درک کار از لاس وگاس رایدرز از دست دادن دو رهبر اول از ماه نوامبر به پاتریک ماهومس است


درک کار با شکست دادن پاتریک ماهومس شیاطین استادیوم Arrowhead را ناک اوت کرد و لاس وگاس رایدرها با پیروزی غافلگیرانه 40-32 مقابل رئیسی ها ، در هفت بازی باخت خود را در کانزاس سیتی پایان دادند.

Raiders با ورود به هفته خداحافظی به 3-2 بهبود یافت ، در حالی که Super Bowl حاکم که 11 امتیاز مورد علاقه بود ، با اولین باخت از 10 نوامبر 2019 به 4-1 سقوط کرد.

کار که پس از از دست دادن هر شش مسابقه خود در کانزاس سیتی با میانگین 17 امتیاز وارد بازی شد ، یک حمله موثر کنترل توپ را طراحی کرد که نشان دهنده انفجار کافی برای صداقت رئیس جمهور بود. کار 22 بار از 31 پاس را برای 347 یارد با سه بار لمس کردن و رهگیری برای رتبه بندی پاسور 126.7 به پایان رساند. کار ، که همچنین دارای دو آفساید QB مهم بود تا اولین شکست ها را منحرف کند ، اولین بازیکن خط میانی Raiders بود که حداقل 300 یارد را در ورزشگاه Arrowhead پرتاب کرد از زمانی که ریچ گانون 334 را با شکست 20-10 در 27 اکتبر 2002 پشت سر گذاشت.

بیشتر بخوان:  فلوریدا در مقابل میامی: پیش بینی ، انتخاب ، شانس ، توزیع نقطه ، خط ، بازی فوتبال ، زمان شروع ، پخش مستقیم

حمله مهاجمان بازگشت بازیکن سریع در سطح مبتدی Henry Rogers III را که دو مسابقه قبلی را به دلیل مشکلات همسترینگ و زانو از دست داده بود ، و هندلینگ صحیح ترنت براون را که فقط به دلیل آسیب دیدگی در ساق پا در سری اول فصل اول بازی کرده بود ، تقویت کرد.

کار در نیمه اول به ترتیب از 59 و 72 یاردی به نلسون آگیلار و راگس پاس های تاچ داون داشت. همچنین برای یک وانت 46 حیاطی به Ruggs (2 توقف ، 118 یارد) برخورد کرد.

بیشتر بخوان:  دروازه بان آلمانی پس از حمله به داور به مدت هشت سال محروم شد

جاش جیکوبز دو بار عقب زد و مهاجمان با بیش از 9 دقیقه بازی با زمان 6:34 تیم Battle Time Possession را هدایت کردند.

دفاع آرام لاس وگاس ، که اخیراً مورد انتقاد شدید قرار گرفته است ، توانست ماهومس را تحت کنترل نگه دارد. با بیش از شش دقیقه بازی ، هافبک با 21 فشار روبرو شد که این دومین فشار در دوران حرفه ای خود بود. ماهومس با 340 یارد به پایان رسید و 22 مورد از 43 دو فرود و اولین رهگیری خود را در این فصل به پایان رساند.

بیشتر بخوان:  نیکلاس همیلتون - 91 پیروزی لوئیس نشان می دهد که رویاها می توانند به واقعیت تبدیل شوند

اولین بار بود که کار در مسابقه ای که در دسامبر یا ژانویه برگزار نشده بود در Arrowhead حضور داشت.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y39cq6uz
is.gd/gVD4Mp
shrtco.de/L3Up8
clck.ru/RLZz5
u.nu/p4ejr
ulvis.net/hVUP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نحوه تماشای راه اندازی آیفون 12: رویداد Apple Live در 13 اکتبر

ی اکتبر 11 , 2020
سیب بسیار ناخوشایند است. یک سیب این داستان بخشی از است رویداد سیبپوشش کامل ما از آخرین اخبار دفتر مرکزی اپل. آه ، اکتبر برگها قهوه ای می شوند ، هوا سردتر می شود و کدو سبز تندتر می شود – یا چیزی شبیه به آن. و اکنون ، آیفون […]