داجرها سبک حمله خود را تطبیق داده و با بازی بیس بال پلی آف ، Globe Life Field سازگار شدند


Mookie Betts از تیم Dodgers روز پنجشنبه در بازی 3 NLDS به یک دونفره برابر San Diego Padres دست پیدا می کند. (تام پنینگتون / گتی ایماژ)

دیو رابرتز در چهار فصل نخست حضور خود به عنوان مدیر ، هر سال شاهد قهرمانی داگرها در لیگ ملی غرب غربی ، سه بار صعود به مسابقات قهرمانی NL سری و دو بار رفتن به سری جهانی است. آنها در سال 2017 موفق به کسب یک قهرمانی نشدند و در سال 2019 رکورددار 106 مسابقه بودند.

اما او فکر می کند تیم 2020 ، تیمی که در فصل منظم 60 مسابقه سلطه داشت و دو حریف پلی آف را از دیگر سری مسابقات NL قهرمانی عبور می داد ، برای آخرین بودن مجهز است.

رابرتز گفت: “بدیهی است که ما در طی سالهایی که اینجا بوده ام ، استعدادهای زیادی داشته ایم.” “اما من فقط فکر می کنم شما در دو سری اول دیدید که چه کاری می توانیم انجام دهیم.”

بیشتر بخوان:  آیا قرارداد TikTok با اوراکل مانع تحریم ایالات متحده است؟

رابرتز بار دیگر تأکید کرد که او معتقد بود این حتی با وجود مبارزات قابل توجه کینلی جانسن و عدم قطعیتی که در اواخر مسابقه به وجود آورد ، این عمیق ترین بازی داجرز دوران تصدی وی است. اما او گفت این خطا باعث بهتر شدن این تیم نسبت به بقیه است.

داجرز با کسب بیشترین دویدن در خانه بیشترین دور را در رشته های اصلی در طول فصل منظم به ثمر رساند. از 118 هومر – 15 بیشتر از شجاع آتلانتا، حریف NLCS آنها – 179 دور از 349 دور را انجام داد. آنها به رکورد 43-17 ، بهترین در ورزش صعود کردند.

اما کاهش سرعت همیشه بهتر از اکتبر نیست. قرار دادن توپ در بازی – و جلوگیری از ضربه های تهاجمی – امری حیاتی است. مسابقات با رشته ای دور هم و فشار دادن دفاع حریف برنده می شود. بعد از فصل ، جرم داجرز شکست خورد.

بیشتر بخوان:  او نمی تواند برای لیسیدن آموزش ببیند

داجرز یک سال قبل در پنج بازی باخت NLDS برابر واشنگتن ناسیونال 64 بار شکست خورد. آنها نتوانستند تعدیل هایی انجام دهند و در ابتدا تحت سلطه گروه تیرانداز نخبه قرار گرفتند. اطمینان از اینکه خطا در ماه اکتبر دوباره گیر نمی کند از اولویت های اصلی این فصل بود.

برانت براون ، مربی داجرز ، نزدیک به پایان فصل منظم ، گفت: “ما باید درک کنیم که چه کاری می توانیم آن شب انجام دهیم.” “و اگر این شبی است که می توانیم پیش برویم ، بسیار جالب است. ما این کار را به خوبی انجام می دهیم. اما اگر امشب شبی است که باید تولید را انجام دهیم و نوسانات خود را کمی بررسی کنیم ، آن را تا حد مرگ مرتب کنیم ، من فکر می کنم امسال کار بهتری برای انجام این کار است. “

بیشتر بخوان:  انگلیس و بلژیک در آستانه بازی امشب لیگ ملت های یوفا ترکیب های خود را تأیید کردند

تاکنون آنها در مقدماتی نیز عملکرد بهتری داشته اند.

