درام NFL واشنگتن توسط جنگ فرشته ها بر سر پرداخت تقویت می شود


مشاجره تلخ بین دانیل اسنایدر ، مالک کنترل کننده تیم فوتبال واشنگتن ، و سه نفر از شرکای محدود و قدیمی او ، باعث آتش سوزی قانونی ، اختلاف نام باشگاه و سردرگمی دوستان سابق شد.

اما در اصل ، این یک اختلاف بر سر پول است.

طبق اسناد بررسی شده توسط نیویورک تایمز ، در بهار ، با توجه به همه گیر شدن آینده فصل NFL 2020 ، به دلیل همه گیر شدن ، شک و تردید اسنایدر پرداخت سود سالانه به سه سهامدار را که به طور مشترک 40 درصد حق رای دادن را دارند ، به تعویق انداخت.

تصمیم برای توقف توزیع ، که قرار بود در تاریخ 30 آوریل برگزار شود و شرکا ادعا کردند بدون مشورت با آنها انجام شده است ، باعث ایجاد یک سری اتهامات از جمله سو mis مدیریت مالی تیم و تلاش برای لکه دار کردن اسنایدر شد. جنگ بین اسنایدر و سهامداران – فردریک اسمیت ، رئیس فدرال اکسپرس ؛ دویت شر ، بنیانگذار یک شرکت ساخت خانه. و رابرت روتمن ، مدیر دارایی – سرانجام در آغوش لیگ قرار می گیرد ، زیرا داور سعی می کند اختلافات را حل کند.

مانورهای پشت صحنه در اطراف آشوبی است که تیم را در بر گرفته است. اسنایدر پس از سال ها دفاع از نام تیم 87 ساله ، در برابر فشارهای گروه های بومی آمریکا و برخی از بزرگترین اسپانسرهای خود – از جمله FedEx – خم شد و گفت که تیم تغییر نام می دهد. رون ریورا ، مربی جدیدی که در تلاش برای بازسازی تیم در طی شیوع همه گیر است ، در ماه اوت گفت که قصد دارد به کار خود از طریق درمان سرطان ادامه دهد. اسنایدر یک وکیل ارشد استخدام کرد تا ادعاهای آزار و اذیت جنسی توسط 15 زن که در این سازمان کار می کردند را تحقیق کند.

بیشتر بخوان:  NFL Week 1: خلاصه و نکات برجسته از بازیهای یکشنبه

در بیشتر بهار و تابستان ، درگیری با شرکای محدودی پشت درهای بسته صورت می گرفت. در ماه مه ، کمتر از دو هفته از دریافت سود سهام شرکا ، مدیر ارشد مالی هلدینگ به مشاور حقوقی تیم فوتبال واشنگتن نامه نوشت و پرسید که چرا اسنایدر تصمیم گرفت مبلغ توزیع را پرداخت نکند و در مورد پیشرفت به شرکا نگوید. مدیر ارشد مالی شار گفت: “او از این عدم ارتباط بسیار ناامید است.”

مدیر مالی اسناد مربوط به عملکرد مالی تیم را درخواست کرد ، از جمله صورت های مالی دو فصل گذشته ، جزئیات دستمزد کارکنان تیم ، پیش بینی بودجه برای سال جاری ، و اطلاعات مربوط به “تمام اقدامات کاهش هزینه” از سال 2018 ، به احتمال زیاد تعیین می کند که آیا این تیم در حال مدیریت کارآمد پول خود هستند.

بیشتر بخوان:  برای نواک جوکوویچ ، تلاش صادقانه دیگری پیاده روی از ریل است

مشخص نیست که چقدر به سه شریک محدود بدهکار است ، چرا اسنایدر پرداخت سود را به تأخیر انداخته است یا اینکه آنها را از قبل مطلع کرده است. همچنین مشخص نیست که آیا اسنایدر برخی یا همه اقدامات کاهش هزینه ای را که چار از او خواسته انجام داده است.

اسنایدر درخواست اظهار نظر را رد کرد.

