درک کار از Raiders در نیمه اول 59 و 72 متری TD را شلیک کرد


دو کارک برای عبور پس از پرتاب اولین رهگیری خود از اول دسامبر ، دارک کار ، هافبک رایدرهای لاس وگاس در خانه شخصی خود پر از وحشت.

اتومبیل نلسون آگولور با پاس 11 متری 59 یارد با 11:58 برخورد کرد تا در سه ماهه دوم بازی را به بیرون بکشد تا مهاجمان را در فاصله 14-10 مدافع عنوان قهرمانی سوپر باول کانزاس سیتی روسز بیرون بکشد.

در واقع ، این در استادیوم Arrowhead بود که کار آخرین بار انتخاب شد و او با یک سلسله گل بدون INT-316 پاس گل در حال افزایش بود.

بیشتر بخوان:  Atlanta Braves با عنوان AJ Minter به عنوان افتتاحیه بازی 5 NLCS آغاز می شود

در اواخر نیمه اول ، کار با یک پاس 72 متری تاچ تاون به هنری راجرز سوم ، دوباره به اعماق بازی رفت و به Raiders برتری 24-21 را داد.

Raiders روز یکشنبه چهار بازی بیش از 40 یارد دارد که بیشترین بازی در یک بازی از سال 2011 است. و آنها امروز یک بازی تمام فصلی داشتند.

بیشتر بخوان:  روسای کانزاس سیتی به دنبال بهبود خط دروازه کلاید ادواردز-هلایر هستند

Carr در Arrowhead 0-6 است و Raiders در آنجا هفت پیاپی باخته اند.

شکار 59 حیاط آغلور پنجمین پذیرایی است که در 50 متری از زندگی حرفه ای خود فرود می آید و اولین بار از هفته شانزدهم 2018 علیه تگزاس است.

این یک بازی حرفه ای Carr 20 با سه تاچ داون عبور دهنده است که Hall of Famer Ken Stabler را با بیشترین امتیازات در تاریخ حق رای دهندگان متصل می کند.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yyw9suco
is.gd/rQ4X6w
shrtco.de/IrvEx
clck.ru/RLWSa
u.nu/0vgjj
ulvis.net/4R9S

بیشتر بخوان:  انتخاب پلی آف کالج فوتبال پس از هفته 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

در مجموعه ای با فیلم The Haunting of Bly Manor: How to Build a Haunted House

ی اکتبر 11 , 2020
روش ورود بازی مانور. Ic Shooter / Netflix به نظر نمی رسد بازی Manor خالی از لطف باشد – حداقل در زندگی واقعی. اتاقها جادار و با روکش چوب و مبلمان عتیقه تزئین شده اند. آشپزخانه با کاشی های سفید و کابینت های سبز خزه روشن شده است. پله ها […]