درست همانطور که به نظر می رسید فناوری در مورد تنوع جدی است ، ترامپ نیز وارد عمل می شود


استخدام ضروری است استثنا انتصاب یک نفر به سمت به معنای عدم انتخاب فرد دیگری است. برخی از اشکال محرومیت قابل قبول است (متقاضی فاقد استعداد است). برخی از آنها قابل قبول نیستند (متقاضی فاقد آلت تناسلی مرد است). برخی از آنها خوب به نظر می رسند ، اما نیت بد را پنهان می کنند (متقاضی “از نظر فرهنگی” مناسب نیست ، که اغلب یک صفحه دودی از نژاد یا جنسیت است).

دولت ترامپ در حال افزایش بررسی ابتکارات مربوط به تنوع است ، معضلی را برای شرکت های فناوری ایجاد می کند. بسیاری از مردم قول دادند که در پی قتل جورج فلوید ، از عدالت نژادی حمایت کنند. اکنون ، آنها باید فشارهای متناقض را غلبه کنند تا تلاش خود را برای استخدام افراد رنگارنگ بیشتر و متوقف کنند.

بیشتر بخوان:  در داخل Pinterest ، داستانهای بیشتری درباره تبعیض در محیط کار وجود دارد

هر دو طرف جنگ تنوع فرهنگی ارزش یکسانی را قول می دهند: کنار گذاشتن کسی به دلیل نژاد یا جنسیت اشتباه است. اما این استثنا در نظر بیننده ناعادلانه است. دولت ترامپ می گوید استخدام و استخدام افراد رنگین پوست از این امر مستثنی است. فعالان و بسیاری از کارمندان بر این باورند که تعداد اندک کارمندان سیاه و قهوه ای در تمام سطوح در دره سیلیکون نشانه طرد شدن است.

هفته گذشته ، وزارت کار ایالات متحده با ارسال نامه تحقیق به مایکروسافت ، هشدار داد که تعهد خود در ماه ژوئن به دو برابر افزایش تعداد رهبران سیاه پوست در این شرکت “به نظر می رسد که اقدامات استخدام ممکن است بر اساس نژاد انجام شود.” Dev Stahlkopf ، معاون رئیس مایکروسافت ، با رد مخالفت طولانی مدت ، این شرکت را به انجام هر کاری غیرقانونی و دفاع از هدف خود برای ایجاد تنوع اعتراض کرد.

بیشتر بخوان:  نوشتن او از رادیکال دزدان دریایی جوان. حالا او می خواهد آنها را فدیه کند

استالكف نوشت: “ما افراد واجد شرايط را استخدام و حمايت مي كنيم.” “و هیچ چیزی که ما در ماه ژوئن اعلام کردیم تغییر نخواهد کرد.”

پیام وزارت کار تنها بخشی از حمله اداری به تلاش های متنوع در سراسر کشور است.

در ماه سپتامبر ، ترامپ با صدور یک دستورالعمل ، تئوری نژاد حیاتی و آموزش حساسیت نژادی را از آژانس ها و سازمان های فدرال که بودجه های فدرال دریافت می کنند ، که شامل بسیاری از دانشگاه ها و همچنین شرکت های فن آوری مانند مایکروسافت است ، منع می کند. دستور ترامپ این “آموزش تنوع متهم به سرزنش” نامیده می شود که از “فشار قهری پنهانی برای اطمینان از توافق یکسان” استفاده می کند. از آن زمان ، برخی از کالج ها و شرکت ها آموزش جلوگیری از سوگیری را متوقف کرده و طرح های مربوط به تنوع را بررسی کرده اند تا از رعایت نکردن قوانین پیروی کنند. در اوایل این ماه ، وزارت دادگستری با طرح ادعای تبعیض آمیز بودن دانشگاه نسبت به متقاضیان سفیدپوست و آسیایی ، علیه ییل شکایت کرد.

بیشتر بخوان:  FBI و وزارت امنیت داخلی می گویند که هکرها به سیستم های انتخاباتی دسترسی پیدا می کنند

دولت ترامپ از ابتدای تاسیس خود با تلاش های متنوع خصومت ورزیده است ، اما با نزدیک شدن به انتخابات و خواستار انجام شرکت ها از وعده های عدالت نژادی ، این تلاش ها به اغراق تبدیل شده است. پس از دستور اجرایی ماه سپتامبر ، دفتر مدیریت و بودجه آژانس های فدرال را تشویق کرده است تا مواد آموزشی مختلفی را که شامل عباراتی مانند “امتیاز سفید” ، “تقاطع” ، “نژادپرستی سیستمی” یا “تعصب ناخودآگاه” است ، بررسی کنند.

بیشتر بخوان:  7 بهترین میزگرد برای مجموعه وینیل شما (2020)

هفته گذشته ، ویلیام جکسون هارپر ، بازیگر ، در توئیتر خود اعلام کرد که پس از کناره گیری دو آکادمی نظامی از نمایش و بحث و گفتگو درباره برنامه Spike Lee در سال 1992 ، این “سانسور” است. مالکوم ایکس. هنرهای غیرانتفاعی در نیروهای مسلح ، که فرصت های هنری و فیلم را برای اعضای خدماتی و دانش آموزان فراهم می کند ، از هارپر دعوت کرد تا فیلمی به انتخاب خود و پس از آن جلسه پرسش و پاسخ را به نمایش بگذارد. بعد از اینکه او هارپر ، پسر یک تفنگدار دریایی را انتخاب کرد مالکوم ایکس، مقامات دو آکادمی اظهار داشتند که آنها نگران این فیلم هستند که ضد تشویق نظریه نژاد انتقادی را برپا کند. نمایش بدون حضور دو آکادمی ادامه یافت.

بیشتر بخوان:  همه ما از خانه کار می کنیم

هارپر در توییتر خود نوشت: “این دستورالعمل اجرایی تلاشی برای سانسور برخی از حقایق دشوار است که همچنان جامعه ما را آزار می دهد.”

ایده اصلی در زمینه تئوری نژاد حیاتی این ایده است که گروه های خاصی از افراد با مزایایی که به دست نیاورده اند پاداش می گیرند و اصلاح این امر سالها تلاش عمدی می طلبد. ایده ها و مفاهیم مربوط به تئوری نژاد حیاتی در بیانیه بیگ تک در ماه ژوئن درباره عدالت نژادی و همچنین گزارش های سالانه تنوع یافت می شود.

بیشتر بخوان:  چه انتظاراتی از رویداد سه شنبه اپل دارید


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4o457j9
is.gd/QcGr19
shrtco.de/DSwWZ
clck.ru/RPR6Y
u.nu/vc7ux
ulvis.net/M97C

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

حباب تنها حباب موجود در ماسک صورت من است

چ اکتبر 14 , 2020
24 ساعت پس از ترک دو تیم از Giro d’Italia در میان یک رشته موارد مثبت COVID-19 ، عدم اطمینان و ترس بر پلوتون حاکم بود. روز سه شنبه اعلام شد كه آزمایش استفن كروسویك و مایكل متیوس از نظر ویروسی مثبت است ، در حالی كه چهار نفر از […]