با این حال ، اندکی پس از درخواست وکیل شار برای دسترسی به سوابق مالی تیم ، شار و روتمن با اسمیت – که از سال گذشته در تلاش است سهام خود را بفروشد – پیوستند و سهام آنها را نیز به بازار عرضه کردند. آنها همچنین جان موگ ، یک بانکدار ورزشی در بالتیمور را استخدام کردند تا به آنها کمک کند از سهام خود خلاص شوند.

در زمان های عادی اقتصادی ، فروش سهام اقلیت دشوار خواهد بود زیرا خریداران با وجود صرف ده ها یا حتی صدها میلیون دلار برای به دست آوردن سهام عدالت ، کنترل کمی بر مدیریت تیم دارند. عدم اطمینان اقتصادی ایجاد شده توسط این اپیدمی کار را دشوارتر کرد.

بیشتر بخوان:  بروس آریانس به اولین بازی تام بردی در فیلم Buccaneers پاسخ صریح می دهد

اگر تیم فوتبال واشنگتن یا سایر امتیازات کاملاً به فروش می رسید ، ارزش سهام اقلیت قیمت بسیار بالاتری به دست می آورد.

در اوایل ماه ژوئن ، دیوید کوچ ، وکیل نماینده سه شریک محدود ، نامه ای به نورمن شرت ، وکیل نماینده اسنایدر ارسال کرد. کوچ برای کمک به مشتریان خود در فروش سهام خود ، از سوابق مالی تیم ، از جمله “معاملات تیم با هر شخص داخلی یا نهادی که توسط خودی ها کنترل می شود” درخواست کرد.

کوخ می گوید ، اگر اسنایدر بخواهد “از انجام فرآیند مراقبت دقیق و طولانی و بررسی دقیق” کتاب های تیم جلوگیری کند ، اسنایدر باید خرید این سه شریک را “با ارزش منصفانه” بررسی کند.

کوچ می نویسد: “بر این اساس ، به نظر می رسد ارزش این است که دان تمام تلاش خود را برای هدایت تلاش برای دستیابی به کار انجام دهد” و “با تعطیلی دوستانه و سریع برای فروش منافع مشتریان من به جلو حرکت کند.”

چار از اظهار نظر خودداری کرد.

وقتی راتمن با او تماس تلفنی گرفت ، از اظهار نظر در این باره خودداری کرد. وی گفت: “من نمی خواهم بی ادب باشم اما فعلا نمی توانم اظهار نظری کنم.”

اسمیت از طریق سخنگوی FedEx از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

بیشتر بخوان:  زلاتان ابراهیموویچ در مورد عفونت ویروس کرونا: "COVID جرات داشت مرا به چالش بکشد. ایده بد'

اسنایدر نیازی به خرید از شرکای خود ندارد زیرا از قبل مالک اکثر تیم است. به گفته چندین نفر که با او صحبت کرده اند ، وی همچنین قصد ندارد سهمی را که انتظار دارد به فرزندانش بفروشد.

با این حال ، اسنایدر از تصمیمی که شار و روتمن – دوستان و همکاران تجاری وی برای مدت 20 سال – برای استخدام یک بانکدار برای فروش سهام خود ناامید شدند. در اواسط ماه ژوئن ، او هر سه شریک محدود خود را از هیئت مدیره تیم اخراج کرد.

این سه سهامدار که از حذف خود از هیئت مدیره ناراحت بودند ، از NFL خواستند تا اختلاف را حل کند. طبق اعلام دو نفر از افراد با اطلاع از موضوع که مجاز به صحبت علنی نبودند ، دفتر کمیساری در اواخر ماه ژوئن یک داور منصوب کرد. NFL از اظهار نظر خودداری کرد.

