دانا وایت ، کانر مک گرگور اشاره به بازگشت UFC در سال 2021 دارد


علیرغم اصرار کانر مک گرگور و UFC بر بازنشستگی قهرمان سابق دو دسته از بازی مبارزه ، هر دو طرف از بازگشت احتمالی روز پنجشنبه خبر دادند.

دانا وایت ، رئیس UFC روز پنجشنبه به SportsCenter گفت: “ما در واقع در حال کار بر روی موارد جالب برای Conor در ابتدای سال آینده هستیم.” “او باید سال آینده برگردد. من نمی گویم که او به جنگ بازمی گردد ، تضمین شده ، اما ما در حال حاضر در مورد چیزهایی صحبت می کنیم.”

ادی عطار ، نماینده مک گرگور نیز تایید کرد که گفتگوهایی با UFC با آریل هلوانی از ESPN انجام شده است.

بیشتر بخوان:  100 سارق دیگر نمی توانند از منوی CS: GO استفاده کنند

عطار گفت: “ما اخیراً مذاکرات بسیار جالبی با UFC داشته ایم.” “ما از آینده هیجان زده هستیم و در حال کار روی برخی چیزهای سرگرم کننده هستیم. چیزهای هیجان انگیزی که در آینده نزدیک می آیند.”

مک گرگور (22-4) در ماه ژوئن بازنشستگی خود را از MMA اعلام کرد و سپس به ESPN گفت که “این بازی فقط مرا هیجان زده نمی کند ، و بس.”

این اعلامیه با شک و تردید روبرو شد ، زیرا پیش از این مک گرگور چندین بار بازنشستگی خود را از MMA اعلام کرده بود. وی همچنین هرگز از برنامه آزمایش دارویی اجباری UFC خارج نشد.

بیشتر بخوان:  جو مورگان ، کاپیتان سابق سرخ سرخ و تالار مشاهیر ، در سن 77 سالگی درگذشت

مک گرگور 32 ساله از زمانی که دونالد سرروون را فقط در 40 ثانیه در ژانویه ناک اوت کرد ، جنگ نکرده است. او با برنامه ای برای مبارزه چندین بار وارد سال 2020 شد ، اما این برنامه ها ، تا حدودی به دلیل همه گیری ویروس کرونا و عدم توانایی UFC در میزبانی یک رویداد زنده با طرفداران ، از بین رفت.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4o9gtrr
is.gd/1BtJhO
shrtco.de/nYmDX
clck.ru/Qtz8d
u.nu/4cdz6
ulvis.net/dAB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بازیکنان NFL از سال 1982 بدترین هفته آغازین را دارند

پ سپتامبر 17 , 2020
بستن ویدئو عناوین برتر فاکس نیوز فلش برای 17 سپتامبر عناوین برتر فاکس نیوز فلش اینجا هستند. ببینید چه چیزی روی Foxnews.com کلیک می کند. بازیکنان NFL یک هفته وقت داشتند که دوست دارند فراموش کنند. استفان گستکوفسکی ، بازیکن تیم تنسی تیتان ، وضعیت این گروه را در هفته […]