داک پرسکوت زخمی شد: برادر Cowboys QB با ارسال پیامی از اتاق بیمارستان ، قول بازگشت پیروزمندانه را داد


USATSI

داک پرسکوت همه چیز در مورد خانواده اش است و خانواده اش پیرامون او می چرخند. هافبک Dallas Cowboys که در این فصل یکی از خواهران و برادران خود را پس از مرگ جس پرسکوت 31 ساله از دست داده است ، در هر دو روش درمانی برای کمک به مبارزه با افسردگی و اضطراب و اعضای خانواده مانند برادر دیگر او ، Tad Prescott ، تسکین یافته است. بنابراین وقتی طرفدار بولر در هفته دو بار پنج مبارزه با غول های نیویورک انجام داد آسیب دیدگی مچ پا او بعداً برای یک شب عمل جراحی در پایان فصل به بیمارستان منتقل شد و دومی مطمئن شد که تمام مدت آنجاست.

بیشتر بخوان:  UFC واقعی است یا نه - کولبی کاوینگتون با پیروزی به عنوان قهرمانی می رسد. خورخه ماسویدال یک عامل خواهد بود

و پیام او از بیمارستان پیام مهیجی است و به همه افراد بدبین در مورد آنچه بعد از آنچه قرار است برای بهبود Cowboys QB باشد ، هشدار می دهد.

برادر پرسکوت گفت: “خدا خوب است ، و او قویتر از همیشه برمی گردد.” در توییتر. “من پادشاه هستم که من آن را تضمین می کنم. بیایید اردک برویم. با ایمان راه برو و من اطمینان خواهم داد که به جنگ ادامه خواهم داد.”

و حالا ، گاوچران ها باید یک بار دیگر با ضرر سنگینی که بزرگترین ضرر آنها تا به امروز است ، سازگار شوند ، هرچند که این کار را با برتری در جایگاه اول پنج هفته بعد انجام می دهند. آنها موفق شدند در پایان مسابقه ای که پرسکات آغاز کرد ، 37-34 برابر غول ها به پیروزی برسند ، اما باخت او ضربه بزرگی برای تیمی بود که توانایی پرداخت هزینه دیگری را نداشت. این باشگاه در حال حاضر بدون برخورد با LaEEl Collins و Tyron Smith برای این فصل آغاز شده است و بنابراین آنها به اندی دالتون نگاه می کنند تا بار را به جلو ببرد ، این آسان نخواهد بود.

بیشتر بخوان:  هفته 2 رتبه بندی قدرت NFL QB قدرت: کیلر موری ، گاردنر مینشو در حالی که تام بردی ، بیکر میفیلد سقوط می کنند پرواز می کنند

برای پرسکوت ، هفته آینده اولین بار در کار چهار ساله NFL او یک مسابقه را از دست داد ، که نشان دهنده مقاومت غیرقابل تحمل او است – خط شروع او فقط با یک بازی عجیب و غریب به پایان رسید زیرا پای او بین چمن در استادیوم AT&T و وزن کامل گیر کرد. برای توپهای غول پیکر.

در ادامه چهار بازی اول 2020 ، پرسکوت از دروازه ورود به سطح آماری تاریخی منفجر شد ، زیرا در گفتگوهای دهه به زودی مورد تجدید نظر با کابوی ها ادامه داد. در حال حاضر ، تنها کاری که می تواند انجام دهد این است که برای فصل 2021 بهبود یابد و پیشرفت کند و هنوز هم باید مانند دالاس لباس بپوشد و خانواده اش در کنار او مثل همیشه او را روحیه می دهند.

بیشتر بخوان:  شارژرها به دفاع و شانس تکیه می کنند تا بنگال ها را در گشودن شکست دهند
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y29lqu88
is.gd/pYspAt
shrtco.de/TdF6C
clck.ru/RLdvh
u.nu/mngtu
ulvis.net/QJ3G

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

NLCS: داجرها از شانس بازی با Braves با طرفداران در ذهن لذت می برند

د اکتبر 12 , 2020
دیدار روز دوشنبه داجرز و آتلانتا بریزز فقط اولین مسابقه از سری مسابقات قهرمانی لیگ ملی نخواهد بود. همچنین این اولین بازی بیس بال لیگ برتر است که در سال 2020 تعداد زیادی از طرفداران در آن شرکت می کنند. حداکثر 10 هزار و 500 نفر – یا حدود 26 […]