آن زمان بود که جنگ به میان جمعیت سرایت کرد. چند روز پس از شروع داوری NFL ، مشاور حقوقی فدرال اکسپرس ، جایی که سرپرست اسمیت بود ، نامه ای به تیم ارسال کرد و گفت اگر نام تیم تغییر نکرده باشد ، این شرکت خواستار حذف نام آن از ورزشگاه ، جایی که از سال 1999 نمایش داده شده بود ، شد. FedEx سالانه تقریباً 8 میلیون دلار بابت حق نامگذاری استادیوم تیمی در Landover ، MD پرداخت می کند. کمتر از دو هفته بعد ، اسنایدر اعلام کرد که نام و آرم جایگزین خواهد شد.

بیشتر بخوان:  Ravens به حالت تدافعی در می آیند و در شکست 27-3 برابر بنگالها سوراخ کاری می کنند

همانطور که درام اتاق هیئت مدیره آشکار شد ، نبرد در دادگاه ها آغاز شد و تلاش شرکای اقلیت برای فروش سهام خود را کاهش داد. در ماه آگوست ، اسنایدر علیه یک شرکت اینترنتی هندی که آنچه ادعا می کرد داستان های دروغ و افتراآمیز در مورد آن است ، شکایتی برای افترا ارائه کرد.

در رابطه با این دادخواست ، وكلاي اسنايدر در 15 سپتامبر از قاضي دادگاه منطقه ايالات متحده در مريلند خواستار احضار احضار موگ ، سوابق تلفني و اينترنتي شركاي محدود بانكدار شدند.

در پرونده ، وکلای اسنایدر ادعا کردند که در اوایل ماه ژوئیه نماینده ای از موآگ با یک سرمایه گذار بالقوه تماس گرفت تا ببیند آیا او علاقه مند به خرید سهام اقلیت در تیم است. این بازیگر ادعا کرد که اسنایدر به زودی سهام خود را می فروشد.

وقتی این شخص گفت که شک دارد اسنایدر سهام عمده خود را در تیم بفروشد ، یک نماینده موآگ گفت اسنایدر “به دلیل اطلاعات منفی که به زودی فاش خواهد شد ، چاره ای جز این کار را نخواهد داشت.”

بیشتر بخوان:  آزمایش کریستیانو رونالدو برای ویروس کرونا مثبت است

موگ از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

یک هفته بعد ، در 16 ژوئیه ، اسنایدر و سازمان فوتبال او در معرض کوهی از مطبوعات بد قرار گرفتند. واشنگتن پست تحقیق در مورد سو into استفاده از کارمندان زن تیم را منتشر کرده و 15 کارمند سابق دفتر جلوی تیم را به عنوان منابع ذکر کرده است.

در همان روز ، مقالاتی که باعث تحقیر اسنایدر شد ، از جمله مقاله ای که وی را به جفری اپستین جنایتکار جنسی مرتبط می کرد ، در سایت هند ظاهر شد.

روز بعد ، موگ با شخص دیگری صحبت کرد و پیشنهاد داد که اسنایدر “به دلیل انتشار منفی بیشتر مطبوعات” مجبور به فروش سهام خود خواهد شد.

در روزهای بعد ، اطلاعات مقاله های واشنگتن پست و سایت هندی در ارتباط پیوند دهنده اسنایدر با اپستین در شبکه های اجتماعی تکرار شد.

وکلای اسنایدر در پرونده ضبط نوشتند: “به تمام دلایل فوق ، مشخص است که موگ از قبل اخطاری دریافت کرده بود” از مقالات منتشر شده توسط سایت هندی.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxevfy83
is.gd/Gz1uyz
shrtco.de/jteZ3
clck.ru/R4FVa
u.nu/ii2lc
ulvis.net/rWw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

رعد و برق Stamkos ، و گلوله به دست می آورد

ج سپتامبر 25 , 2020
ادمونتون ، آلبرتا – استیون استامکوس به زمان زیادی برای حضور در فینال جام استنلی نیاز نداشت. در اولین بازی خود از ماه فوریه ، او به کاپیتان تامپا بی کمک کرد تا تیمش را در برد دو بازی قهرمانی قرار دهد وقتی که تنها شوت خود را در این […]