درجه های براونز در مقابل بنگالز: نیک چوب ، دو نفره کریم هانت فلش صعودی کلیولند ، جو بارو چشمگیر


معلوم شد که این یک بازی بسیار جذاب “فوتبال پنجشنبه شب” بین دو تیم است که دقیقاً به دلیل تخلفات آنها شناخته نشده است. برای مسابقه اوایل ماه سپتامبر بین کلیولند براونز و سین سیناتی بنگالس ، دو سهام خنده دار NFL طی چند دهه گذشته ، بد نیست. بیکر میفیلد و جو بارو این توانایی را دارند که در دهه آینده یک مسابقه اصلی را ببینند ، به خصوص اگر کلیولند و سینسیناتی در سال های آینده به کسب امتیازات عالی ادامه دهند.

نمرات بالا است و هر دو براون و بنگال نمرات بالایی را برای بازی ای کسب کردند که باعث افتخار NFL در 100 سالگی شد. لذت ببرید ، مصرف کنید و انتقاد کنید. تو می دانی که کجا پیدایم کنی.

بیشتر بخوان:  گزارش می گوید بسته های کار برادر دوقلوی آرون جونز به محض پاک کردن پروتکل COVID-19

براونز: الف

سخت است که به Browns چیزی کمتری بدهید. چهار روز پس از خجالت کلیولند از بالتیمور ، تخلف کوین استفانسکی دقیقاً مانند تصور ما در تابستان بود. قهوه ای ها دو پشت در حال اجرا دارند که به خوبی یکدیگر هستند و از یکدیگر تغذیه می کنند. نیک چوب برای 100 یارد و دو تاچ داون دوید در حالی که کریم هانت برای هر بار حمل 8.6 یارد عجله داشت و یک TD عجله ای داشت و TD مخصوص خودش را دریافت می کرد. کلیولند در فصل گذشته یکبار در یک بازی 200 یارد عجله نداشت ، اما آنها در بازی دوم خود در سال 2020 این تعداد را کاملاً کسر کردند.

بیشتر بخوان:  برنامه پلی آف MLB 2020 ، مکان های حباب و نحوه تماشای هر بازی پس از فصل

استفانسکی سرانجام با تأکید بر پاس بازی اکشن به سراغ آنچه نان و کره بیکر میفیلد بود رفت و انتخاب شماره 1 2018 تقریباً عالی بود. خارج از رهگیری روی پاس او که نیازی به ایجاد آن نبود ، میفیلد 219 یارد و دو تاچ داون را پرتاب کرد در حالی که تقریبا 70 درصد پاسهای خود را انجام می داد. پنجشنبه بهترین مهی فیلد بود که مدتهاست به نظر می رسد – مسلماً از دسامبر فصل تازه کارش (2018).

عجله پاس براون ها از یكی از بدترین خطوط حمله در فوتبال استفاده كرد و جو بارو را مجبور به پرتاب 61 پاس كرد – كه این برای یك تازه وارد QB در دومین بازی شغلی اش چیز غیرقابل شنیده ای است (در مورد این كمی بیشتر). کلیولند با هفت ضربه برگشت به پایان رسید ، و مایلس گرت ناامید کننده اجباری به عنوان بازی تغییر بازی مورد نیاز براون ها قرار گرفت ، زیرا در چهار بازی متوالی موفق به گلزنی از خط یک حیاط نشدند. براون ها همچنین بنگال ها را در زیر 300 حیاط خالص عبور دادند و طولانی ترین خط در NFL را به 23 بازی افزایش دادند. از آنجا که دفاع براون ها باعث یک بعدی شدن خطای بنگال ها شد ، سالم نگه داشتن این نوار چشمگیرتر بود. این یک پیروزی بزرگ برای کلیولند در بازی ای بود که براون ها به آن نیاز داشتند.

بیشتر بخوان:  تروجان ها در طی یک بیماری همه گیر با تدارکات بوت اردوگاه سازگار می شوند

بنگالها: B-

خط حمله بنگالس وحشتناک است. دفاع دوی آنها هنوز هم یک سال پس از آنکه در لیگ بدترین رتبه را کسب کرد ، در لیگ بدترین است. این یکی از بدترین تیم های لیگ خواهد بود – و احتمالاً هنوز هم وجود دارد – اما آنها آینده بسیار درخشانی با جو بارو دارند و این پنج شنبه شب مشخص شد.

ترسناک است که بارو در دومین شروع کار خود 61 پاس انداخته است ، به خصوص اینکه او فقط سومین تازه کار QB EVER است که 60+ پاس در یک بازی می اندازد. با این حال ، Burrow فقط دهمین بازیکن خط حمله در تاریخ NFL است که 60+ پاس تلاش انجام می دهد و صفر رهگیری دارد و اولین تازه واردی است که تاکنون موفق شده است. بخاطر داشته باشید كه بارو تمام شب از طرف خط دفاعی براونز تحت فشار مداوم قرار داشت ، زیرا سینسیناتی یكی از بدترین خطوط حمله را در فوتبال دارد (به خصوص در سمت راست خط). این امر باعث می شود آنچه که بورو انجام داده است چشمگیرتر باشد.

بیشتر بخوان:  اوکلاهما در مقابل ایالت آیووا: پخش مستقیم ، تماشای آنلاین ، کانال تلویزیونی ، زمان شروع بازی ، پیش نمایش بازی فوتبال

بنگالی ها به دلیل بارو این درجه را می گیرند. 88 بازی تهاجمی – 64 پاس طراحی شده – بارو همچنان توانست 60.7٪ از پاسهای خود را تکمیل کند و برای سه تاچ داون پرتاب کند. سینسیناتی یک بازیکن خط حمله و یک بازیگر قدرتمند جذب کننده پاس برای کار با او دارد ، حتی اگر چیز دیگری در اطراف او نباشد. اوقات خوبی در انتظار طرفداران بنگال است.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6zbdw9f
is.gd/rmZMC1
shrtco.de/cFaIo
clck.ru/QuSrc
u.nu/3mdjf
ulvis.net/6XN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

قوچها به دنبال پرتاب پول هستند ، در جهت رابرت وودز عبور می کنند

ج سپتامبر 18 , 2020
از زمان امضای قرارداد با Rams در سال 2017 ، رابرت وودز و تولیدات وی در میان برخی از نخبگان دریافت کننده NFL قرار گرفته اند. اما حقوقی مانند او به او پرداخت نشده است. بر اساس نظرات روز پنجشنبه وودز و مربی شان مک وی ، اوضاع می تواند […]