دانیلو گالیناری می گوید رقابت برای قهرمانی مهمتر از قرارداد او در آژانس آزاد است


دانیلو گالیناری در اوج ارزش خود وارد یک آژانس رایگان می شود. در حالی که مصدومیت تأثیر او را در مذاکرات قبلی محدود کرده بود ، او فقط 10 مسابقه را با مشکلات جزئی در طول فصل 2019-20-20 از دست داد و به طور متوسط ​​18.7 امتیاز در مقابل 40.5 درصد تیراندازی پشت قوس داشت. هر دو سومین میانگین میانگین حرفه ای او هستند. گالیناری یکی از بهترین مهاجمان بسکتبال است ، اما در 32 سالگی فرصت های زیادی برای استفاده از آن نخواهد داشت.

اما او همچنین شانس قهرمانی در مسابقات را دارد. گالیناری هرگز موفق به کسب یک سری بازی های پلی آف نشده است ، اما همانطور که دوباره وارد آژانس رایگان می شود ، این به او بستگی دارد که تصمیم بگیرد که آیا برنده شدن را در اولویت قرار دهد یا پول. به نقل از نشریه بین المللی ورزش Sportando ، گالیناری در مصاحبه ای در جشنواره ورزش دلو ایتالیا ، برنامه خود را فاش کرد. وقتی مصاحبه کننده پرسید ، “آیا بازی در مسابقات قهرمانی NBA از دهه مهمتر است؟” گالیناری پاسخ داد: “بله. در این زمان ، بله. من دیگر بیست سال ندارم.”

بیشتر بخوان:  انتخاب دور اول تیتان ها ، ایسایا ویلسون به دلیل DUI دستگیر شد

در حال حاضر ، این احتمالاً به این معنی است که گالیناری دیگر به اوکلاهما سیتی تندر برنخواهد گشت. در حالی که آنها فصل گذشته یک مرحله حذفی غافلگیرکننده را انجام دادند ، انتظار می رود که با کریس پل تجارت کنند و برای بازسازی این فصل حرکت کنند.

گالیناری احتمالاً رقیب دیگری برای بازی پیدا خواهد کرد ، اما این به معنای فداکاری مالی عظیم است. تنها تیم رقابتی که راهی عملی برای تولید حداکثر فضای سر دارد ، میامی هیت است. Heat تقریباً در مهلت مقرر برای Gallinari معامله کرد ، اما معامله به شکست انجامید. مشخص نیست که آیا این نتیجه مذاکرات قرارداد بسته با گالیناری یا عدم توانایی در توافق در مورد جبران خسارت با اوکلاهما سیتی تندر بوده است ، اما به نظر می رسد آوردن گالیناری برای هیت بعید است. اگر تصمیم بگیرند بازیکنان آزاد خود را دوباره به خدمت بگیرند ، فضای پوششی آنها از بین می رود و به احتمال زیاد آنها ایده حفظ جورن دریک و جی کراودر را به پیروی از گالیناری ترجیح می دهند. حتی اگر علاقه مند باشند ، نمایش آنها احتمالاً فقط از یک فصل بیشتر خواهد شد. تیم Heat Giannis انتظار می رود Antetokounmpo را در سال 2021 دنبال کند و برای این کار به یک کلاهک شفاف احتیاج دارد.

بیشتر بخوان:  LAUSD در آستانه تأیید ورزشکاران برای بازگشت به دانشگاه برای انجام فعالیتهای ورزشی است

اگر واقع بینانه صحبت کنیم ، گالیناری باید یک استثنا در سطح متوسط ​​را انتخاب کند یا یک برچسب طراحی کند و برای رسیدن به یک رقیب تجارت کند. مگر اینکه برای یک تخفیف واقعا بزرگ آماده باشید ، این تیم هایی مانند Warriors ، Nets ، Bucks ، Rockets ، Celtics و 76ers را از بین می برد. این تیم ها به حدی به آستانه مالیات نزدیک هستند که یک محرومیت کامل در سطح متوسط ​​عملاً در دسترس نیست و با امضای خرید و معامله این تیم ها یک بازیکن به دست می آید ، بنابراین تا زمانی که تندر مایل به گرفتن پول اضافی برای تسهیل تجارت نیست ، تجارت بعید به نظر می رسد.