داجرز علی رغم اینکه فقط 2 بار در خانه به او ضربه زده است ، این فصل بعد 5-0 است. Globe Life Field و ابعاد گسترده آن می توانست این حمله را خفه کند ، اما داگرها در طول سه مسابقه خود در Padres ، 23 بار با 20 دوش ، 20 تک ، هفت دبل ، سه و فقط یک دوش خانگی تنظیم کردند و گل زدند. آنها در سه شب با 14 پارچ مختلف روبرو شدند و 22 بار ضربه زدند.

رابرتز گفت: “همه می خواهند قهرمان شوند و موفق باشند.” “اما گرفتن آنچه تیرانداز به شما می دهد و پیاده روی و استرس شما را به وجود می آورد – وقتی در بهترین وضعیت خود هستیم ، این کار را می کنیم. و این همان کاری است که در کل تیم انجام دادیم.”

بیشتر بخوان:  Cowboy WR در میان پیش بینی های جسورانه

بارزترین تفاوت در این است که اکنون موکی بتس در ترکیب قرار دارد. ستاره مناسب فلدر برای ماه اکتبر به دست آمد. او به چندین روش بازی را تحت تأثیر قرار می دهد – یکی از آنها توانایی برقراری ارتباط و فشار دادن به تیم دیگر است. ضریب اعتصاب شغلی بتس 13٪ کمترین شماره 12 در میان هیترها است که حداقل 3000 بیلبورد از زمان ورود وی به رشته های اصلی در سال 2014 ظاهر شده است.

هنگامی که موضوع از اهمیت بیشتری برخوردار است سود اضافی را پرداخت می کند. بیتس در مرحله پلی آف هفت بر 19 است و پنج دبل و سه واکر دارد. پیشنهاد ناموفق بدرایس در بازی 1 با شکست دو برابری در بازی ششم شکست. شب بعد ، او دو ضربه به ثمر رساند و مغز متفکر قاطعانه حمله داگ داجرز در هفتمین کار بود. این تصمیم در نهایت در یک دور دو بار داجرز را برد.

بیشتر بخوان:  قهرمانانه های راسل ویلسون وایکینگ ها را متحیر کرد

رابرتز گفت: “موکی قطعاً بخشی از آن است ، اما هنوز هم امسال باید 27 مرد دیگر به انجام وظیفه بپردازند.” “او واقعاً از طرف ضربه تحت تأثیر قرار گرفته بود ، او ارزش بردن 90 فوت ، کنترل منطقه برخورد را درک کرد. ما در این مورد صحبت می کنیم ، اما وقتی او به عنوان یک بازیکن در اندازه خود نیز در مورد آن صحبت می کند ، او تکرار می کند و این کار را با هر ضربه ، هر مسابقه انجام می دهد ، او قطعاً مسیری طولانی را طی می کند.”

بیشتر بخوان:  تایید معامله دونالد ترامپ TikTok

پیشرفت تیم وی در کنترل منطقه حمله – برای افزایش تعداد استادیوم ها ، تیراندازان را مجبور به ارائه زمین های خوب و ایجاد تنش – دلیل این است که رابرتز فکر می کند این بهترین تیم برای مدیریت او است. چرخش شروع عمیق است. Bullpen به گزینه های خود افتخار می کند. اما جرم تفاوت است. و اگر داجرها برای هشت پیروزی دیگر امتیاز کافی کسب می کردند ، بدون شک این بهترین تیم در حافظه اخیر بود.

این داستان در اصل در لس آنجلس تایمز منتشر شد.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y58u3wxq
is.gd/07Yr94
shrtco.de/8sNBx
clck.ru/RLB2m
u.nu/k3-09
ulvis.net/HYMo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چگونه Ole Miss vs. آلاباما: کانال تلویزیونی ، اطلاعات پخش زنده فوتبال فوتبال NCAA ، زمان شروع

ی اکتبر 11 , 2020
طی 1 ربع Alabama Crimson Tide و Ole Miss Rebels همگی در 7 سالگی برابر شدند. Crimson Tide از ترکیب تیم برچسب ساخته شده از QB Mac Jones و W.R Devonta Smith لذت برد. اولی در ده تلاش برای TD یک و 115 متری دوید ، در حالی که دومی […]