ​​ها را شکست می دهند و برتری خود را در وایلد کارت بدست می آورندیک بازی بیس بال پلی آف در استادیوم داجر پاییز – به طور رسمی – برگزار می شود.

داجز با شکست 15 بر 6 مقابل کلورادو راکیز در دنور ، در بهترین دور از سه کارت حیاط وحشی ، برتری دادگاه خانگی را ربودند ، این تنها مرحله پس از فصل است که در مکان خنثی حباب برگزار نمی شود.

کارگردان دیو رابرتز گفت: “ما دوست داریم در خانه بازی کنیم ، البته بدون هوادار.” “این چیز خوبی است. مردان این موضوع را دریافت می کنند. ما باید بازی بیس بال را به خوبی به پایان برسانیم.”

داجرز (37-15) این کار را این هفته انجام داد و چهار پیروزی را پشت سر گذاشت تا عدد جادویی خود را برای کسب عنوان NL West و شماره یک لیگ ملی را به 4 برساند.

بیشتر بخوان:  وسترن کنتاکی و مارشال اطلاعات پخش زنده زنده ، کانال تلویزیونی: چگونه فوتبال NCAA را از تلویزیون ، پخش اینترنتی تماشا کنیم

در روز جمعه ، حملات آنها بیش از حد یک فصل بالا را در مسابقات برابر راکی ​​ها به ثمر رساند و به سرعت از رقابت های پس از فصل محو شد.

کودی بلینگر پس از بازی در جریان مصاحبه تلویزیونی گفت: “تمام تیم دیوانه شدند.” “همه تیم خوب کار کردند.”

بلینگر با هومر از دو بازی در بازی دوم دروازه حریف را باز کرد. بعد از سه راکت بعد ، گاوین لوکس با یک انفجار 453 فوتی برتری دو برابری را رقم زد ، بلندترین گل در این فصل توسط داگرز.

بیشتر بخوان:  آیا کیفیت پایین هوا می تواند بازی Rams vs Cowboys NFL را تهدید کند؟

در پنج راند پنجم ، کریس تیلور در دو راند با یک آهنگ پایه یک نفره پیش از ماکس مونسی و بلینگر (که سه برابر کمتر از مسابقات به پایان رسید) و AJ بولاک سه بار دیگر با ضربه مستقیم برای پایگاه RBI رهبری کردند.

موکی بیتس سپس در ششمین بازی شانزدهمین دوره حرفه ای خانگی خود را در این فصل از دیوار شکست داد. او در مسابقات خانگی به مسابقات قهرمانی لیگ ملی محدود شده است. در بازی هفتم ، بیتس در بازی چهارم دو بار خانه خود را سه برابر کرد.

بیتس گفت: “شما فقط نمی توانید آن را در مرحله پلی آف بازی کنید.”

بیشتر بخوان:  فوتبال کالج در CBS Sports: Army-UTSA ، Marshall-Louisiana Tech TV ، به صورت زنده تماشا کنید

“شما باید در طول فصل همان روش را بازی کنید که در مقدماتی بازی می کنید. از این طریق در زمان مناسب چیز جدیدی وجود ندارد.”

جمعه می تواند الگوی خوبی برای پیروی از آن باشد ، زیرا هم داجرها ثابت بودند (نه بچه تازه نفس موفق به زدن ضربه شدند و 8 نفر RBI داشتند) و هم کلاچ (هشت در مقابل 14 با دونده در مرکز امتیازدهی). بیمار (چهار پیاده روی و یک ضربه به میدان تا فقط سه ضربه) اما قوی (هفت حرکت اصلی دیگر).

رابرتز گفت: “فکر نمی کنم ما امشب از خفاش صرف نظر کرده باشیم.” “وقتی می توانیم این کار را به صورت جمعی انجام دهیم ، فکر نمی کنم کسی بهتر باشد.”

بیشتر بخوان:  در استادیوم SoFi ، DJ Jamal McCoy موسیقی گوش Rams خواهد بود

جاش فوئنتس در نیمه دوم از سه اجرا ، هومر را زد و در ابتدا از الکس وود شروع کرد تا آن را برای مدت کوتاهی به یک بازی یک طرفه تبدیل کند. اما تا زمانی که راکی ​​ها دوباره گل (22-28) را به ثمر رساندند و سه بار آویزان به دیلن فلورو در انتهای جایگاه ششم رسیدند ، اختلاف داگرها خیلی دور بود.

برتری آنها در NL West همان شکل را داشت. از زمان شکست در گروه افتتاحیه مقابل پدرس در رده دوم ، دو پیروزی متوالی داجرز برابر حریفان تقسیم با نتیجه 34-15 به پیروزی رسیده است.

بیشتر بخوان:  آندری شوچنکو درباره دربی میلان ، لیگ قهرمانان اروپا ، استعدادهای آمریکایی در اروپا و پیروزی اوکراین برابر اسپانیا صحبت می کند

رابرتز در بازی افتتاحیه تور وحشی که تنها 12 روز مانده است ، گفت: “زمان آن رسیده است که برویم و مردان ما این را می دانند.” “من فکر می کنم تمرکز را می بینید ، این در چند روز گذشته افزایش یافته است. ما می خواستیم به اینجا بیاییم و خوب بازی کنیم. یک روز تعطیل داریم و شش مسابقه دیگر داریم. من انتظار چیز دیگری ندارم.”

رازک کوتاه

آستین بارنز روز Clayton Kershaw را از روز شنبه آغاز می کند. بارنز در 8 مسابقه قبلی کرشاو به جز یک مسابقه پشت این گروه بوده است. رابرتز گفت: “به نظر من هم افزایی او و آستین واقعی است.” “این تاریخچه چهار ساله پسران آنها است. آنها همین فکر را می کنند.”

بیشتر بخوان:  آبی ها کاپیتان الکس پیترانژلو را تشویق می کنند که در این فصل خارج از آژانس آزاد و بدون محدودیت ، طبق هر گزارش

رابرتز جمعه شب به جاستین ترنر هدیه داد و روز شنبه نیز بار دیگر در او شرکت خواهد کرد. ترنر از زمان بازگشت روز سه شنبه از حضور در لیست مصدومین به دلیل کشیدگی همسترینگ چپ هنوز در زمین بازی نکرده است.

بازیکن راست را میچ وایت روز جمعه پس از فراخواندن اولین پیروزی خود در کارنامه خود روز جمعه به ثمر رساند. همکار راست دست جاش اسپرز امسال برای پنجمین بار انتخاب شده است ، از جمله در تمرین بهار.

هریس از لس آنجلس گزارش داد.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y49yqd8b
is.gd/O2YpuH
shrtco.de/7nNnF
clck.ru/R3cAF
u.nu/72p10
ulvis.net/4RX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دادستان های فلوریدا پس از جلوگیری از دادگاه فیلم های جنسی سالن های ماساژ ، رابرت کرافت ، مالک میهن پرستان را رد کرد

پ سپتامبر 24 , 2020
فورت لادردیل ، فلوریدا – دادستان های فلوریدا روز پنجشنبه اتهام جنایی رابرت کرافت ، مالک نیو انگلستان میهن پرستان را لغو کردند و گفتند پس از اینکه دادگاه ها استفاده از ویدئویی را که ادعا می شود برای رابطه جنسی در یک سالن ماساژ پرداخت می کند ، ممنوع […]