بیشتر بخوان:  چرا باید در فوتبال پنجشنبه شب از جو Burrow و Bengals حمایت کنید

چند مدعی وجود دارند که به طور بالقوه در موقعیتی هستند که می توانند از استثنای کامل سطح متوسط ​​استفاده کنند یا از هندسه علامت گذاری و معامله استفاده کنند. در هر ترتیب داده شده ، موارد زیر برجسته ترین موارد است:

  • بسته به تعداد بازیکنانی که لیکرز آنها را در اختیار دارد ، آنها می توانند از استثنای کامل سطح متوسط ​​استفاده کنند. آنها همچنین بودجه منقضی شده (به طور عمده از طریق دنی گرین) برای مهندسی تجارت مناسب دارند.
  • ناگت ها حدود 30 میلیون دلار کمتر از آستانه مالیات مورد انتظار هستند. انتظار می رود آنها از این پول برای حفظ بازیکنان خود استفاده کنند ، اما اگر آنها تصمیم بگیرند کمی تهاجمی تر باشند ، بازگشت گالیناری به دنور یک گزینه است.
  • ماوریکس می تواند از استثنای سطح متوسط ​​استفاده کند ، اما انتظار می رود مانند Heat فضای سقف خود را برای سال 2021 حفظ کند. با این حال پیشنهاد یک ساله 9.3 میلیون دلاری ممکن است او را وسوسه کند.
  • کلیپرز و رپتورز احتمالاً به دنبال حفظ بازیکنان خود هستند. اگر کلیپرز مونترزل هارل یا مارکوس موریس را از دست بدهد ، می تواند یک استثنا در سطح متوسط ​​باشد. رپتورز بر روی قفل کردن در فرد ون ولت و امید داشتن سرج ایباکا و / یا مارک گاسول در معاملات یک ساله تمرکز خواهد کرد (برای حفظ جاه طلبی های خود در سال 2021) ، اما مانند کلیپرز ، بسته به آنچه برای بازیکنان اتفاق می افتد ، می توانند چرخ دنده ها را تغییر دهند.
بیشتر بخوان:  UFC واقعی است یا خیر - اسرائیل Adesanya تهاجمی تر خواهد بود. مایکل چندلر باید خودش را ثابت کند

در نهایت ، ما نمی دانیم که گالیناری مایل است برای پیگیری حلقه تا کجا پیش رود. اگر او به خود اطمینان داشته باشد که سالم و مثمر ثمر است ، می تواند از لحاظ تئوری محرومیت از پرداخت کنندگان مالیات میان ردیف (در حدود 5/7 میلیون دلار در فصل گذشته) از یکی از تیم های فوق الذکر را بگیرد و از یک فصل رقیب برای اطمینان از عقد قرارداد بزرگتر در پربارترین 2021 استفاده کند. محیط را پوشش دهید. اگر او تصمیم بگیرد سریعتر تهیه کند ، لیست خواستگارها کم می شود.

بیشتر بخوان:  مربی فوتبال نیروی دریایی پنتاگون را برای سریال Trophy فرمانده کل قوا پاره می کند ، سپس عذرخواهی می کند

گالیناری تقریباً متناسب با هر رقیبی است. جهانی شلیک کرد. اما افراد 32 ساله فقط فرصتهای زیادی برای کسب درآمد متغیر دارند. آنچه در نهایت تصمیم به انجام آن خواهد گرفت ، احتمالاً به نوع پیشنهادی که از رقبا و تیم های فضایی ضعیف دریافت می کند ، بستگی خواهد داشت. ممکن است مبلغی به قدری زیاد باشد که او نتواند آن را رد کند. اما اگر بازار در حال سقوط ، اوج مالی خود را محدود کند ، بحثی منطقی در مورد انعقاد معامله ای یک ساله ، تلاش برای کسب عنوان و سپس کسب درآمد یک ساله از این پس وجود دارد.

بیشتر بخوان:  ونسا برایانت با انتقاد از کلانتری به دلیل چالش لبران جیمز
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y23ysd3m
is.gd/K2YeqX
shrtco.de/GysEA
clck.ru/RNWoZ
u.nu/uk3fy
ulvis.net/5Jnk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

NLCS 2: Clayton Kershaw Exit ؛ تونی گانسولین برای شروع

س اکتبر 13 , 2020
داجرز اعلام کرد که کلایتون کرشاو از اولین بازی برنامه ریزی شده خود مقابل Atlanta Braves در بازی دوم سری لیگ ملی در روز سه شنبه به دلیل گرفتگی عضلات خراشیده شده است. Tony Gunsulin جای او را خواهد گرفت. این پیشرفت پس از آن انجام شد که داجرز بازی […]