داستان مبدا ماری تاکاهاشی: چگونه یک بالرین سابق به یک کارآفرینی و بازیکن تبدیل شد


مری تاکاهاشی یکی از جالب ترین افرادی است که باید بشناسید. او به مدت 10 سال یک بالرین حرفه ای بود. او اکنون یک بازیکن و کارآفرین زن شناخته شده و مورد احترام است.

مری اتمی

این داستان بخشی از است من خیلی وسواس دارم (اینجا مشترک شوید)، پادکست ما شامل مصاحبه با بازیگران ، هنرمندان ، افراد مشهور و ژانرهای خلاق درباره کار ، شغل و نگرانی های فعلی آنها است.

زندگی ماری تاکاهاشی مانند داستان اصلی یک شخصیت کمیک است. به مدت 10 سال ، او یک بالرین حرفه ای بود. سپس او یک مهمانی انتخاب بازیگران را برای یک ویدیو در YouTube انجام داد ، که او را با کشیدن کمیک و بازی های ویدیویی برای یک حرفه متفاوت سوق داد YouTube Giant Smooch. او همچنین بنیانگذار کانال Smosh Games بود و اکنون یک کارآفرین آزاد است. اوه ، و او در Survivor CBS ، به ویژه Millennium Season در مقابل Gen X بود.

بر CNET’s من یک پادکست پادکست هستم، تاكاهاشی داستان تربیتی خود و اینكه چگونه از آزادی خلاقیتی كه زندگی در روزهای اولیه ایجاد محتوای آنلاین فراهم می كند ، برخوردار است.

تاکاهاشی تشویق کرد: “من تقریباً یک دهه است که یک رقاص حرفه ای باله هستم ، و بعد از آن یک مهمانی YouTube انجام دادم که فکر می کردم به چیزی تبدیل نخواهد شد. و این با یک امپراتوری آنلاین فوق العاده عظیم به نام Smosh بود.” . “از 10 سال گذشته ، من در این زمینه نه تنها بازی های ویدئویی و تولید محتوا بوده ام ، بلکه در ایجاد کانال از طریق Smosh مشارکت داشته ام. به طور کلی ، من مدام گسترش می دهم و می بینم که چه کاری می توانم انجام دهم ، زیرا با کاری که انجام می دهید هیچ نقشه راه واقعی وجود ندارد.” در این دنیای دیجیتال. ما هنوز در حال نوشتن کتاب هستیم. “

تابستان سال گذشته ، تاكاهاشی گزارشگر Quibi و Polygon Speedrun بود. این مجموعه ترکیبی از اخبار ، فرهنگ و روند بازی ها را پوشش می داد. نقش تاكاهاشی به او اجازه داد تا داستان های عمیق و جذاب را با محوریت موضوعات بازی خارج از جریان اصلی جستجو كند. باید خاطر نشان کنم که اواخر ماه جولای ، یک ماه قبل از پخش آخرین قسمت سپیدرون ، با تاکاهاشی مصاحبه کردم.

تاکاهاشی گفت: “ما با پسری مصاحبه کردیم به نام استفان اسپون که یک بازیکن معلول است. او مدیر عملیات در AbleGamers است. او صریحاً در مورد اهمیت دسترسی بیشتر به بازی ها برای بازیکنان معلول بسیار مهم است.” “من همچنین توانستم با یک بازیکن دیگر به نام EbonixSims صحبت کنم ، که لوازم جانبی و مدل موهای سیمز و رنگ پوست را تغییر داده است تا بتواند بهتر به جامعه سیاه پوستان خدمت کند. و این داستان ها همان چیزی است که احساس می کنم می توانم یک امتیاز خاص را بررسی کنم و درباره آن بیشتر بدانم و بگویم ،” وای خدای من ، من هرگز این را نمی دانستم. “

در طول مکالمه ما ، تاکاهاشی در مورد چگونگی کمک به گذشته حرفه ای او به عنوان یک رقصنده در حرفه فعلی خود به عنوان بازیگر و مجری بحث کرد. همچنین در مورد وسواس او با PS4 Ghost of Tsushima صحبت شده است. و درباره زمان حضور وی در Survivor صحبت کنید.

کل مکالمه من و Takahashi را در Spotify یا Apple Podcasts بشنوید. شما می توانید Takahashi را در پیدا کنید توییترYouTube و Twitch. همچنین می توانید در برنامه پادکست موردعلاقه خود عضو شوید I’m So Obsessed هستم. در هر قسمت ، من و گوگلیمو با یک هنرمند ، بازیگر یا خالق آشنا می شویم تا در مورد کار ، عملکرد و وسواس فعلی اطلاعاتی کسب کنیم.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2pnhr46
is.gd/tOrXKM
shrtco.de/H4iS7
clck.ru/R2Arc
u.nu/8pk6l
ulvis.net/436

بیشتر بخوان:  برای برنده شدن 100 دلار برای گذراندن در Jiffy Lube وارد شوید *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تیم مقابل صاعقه خلیج تامپا استفان استامکوس در عکس گل زد. خیلی زود برای دیدن وضعیت بازی 4 است

پ سپتامبر 24 , 2020
ادمونتون ، آلبرتا – استفان استامكوس روز چهارشنبه دوباره به تیم خلیج تامپا برگشته است ، شبی كه پیر 30 ساله آن را “رویای تحقق” خواند. استامکوس در اولین شوت خود در مسابقه 3 فینال جام استنلی گلزنی کرد و لایتنینگ با نتیجه 5-2 ستاره های دالاس را شکست داد […]